Nowe wydarzenie na Mapie Globalnej

Krótka informacja: jak podaje WoT Express, w połowie stycznia 2020 roku powinno pojawić się nowe wydarzenie na Mapie Globalnej. Póki co brak jakichkolwiek szczegółów.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
18 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Czerwony Baron

Pro tip to z drzewkowych czołgów to mieć ebr 105 (i umieć nim grać) , strv 103b, cgc i t110e3 to nawet was do lepszych klanów wezmą bo z tymi jest zawsze problem a są przydatne.

Mij

Aby dostać się do lepszego klanu nie tylko musisz posiadać odpowiednie pojazdy, ale i wyniki na nich lub potwierdzenie tego np. 3moe
Po drugie sam odpowiedz sobie ile bitew Twój klan rozegra na np. Ensku czy malinówce.

Anonimowo

Albo olać to i czekać aż wrzucą do sklepu z obligacjami. To co WG robi ostatnio – to tylko kwestia czasu. Nic nie sprawi, że Cziftejn, czy Bobject 907 będzie jakiś unikatowy w tej sprawie. Dzięki temu zaoszczędzimy sporo nerwów, bo tego typu wydarzenia to generują na potęgę – każdy chce być wzięty do składu, funfle polowego mają zawsze pierwszeństwo mimo, że komuś innemu brakuje punktów, itp. I to nie mam miejsca tylko w słabych klanach, a i w tych lepszych. Dlatego przed laty odpuściłem sobie to, bo po prostu szkoda mi czasu, zarwanych nocy dla jakieś kupki pikesli, które i tak w pojedynkę na randomsie nic nie znaczą.

Awfan

Ja osobiście grałem w klanie w którym tylko koledzy dowódcy grali w 1 składzie, a reszta w tym ja i inni tylko zapychaliśmy luki, a oni sobie czołgi zdobywali, dlatego po 3 dniach grania powiedziałem, skoro ja nie mogę grać tylko wy chcecie sobie nabijać punkty to ja pie taki interes grajcie sami, większość tak zrobiła i dofudca miał już problem bo było dużo bitew, a nie było ludzi.Albo każdy tak samo jest traktowany, albo nie ma co grać u pajaców w klanie bo każdy poświęca swój czas.

Anonimowo

Miałem podobnie i wyszedłem z klanu. Wybierani po koleżeńsku. Klan istniał 2 lata a po tych akcjach rozpadł się po 2 tygodniach. Obecnie jest to cmentarzysko. Są tam tylko osoby które się nie logują już do wota. Nawet dowódca poszedł do innego klanu. Niestety osoby które zniszczyły klan dopięły swego i mają czołgi.

Siewnik kupek

:poo

Pan_Roman

To jest mapa globalna a nie kamapanka

Jdj

Kolego czytaj ze zrozumieniem.
” pojawi się nowe wydarzenie na mapie globalnej”

Jdjsnns

No niemoge się doczekać “cziftejn” będzie. Napewno
Aktualnie 31k obligacji +

Red

Nie lepiej zdobyć, szkoda obligacji

Jdj

Nie zdobędę ponieważ nie mam ruskich czołgów w garażu tylko niemieckie

Yormamgay

A po co ci ruskie? Ja na mojej pierwszej kampani grałem E5 i 103B, a czolg zdobylem bez problemu.

Anonimowo

Jak chce się iść do jakiegoś pierwszego lepszego klanu to ruski się przyda, bo w takich by cię wyśmiali za brak np. 277. W dobrych też jest przydatny, jak chce się grać prawie zawsze. Gracz nie posiadający jakich czołgów z mety, a ma np. AMX’a 50b będzie rzadziej brany na bitwy, chyba że ma już faktycznie takie umiejętności, że takie 3 277 porobi w 1,5 minuty bez starty hp. Tak to już dzisiaj wygląda.

Gamer

Grasz wyłącznie niemieckimi? Musisz mieć wysoki próg bólu . Choć jest tam kilka ciekawych egzemplarzy

stud3nt

Nie gram w klanach, ale czy nie jest czasem tak, że aby odebrać zdobytą nagrodę, i tak trzeba uiścić opłatę w obligacjach?

Anonimowo

Trzeba, ale jest to dosyć mała cena w stosunku do licytacji +30tys.

Anonimowo

Trzeba dopłacić do czołgu chyba 4k obligacji