Przygotujcie się na ostateczna bitwę w 10. odcinku Linii frontu!

Linia frontu 2019 powoli dobiega końca.


Ostatni odcinek Linii frontu sezonu 2019 rozpocznie się 18 listopada, 06:00 CET i będzie dostępny do 25 listopada, 03:00 CET (UTC+1). Tym razem dostaniecie ostatnią w sezonie szansę na udział w epickich bitwach 30v30 oraz na wygranie góry nagród, wraz ze wspaniałymi czołgami-nagrodami!

Zasady Linii frontu

10. odcinek Linii frontu już wkrótce się rozpocznie. Mamy serdeczna nadzieję, że dobrze się bawiliście grając w Linię frontu i już ciężko pracujemy nad nowymi wielkimi planami dla tego trybu.

W międzyczasie przypominamy, że nadal macie okazję dostać w swoje ręce imponujące pojazdy dostępne w obecnym sezonie. Jeśli jeszcze nie macie czołgu-nagrody, czas najwyższy wskoczyć w wir walki i zdobyć jak najwięcej fantów w ostatnim odcinku Linii frontu! Jeszcze raz spójrzmy na każdy pojazd osobno.

  1. STA-2: Wszechstronny japoński czołg średni. Dzięki jego zbalansowanej manewrowości, sile ognia i kątom obniżenia działa, STA-2 jest świetnym pojazdem wsparcia.
  2. WZ-111: Chiński czołg ciężki zadający wysokie uszkodzenia na strzał oraz posiadający dobrą mobilność i przyzwoity pancerz. Skuteczny przeciwko ciężkim i średnim czołgom.
  3. Emil 1951: Pierwszy w historii szwedzki czołg ciężki VIII poziomu z automatycznym mechanizmem ładującym. Posiada przyzwoity pancerz przedni oraz zadaje dobre uszkodzenia alfa oboma typami pocisków: standardowymi i specjalnymi.
  4. AE Phase I: Wyjątkowy amerykański czołg ciężki IX poziomu z rozdzielonymi gąsienicami i wbudowanym Dużym zestawem naprawczym. Posiada solidną, odbijającą pociski wieżę i celne działo osiągające dobre wartości dla pionowych kątów oraz penetracji.

Ci opancerzeni wojownicy warci są Waszego wzmożonego wysiłku, więc nie przegapcie okazji, aby dodać ich do Waszej kolekcji!

Wymieńcie punkty prestiżu na złoto i obligacje

Po ukończeniu sezonu będziecie mogli wymienić Wasze pozostałe punkty prestiżu na nagrody, niezależnie od tego, czy starczy Wam ich na kupienie czołgu-nagrody, czy nie.

Kurs wymiany będzie się prezentował następująco:

1 punkt prestiżu = 300 szt. złota i 100 obligacji

Możecie wymieniać Wasze punkty prestiżu w oknie wyboru czołgów w interfejsie Linii frontu. Spójrzcie sami:

Będziecie mogli zamieniać punkty prestiżu już od momentu zakończenia 10. odcinka Linii frontu, począwszy od 25 listopada 2019 (02:05 UTC), aż do 10 grudnia 2019 (02:00 UTC). Jeśli nie zdążycie wymienić ich przed upływem tego czasu, Wasze punkty prestiżu zostaną automatycznie zamienione na złoto i obligacje.

Użyjcie Waszego funduszu na wypożyczenia, aby powiększyć Wasza kolekcję czołgów!

Jeśli wydaliście w tym roku złoto na pojazdy do wypożyczenia, zostały one zgromadzone w specjalnym funduszu. Możecie nadal użyć go w ramach zniżki, kupując którykolwiek z 11 oryginalnych czołgów do wypożyczenia w tym sezonie Linii frontu. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to najlepszy czas, aby poszerzyć Waszą kolekcję, korzystając ze zniżek! Jeśli nie zużyjecie Waszych funduszy do 10 grudnia 2019 (02:00 UTC), zostaną one wykasowane.

Rekompensata za rezerwy osobiste w Linii frontu

Jeśli nadal posiadacie rezerwy osobiste pod koniec sezonu 2019, otrzymacie rekompensatę tych zakupionych za złoto. Rekompensata zostanie przyznana automatycznie w dniu 25 listopada 2019 (02:05 UTC).

Na przykład, jeśli zostało Wam 10 rezerw, a 5 z nich kupiliście za złoto, pod koniec sezonu otrzymacie zwrot kosztów kupna 5 rezerw. Wszystkie niewykorzystane darmowe rezerwy znikną.

Jeśli posiadaliście zarówno zakupione jak i darmowe rezerwy w Waszym skarbcu i jeśli korzystaliście z obu, założymy, że najpierw użyliście tych drugich. Na przykład, jeśli mieliście 5 kupionych i 5 darmowych rezerw i wykorzystaliście 5 z nich, to założymy, że użyliście tylko tych darmowych. W związku z tym otrzymacie rekompensatę za 5 rezerw.
Do zobaczenia w następnym sezonie Linii frontu!

W imieniu całej załogi Linii pragniemy wyrazić naszą wdzięczność wobec każdego z Was. Staraliśmy się miło Was zaskoczyć w naszym najbardziej epickim trybie World of Tanks i będziemy Was oczekiwać w odświeżonej Linii frontu w następnym roku – możecie się spodziewać jeszcze więcej nagród i atrakcji. Mamy już kilka pomysłów na to, jak sprawić, by ten tryb stał się jeszcze bardziej ekscytujący, zatem zostańcie z nami – więcej szczegółów opublikujemy, jak tylko pojawią się nowe informacje!

Chcielibyśmy także ogłosić, że sezon 2019 zostanie oficjalnie zamknięty 10 grudnia 2019 (02:00 UTC), a Linia frontu będzie miała przerwę aż do następnego roku.

Do zobaczenia w sezonie 2020 i powodzenia na polu bitwy!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ronis737

ciekawe jakie nagrody będą w następnym sezonie i czy już pracują nad kolejną mapą z 5 powinno być żeby się tak nie nudziło choć niestety sam proces tworzenia takowych jest strasznie trudny dobrze by było jak na jeden sezon dodadzą nową przy okazji w randomie tęż mogli by raz na 8 miechów nowa dodać(nie rimej starej poprawionej bo to tylko od smarzenie kotleta)
.Marzę nad mapą czarnobyl ale to było by kozackie taki pomysł wg ;).
chciałbym zobaczyć w tej grze T55 merida może nagroda za następną LF
a admin pytanie wiadomo coś o mapie święta dolina? kozacka mapa mam nadzieje że wróci

gram by wygrac

Ja mam marzenie by wróciły te usunięte mapy ale po przeróbce 🙂 Sam proces tworzenia mapy 1x1km trwa pół roku więc nie jest to takie łatwe i proste . Może w przyszłym roku dadzą nową mapę i oczywiscie nagrody i też jestem ciekaw co to będzie …

gram by wygrac

Czytając komentarze mam wrażenie 😀 że nie rozumiecie to co oni napisali 😛 Rezerwy kupione za złoto – dostaniecie rekompensatę za nie – jak ich nie wykorzystacie w tym ostatnim odcinku LF . Te rezerwy co były za zrobienie kilku prostych misji to znkną 🙂 Czy wy macie rozum 5 latka ?? 😀
Mam AE Phase ale szału nie robi.. 😛 a tego Emila to jeszcze nie wyprowadzałem z garażu 🙂

WielkieGowno

Gra upada więc gdzieś trzeba szukać kasy. Potrzeba to kupisz a nie kolekcjonujesz i używasz kiedy masz ochotę.

Anonimowo

Ahahahaha xDDDD

Anonimowo

Dlaczego takie boby jak ty maja problem z czytaniem i przyswajaniem informacji. Od wprowadzenia tych rezere bylo mowione ze sa tylko na ten sezon fl. A potem widac 300wn 55k gier

gogi1972

To jest świństwo WG, jak to rezerwy znikną?

(...)

A czemu mają nie znikać?

Admirał_Sarin

rezerwy są na sezon. Jakie świństwo? W przyszłym sezonie też będą do zdobycia.

Anonimowo

To jest glupota takich jak ty. Po co to kupowales jezeli wiesz ze lf sie konczy? ciesz sie ze masz rekompensate