Sklep premium: halloweenowe style 3D „Widmo”

W sklepie premium pojawiły się oferty z halloweenowymi stylami 3D. Dostępne w kilku zestawach.

Ta straszliwa skórka 3D, stworzona przez Ito Masahiro – dyrektora artystycznego, który pracował nad pierwszymi trzema grami z serii Silent Hill – zamieni Twoje niemieckie czołgi w niepokojące i wyjątkowe pojazdy, które wzbudzą strach w sercach każdego przeciwnika!

Wszystko w jednym: Widmo
 • Styl 3D „Widmo” dla pojazdu Panther II
 • Styl 3D „Widmo” dla pojazdu E 50
 • Styl 3D „Widmo” dla pojazdu E 50 Ausf. M

Cena: 144,36 zł.

————————————————————-

Panther II: Widmo
 • Styl 3D „Widmo” dla pojazdu Panther II

Cena: 56,10 zł.

————————————————————-

E 50: Widmo
 • Styl 3D „Widmo” dla pojazdu E 50

Cena: 60,14 zł.

————————————————————-

E 50 Ausf. M: Widmo
 • Styl 3D „Widmo” dla pojazdu E 50 Ausf. M

Cena: 64,15 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

23 komentarze

 1. gram by wygrac pisze:

  Takie pytanie mam – co opłaca się kupić – Czołg premium czy konto premium i 3500 złota w zestawie ??Myślę na tym Centurionem lub FV 4202- załogę do nich miałbym 🙂

 2. robertunio pisze:

  Osobiscie od lat mam wylaczone elementy niehistoryczne. Co ciekawe pozostaja one widoczne na naszym czolgu. Bardzo dobrze ze WG sprzedaje skorki a nie OP premki.

 3. Kolek pisze:

  Chciałem tylko napisać że jeżeli ktoś dorosły w to gra i wierzy że to jest uczciwe , to albo ma poważne problemy ze wzrokiem, albo zdolność pojmowania świata ma na poziomie 6 latka. Jak można grać cały czas tymi samymi pojazdami , i jeden dzień kilkanaście bitew 60% wr wn8 -4,5k, następnego dnia te same czołgi, kilkanaście bitew wr 15% wn8 – 800. No i teraz niech mi ktoś powie że to nie jest ustawiane? To tylko debil może czerpać radość ze takiej pseudo gry.

  • Anonim pisze:

   Dzien w dzien 70% w/r 4k wn8. Polecam być lepszym typie XD

  • LCiR pisze:

   Ja tam sobie jestem botem, więc raczej nie dziwne że mam wahania formy, ale tak drastycznych spadków nie zanotowałem. W lepsze dni mam WR 60% i wn8 1500-1800 w gorsze WR 40-45% i WN8 1000-1100. Raz na miesiąc zdarzy się że będę miał wn8 na poziomie 2500 (po 10-15 bitwach , bo tyle zwykle gram dziennie), i raz na 2-3 miechy spadnie w okolice 700. Zauważam że jednego dnia wchodzą takie pestki, które normalnie nie miałyby szans wejść, a w drugi przymierzone strzały nie wchodzą, ale tak ogromne wahania jak u Ciebie nie występują.

 4. misza pisze:

  hahaha dokładam 50 zł i mam cypberpunka 😀
  nienormalni ludzie w tym WG

 5. Blady pisze:

  Wystarczy chwile poczekać a zaraz wyjdą Mody (skórki) do pobrania, po co wydawać na to kasę, by poszpanować skórką?

 6. Flash pisze:

  Cena rzeczywiście przesadzona z drugiej strony dobrze że nie są łatwo dostępne, jak te z paczek świątecznych. Tyle tego jeździ że wstyd zakładać.

 7. Bat na przychlastów pisze:

  Ito Masahiro – dyrektor artystyczny ? To ten specjalista od wyjątkowego trybu halloween na rok 2019r ? Ch*j z niego a nie specjalista skoro tryb został odwołany.A teraz dzieci szybko klikamy sklep-premium i kupujemy te nowe style które bardzo ładnie się prezentują w efekcie pośmiertnym po zniszczeniu waszego pojazdu. Wydajcie kasę może nieudacznicy za rok ogarną do końca tryb halloween. Powodzenia na polu bitwy czołgiści.

 8. Volbeat pisze:

  Ciekaw jestem czy z Panther II skórka wejdzie na premkę Panther 8.8 Moze ktos ma info?

 9. gogi1972 pisze:

  Kogoś tu nieźle powaliło za takie coś żądać kasy WG dycha byłoby za dużo

 10. Admirał_Sarin pisze:

  Zastanawiam się kto to kupi. Ani ładne, ani użyteczne. Już wolałbym kupić jakąś kolejną premkę, którą zagrałbym 3 razy…. 🙂

 11. Czytelnik pisze:

  Poczekam na moda ,który podmieni te skiny za friko.

 12. pan Ignacy pisze:

  3 style w cenie czołgu, jak tu nie wydawać pieniędzy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.