Nowe wydarzenie na Mapie Globalnej

Krótka informacja: jak podaje WoT Express, w połowie stycznia 2020 roku powinno pojawić się nowe wydarzenie na Mapie Globalnej. Póki co brak jakichkolwiek szczegółów.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

18 komentarzy

 1. Czerwony Baron pisze:

  Pro tip to z drzewkowych czołgów to mieć ebr 105 (i umieć nim grać) , strv 103b, cgc i t110e3 to nawet was do lepszych klanów wezmą bo z tymi jest zawsze problem a są przydatne.

  • Mij pisze:

   Aby dostać się do lepszego klanu nie tylko musisz posiadać odpowiednie pojazdy, ale i wyniki na nich lub potwierdzenie tego np. 3moe
   Po drugie sam odpowiedz sobie ile bitew Twój klan rozegra na np. Ensku czy malinówce.

  • Anonim pisze:

   Albo olać to i czekać aż wrzucą do sklepu z obligacjami. To co WG robi ostatnio – to tylko kwestia czasu. Nic nie sprawi, że Cziftejn, czy Bobject 907 będzie jakiś unikatowy w tej sprawie. Dzięki temu zaoszczędzimy sporo nerwów, bo tego typu wydarzenia to generują na potęgę – każdy chce być wzięty do składu, funfle polowego mają zawsze pierwszeństwo mimo, że komuś innemu brakuje punktów, itp. I to nie mam miejsca tylko w słabych klanach, a i w tych lepszych. Dlatego przed laty odpuściłem sobie to, bo po prostu szkoda mi czasu, zarwanych nocy dla jakieś kupki pikesli, które i tak w pojedynkę na randomsie nic nie znaczą.

   • Awfan pisze:

    Ja osobiście grałem w klanie w którym tylko koledzy dowódcy grali w 1 składzie, a reszta w tym ja i inni tylko zapychaliśmy luki, a oni sobie czołgi zdobywali, dlatego po 3 dniach grania powiedziałem, skoro ja nie mogę grać tylko wy chcecie sobie nabijać punkty to ja pie taki interes grajcie sami, większość tak zrobiła i dofudca miał już problem bo było dużo bitew, a nie było ludzi.Albo każdy tak samo jest traktowany, albo nie ma co grać u pajaców w klanie bo każdy poświęca swój czas.

    • Anonim pisze:

     Miałem podobnie i wyszedłem z klanu. Wybierani po koleżeńsku. Klan istniał 2 lata a po tych akcjach rozpadł się po 2 tygodniach. Obecnie jest to cmentarzysko. Są tam tylko osoby które się nie logują już do wota. Nawet dowódca poszedł do innego klanu. Niestety osoby które zniszczyły klan dopięły swego i mają czołgi.

 2. Pan_Roman pisze:

  To jest mapa globalna a nie kamapanka

 3. Jdjsnns pisze:

  No niemoge się doczekać „cziftejn” będzie. Napewno
  Aktualnie 31k obligacji +

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.