Mała aktualizacja 14 listopada

Krótka informacja: serwery World of Tanks będą niedostępne w dniu 14.11.2019 przez około 25 minut:

 • Oba serwery od 05:30 CET
 • WoT EU1 od 06:00 CET
 • WoT EU2 od 06:30 CET

W tej mikro-aktualizacji:

 • Naprawiono niektóre problemy techniczne -> w tym szansa na wylosowanie map w trybie Linii frontu wynosić będzie 50/50.

Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

19 komentarzy

 1. Rabi32 pisze:

  „Naprawiono niektóre problemy techniczne” gdzieś to już słyszałem hah może byście naprawili grę banując boty cheaterów itd zamiast ich promować, MM też moglibyście zrobić lepszy, moglibyście też zrobić coś z tymi lagami, boty zrobiliście sami blokując sojuszniczy ogień, a nie dawać co 2 dni jakieś aktualizacje które waszym zdaniem naprawią niektóre błędy a wprowadzą do gry kilka bądz kilkadziesiąt 🙂

 2. Zygfryd pisze:

  Ale lipa. A tak dobrze mi się grało na zimowej mapce 🙁

 3. Bagienny pisze:

  Od dłuższego czasu każdy pisze o lagach. Nie ma żadnych lagów. Coś macie z internetem lub odinstalujcie po prostu mody. Gram codziennie po kilka godzin i nie mam żadnego problemu bo gram na czystym kliencie gry. Także to jest coś u was. A gram na internecie radiowym a nie na kablu.

 4. Lag pisze:

  A lagi na serwerach kiedy będą naprawione ? Czy nie trzeba ?

  • Anonim pisze:

   Lagów nie naprawią, z tego kasy nie mają 🙂 I polski dział wsparcia też wymaga „naprawy” – ale z tego też kasy nie ma więc nie zrobią z tym nic.
   Hitem w wg jest to, że jeśli nie jesteś zadowolony z obsługi i chciałbyś złożyć skargę na kogoś z działu wsparcia pl, to ta sama osoba rozpatruje Twoje zgłoszenie i je zamyka 🙂

   • Rabi32 pisze:

    To jest ruska gra czego sie spodziewałeś po komunistach? hah

   • Piter_inc pisze:

    Dział Wsparcia to nic innego jak automat, który wkleja gotowce które dobiera w zależności od miejsca zadanego pytania lub złożonego zgłoszenia. Można dać trzy kropki w dziale dotyczącym MM i otrzymamy wielką epistołę z odpowiedzią, ponawiamy tym razem przecinki i ta sama odpowiedz a na koniec Pan Anthony Curtis zamyka zgłoszenie. I żeby nie było nikt tego nie czyta.

 5. Anonim pisze:

  A myślałem, że naprawią MM . Bo skoro nie oszukują ( 😉 ) to znaczy, że system im się popsuł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.