Halloween: zapowiedź trybu

Krótka informacja: oficjalna zapowiedź długo wyczekiwanego halloweenowego trybu powinna pojawić się już dzisiaj we wszystkich regionach. Tak więc wypatrujcie newsów na portalu WoT 😉

Ź: forum WoT

— W tym roku World of Tanks ponownie będzie świętować Halloween! Przygotujcie się na nowy ekscytujący tryb PvE, w którym będziecie zwalczać zło w nieprzyjaznym środowisku, które zmieniać się będzie przez całą bitwę.

Tym razem przeciwnicy AI będą przebieglejsi i bardziej nieprzewidywalni. Boty dostaną różne role na polu bitwy, będą wykazywać niezależne zachowania i różnorako na Was reagować. Przy konfrontacji, niektórzy przeciwnicy będą nieustannie za Wami podążać, a inni wręcz przeciwnie, będą starać się od Was oddalić, aby zwieść Was w jeszcze bardziej złowrogie okolice. Uważajcie także na wyjątkowo potężnego arcywroga – majestatycznego, ale też przesyconego złem.

W tym roku Ito Masahiro, dyrektor artystyczny pierwszych trzech gier z cyklu Silent Hill miał swój udział w pracach nad trybem Halloween. Jego twórczy wkład sprawi, że atmosfera i efekty wizualne w tym wydarzeniu pobiją wszystkie poprzednie edycje!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

28 komentarzy

 1. exclusive pisze:

  **** w bombki strzelił

 2. Anonim pisze:

  Przyjaciele!
  Zawsze opowiadamy się za otwartym dialogiem i rozmawiamy z Wami o planach rozwoju gry. Niestety czasami trzeba także ogłaszać złe wiadomości.

  We wrześniu tego roku na WG Fest ogłosiliśmy, że w grze odbędzie się wydarzenie Halloween 2019 w zupełnie nowym formacie.

  Zespół włożył wiele wysiłku w jego rozwój, ale nie mogliśmy pozbyć się wszystkich błędów technicznych przed datą premiery. Ważne jest dla nas, abyście otrzymywali zawartość gry o najwyższej możliwej jakości. W przypadku „Halloween” nie mogliśmy zapewnić jej odpowiedniego poziomu, a obecnie wydarzenie po prostu nie jest gotowe do uruchomienia. Niestety nie daliśmy rady.

  Podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu wydarzenia Halloween 2019 w tym roku!

  Wiem, że wielu z was czekało na ten tryb. Przepraszam w imieniu całego zespołu World of Tanks. Nauczyliśmy się ważnej lekcji.

  Anton Pankov, dyrektor operacyjny World of Tanks

 3. Brzytwaq pisze:

  Trybu nie będzie….

 4. Bynk pisze:

  Hallowen nebúdet.

 5. misio pisze:

  przydało by się więcej rezerw na ostatni etap LF cholera zostało mi trzy poziomy, a takie teamy losowałem, ze poezja

 6. Hubcio pisze:

  No właśnie jak jest „Pan” tak oburzony to niech nie gra i oczywiście na twoje życzenie Przeproszą i nie wprowadza nic

 7. KorpoSzczur pisze:

  jak długo będzie trwał ten cały Halloween ? Dzień, dwa ….. ?? Dajta spokój

 8. Anonim pisze:

  Jednak uda im sie zdazyc na 31? xD

 9. Labamba pisze:

  Zapowiedz? A ruszy kiedy? Na gwiazdke?

 10. Raknaorganach pisze:

  Powiem tylko tyle że w Blitz event trwa już tydzień a te biedaki nawet na heloween się nie wyrabia taki zapierdol z nowymi prymkami że załadować nima kiedy.

  • Anonim pisze:

   mam zrobione 14 misji, jak dobrze pójdzie to wykupie za 50zł te dodatkowe to wpadnie VII jeszcze do garażu, Dlatego nie gram w normalnego już. Z drugiej strony mam tam 60 premek od lolków do VIII i nie wiem co z tym kontem zrobić

 11. Anonim pisze:

  Teraz to mogą sobie wsadzić ten tryb.
  Trzeba było przeprosić i przełożyć na przyszły rok.
  Problemy techniczne każdemu mogą się zdarzyć.
  Natomiast po 1 Listopada nie zamierzam w to grać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.