Nowe wydarzenie na Mapie Globalnej

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

18 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Czerwony Baron

Pro tip to z drzewkowych czołgów to mieć ebr 105 (i umieć nim grać) , strv 103b, cgc i t110e3 to nawet was do lepszych klanów wezmą bo z tymi jest zawsze problem a są przydatne.

Mij

Aby dostać się do lepszego klanu nie tylko musisz posiadać odpowiednie pojazdy, ale i wyniki na nich lub potwierdzenie tego np. 3moe
Po drugie sam odpowiedz sobie ile bitew Twój klan rozegra na np. Ensku czy malinówce.

Anonimowo

Albo olać to i czekać aż wrzucą do sklepu z obligacjami. To co WG robi ostatnio – to tylko kwestia czasu. Nic nie sprawi, że Cziftejn, czy Bobject 907 będzie jakiś unikatowy w tej sprawie. Dzięki temu zaoszczędzimy sporo nerwów, bo tego typu wydarzenia to generują na potęgę – każdy chce być wzięty do składu, funfle polowego mają zawsze pierwszeństwo mimo, że komuś innemu brakuje punktów, itp. I to nie mam miejsca tylko w słabych klanach, a i w tych lepszych. Dlatego przed laty odpuściłem sobie to, bo po prostu szkoda mi czasu, zarwanych nocy dla jakieś kupki pikesli, które i tak w pojedynkę na randomsie nic nie znaczą.

Awfan

Ja osobiście grałem w klanie w którym tylko koledzy dowódcy grali w 1 składzie, a reszta w tym ja i inni tylko zapychaliśmy luki, a oni sobie czołgi zdobywali, dlatego po 3 dniach grania powiedziałem, skoro ja nie mogę grać tylko wy chcecie sobie nabijać punkty to ja pie taki interes grajcie sami, większość tak zrobiła i dofudca miał już problem bo było dużo bitew, a nie było ludzi.Albo każdy tak samo jest traktowany, albo nie ma co grać u pajaców w klanie bo każdy poświęca swój czas.

Anonimowo

Miałem podobnie i wyszedłem z klanu. Wybierani po koleżeńsku. Klan istniał 2 lata a po tych akcjach rozpadł się po 2 tygodniach. Obecnie jest to cmentarzysko. Są tam tylko osoby które się nie logują już do wota. Nawet dowódca poszedł do innego klanu. Niestety osoby które zniszczyły klan dopięły swego i mają czołgi.

Siewnik kupek

:poo

Pan_Roman

To jest mapa globalna a nie kamapanka

Jdj

Kolego czytaj ze zrozumieniem.
” pojawi się nowe wydarzenie na mapie globalnej”

Jdjsnns

No niemoge się doczekać “cziftejn” będzie. Napewno
Aktualnie 31k obligacji +

Red

Nie lepiej zdobyć, szkoda obligacji

Jdj

Nie zdobędę ponieważ nie mam ruskich czołgów w garażu tylko niemieckie

Yormamgay

A po co ci ruskie? Ja na mojej pierwszej kampani grałem E5 i 103B, a czolg zdobylem bez problemu.

Anonimowo

Jak chce się iść do jakiegoś pierwszego lepszego klanu to ruski się przyda, bo w takich by cię wyśmiali za brak np. 277. W dobrych też jest przydatny, jak chce się grać prawie zawsze. Gracz nie posiadający jakich czołgów z mety, a ma np. AMX’a 50b będzie rzadziej brany na bitwy, chyba że ma już faktycznie takie umiejętności, że takie 3 277 porobi w 1,5 minuty bez starty hp. Tak to już dzisiaj wygląda.

Gamer

Grasz wyłącznie niemieckimi? Musisz mieć wysoki próg bólu . Choć jest tam kilka ciekawych egzemplarzy

stud3nt

Nie gram w klanach, ale czy nie jest czasem tak, że aby odebrać zdobytą nagrodę, i tak trzeba uiścić opłatę w obligacjach?

Anonimowo

Trzeba, ale jest to dosyć mała cena w stosunku do licytacji +30tys.

Anonimowo

Trzeba dopłacić do czołgu chyba 4k obligacji