Halloween: zapowiedź trybu

Krótka informacja: oficjalna zapowiedź długo wyczekiwanego halloweenowego trybu powinna pojawić się już dzisiaj we wszystkich regionach. Tak więc wypatrujcie newsów na portalu WoT 😉

Ź: forum WoT

— W tym roku World of Tanks ponownie będzie świętować Halloween! Przygotujcie się na nowy ekscytujący tryb PvE, w którym będziecie zwalczać zło w nieprzyjaznym środowisku, które zmieniać się będzie przez całą bitwę.

Tym razem przeciwnicy AI będą przebieglejsi i bardziej nieprzewidywalni. Boty dostaną różne role na polu bitwy, będą wykazywać niezależne zachowania i różnorako na Was reagować. Przy konfrontacji, niektórzy przeciwnicy będą nieustannie za Wami podążać, a inni wręcz przeciwnie, będą starać się od Was oddalić, aby zwieść Was w jeszcze bardziej złowrogie okolice. Uważajcie także na wyjątkowo potężnego arcywroga – majestatycznego, ale też przesyconego złem.

W tym roku Ito Masahiro, dyrektor artystyczny pierwszych trzech gier z cyklu Silent Hill miał swój udział w pracach nad trybem Halloween. Jego twórczy wkład sprawi, że atmosfera i efekty wizualne w tym wydarzeniu pobiją wszystkie poprzednie edycje!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
28 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
exclusive

**** w bombki strzelił

Anonimowo

Przyjaciele!
Zawsze opowiadamy się za otwartym dialogiem i rozmawiamy z Wami o planach rozwoju gry. Niestety czasami trzeba także ogłaszać złe wiadomości.

We wrześniu tego roku na WG Fest ogłosiliśmy, że w grze odbędzie się wydarzenie Halloween 2019 w zupełnie nowym formacie.

Zespół włożył wiele wysiłku w jego rozwój, ale nie mogliśmy pozbyć się wszystkich błędów technicznych przed datą premiery. Ważne jest dla nas, abyście otrzymywali zawartość gry o najwyższej możliwej jakości. W przypadku „Halloween” nie mogliśmy zapewnić jej odpowiedniego poziomu, a obecnie wydarzenie po prostu nie jest gotowe do uruchomienia. Niestety nie daliśmy rady.

Podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu wydarzenia Halloween 2019 w tym roku!

Wiem, że wielu z was czekało na ten tryb. Przepraszam w imieniu całego zespołu World of Tanks. Nauczyliśmy się ważnej lekcji.

Anton Pankov, dyrektor operacyjny World of Tanks

Brzytwaq

Trybu nie będzie….

Bynk

Hallowen nebúdet.

misio

przydało by się więcej rezerw na ostatni etap LF cholera zostało mi trzy poziomy, a takie teamy losowałem, ze poezja

.

Masz 10 do wygrania w misjach i 10 do kupienia za złoto .. mało ?? Mam tego Ae ale powiem że szału nie robi … mogłem wydać to potem na obligacje….

Frachu

Wbijanie poziomu nie zależy od teamu :/ Fakt ze słabą drużyną nie wygrasz, ale nawet z noobami wbicie kapitana czy majora to nie jest problem, wystarczy skupiać się na zbijaniu capa albo capowaniu

misio

ja mam 10 latka pod opieką, czasem odpale rezerwy, a tu zonk bo sobie przypomina o zadaniu domowym, taka karma,
rano szkoła 7-30 przez pół miasta

misio

wieczorem rezerwy LF odpalone, a tu klan wzywa na natarcie

Hubcio

No właśnie jak jest “Pan” tak oburzony to niech nie gra i oczywiście na twoje życzenie Przeproszą i nie wprowadza nic

Hubcio

Wiadomość do anonima ponizej

KorpoSzczur

jak długo będzie trwał ten cały Halloween ? Dzień, dwa ….. ?? Dajta spokój

Fajowy nick

pewnie do 27 listopada moze zrobią tak jak w wowsie 3 tryb w wowsie wystartował 30 października a trwa do 27 listopada

Anonimowo

Jednak uda im sie zdazyc na 31? xD

Labamba

Zapowiedz? A ruszy kiedy? Na gwiazdke?

Raknaorganach

Powiem tylko tyle że w Blitz event trwa już tydzień a te biedaki nawet na heloween się nie wyrabia taki zapierdol z nowymi prymkami że załadować nima kiedy.

Anonimowo

mam zrobione 14 misji, jak dobrze pójdzie to wykupie za 50zł te dodatkowe to wpadnie VII jeszcze do garażu, Dlatego nie gram w normalnego już. Z drugiej strony mam tam 60 premek od lolków do VIII i nie wiem co z tym kontem zrobić

Anonim

Teraz to mogą sobie wsadzić ten tryb.
Trzeba było przeprosić i przełożyć na przyszły rok.
Problemy techniczne każdemu mogą się zdarzyć.
Natomiast po 1 Listopada nie zamierzam w to grać.

kuń

No to nie graj, kogo to obchodzi? :))))

Bóbr

Widać ciebie to obchodzi bo żeś go skomentował 😉 co do reszty komentujących, widzę że WG może na was się wypróżniać a i tak większość będzie zadowolona… pytanie do was ludziska, na co oni mogą sobie jeszcze pozwolić że wy wszyscy przymykacie na to oko? naprawdę nie trzeba nic notować żeby zobaczyć że popełniają błąd za błędem, ale i tak wszyscy happy i to jest smutne ;/ ogromna firma nie potrafi się wyrobić z eventem który jest raz w roku, ale naklejki i inne bzdety to im wychodzą idealnie bez żadnych opóźnień i bugów.

kuń

Panie Bóbr to, że informuję jego, że mnie nie obchodzi co napisał nie oznacza, że mnie to obchodzi. To przecież proste i logiczne. Chciał zabłysnąć a wyszło…

Ha

A co za różnica???

Hubcio

No właśnie jak jest “Pan” tak oburzony to niech nie gra i oczywiście na twoje życzenie Przeproszą i nie wprowadza nic

Anonimowo

Ahhhh taki płacz jest miodkiem na moje uszka❤️

Nie Znajomy

iksde widzę kolega wielce się obraził bo dadzą mu tryb nie w terminie

Anonimowo

To nie graj rycerzu “Węgla i Pomidora” Jednego bota w teamie mniej