Blitz Twister Cup 2019 — szczegóły sobotniej transmisji

Blitz Twister Cup 2019 — szczegóły sobotniej transmisji

Czwarty rok z rzędu World of Tanks Blitz organizuje finał mistrzostw esportowych – Blitz Twister Cup 2019. Zawody odbędą się 9 listopada (sobota) i 6 najlepszych drużyn z różnych regionów będzie walczyć o pulę nagród sięgającą 100 000 dolarów w dynamicznych walkach 7 na 7 czołgów. Turniej i transmisja rozpocznie się o 12:00 czasu polskiego. Będzie można go oglądać za pośrednictwem strony internetowej gry – https://wotblitz.eu/en/tournaments/#/tournament/198/description/ lub na oficjalnym kanale w serwisie YouTube https://www.youtube.com/watch?v=nrfjS4vEENY&feature=youtu.be. Widzowie mogą liczyć zarówno na kolektywne nagrody dla oglądających, jak również osobiste za aktywność podczas transmisji – bonusy do doświadczenia, różne boostery, kamuflaże czy dni konta premium. Przed nami kilka godzin pojedynków na najwyższym poziomie, moc atrakcji i emocji oraz możliwość porozmawiania z twórcami gry!

„To ważne wydarzenie dla całej drużyny. Oczywiście celujemy w mistrzostwo, ale równie ważna jest dobra zabawa. Gramy razem od jakiegoś czasu i po ostatnich sukcesach bardzo chcieliśmy uczestniczyć wszyscy razem w tegorocznym Blitz Twister Cup. Mimo braku kilku kluczowych zawodników damy z siebie wszystko aby godnie reprezentować Europę,” mówi EG_Nikkolade (Nicolas Olivieri, kapitan drużyny [EG-] END GAME)

Czekając na start wydarzenia można posłuchać oficjalnego hymnu zawodów na popularnych usługach streamingowych – Spotify, Google Play Music, Apple Music czy Deezer. Partnerami turnieju Blitz Twister Cup 2019 są firmy Gorilla Energy i Xiaomi.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

4 komentarze

  1. Xyz pisze:

    Żadnych kodów bonusowych związanych z tym eventem nie rzucili ?

  2. Pan_Roman pisze:

    Znaczy to zależy od tego ile graczy średnio maja X tierow w garażu. Wiadomo że jak średnio maja po 31 dych to Blitz wystawi tam 1000 zł na zwycięzców turnieju, więc o to w tym chodzi

  3. Czorny_Bebok pisze:

    Nagrody tylko do Blitz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.