Mała aktualizacja 28 października

Krótka informacja: z powodu aktualizacji, serwery World of Tanks będą niedostępne w dniu 28.10.2019 w godzinach od 06:00 – 06:45 CEST. W tej mikro-aktualizacji:

 • Dodano nowe foldery dla modyfikacji ./mods/1.6.1.3/ i ./res_mods/1.6.1.3/.

Ma to związek ze startem drugiego sezonu Bitew rankingowych.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Niestety ale to prawda… wg pluje graczom prosto w twarz. Po prostu – oszukują .

 2. No pisze:

  Kur…. Jeban…… A odkąd wg powiedziało że nie będzie robić nowych folderów w mikro aktualizacjach robi je co 3 dni pewnie po to by pokazać wszystkim którzy jeszcze nie dowierzają jak bardzo lubią dymać graczy i pluć im prosto w twarz

  • LCiR pisze:

   4-5 miesięcy temu dałem sobie spokój z modami, bo zaczęło mnie denerwować to, że co 2-5 dni muszę ściągać nowe. Brakuje mi kilku usprawnień zawartych w xvm-ie ale da się bez nich grać, a brak wiedzy o statystykach graczy sprawia że gram na większym luzie. Czasami po bitwie sprawdzam sobie staty „wybitnych” graczy, czy mieli po prostu pecha czy też są zwyczajnie słabi.

 3. KptKosmit91 pisze:

  A tryb halloweenowy kiedy ma być? Też w tym patchu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.