Przegląd wydarzeń specjalnych października

Oto najważniejsze wydarzenia października.


Ostatnie atrakcje wrześniowego Targu festiwalowego dostarczyły dużo silnych wrażeń. Ale nie martwcie się, październik również nie zawiedzie Waszych oczekiwań za sprawą mieszanki nowych i starych inspirowanych historią wydarzeń, jak i jednym potężnym wydarzeniem przygotowanym dla naszych europejskich graczy. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Wydarzenia specjalne października
Wierzchołek drzewa

1 — 31 Października: Nasze comiesięczne wydarzenie specjalne powraca i zgodnie z tradycją przynosi intratne zniżki i przydatne bonusy na nową linię!

Pamiętajcie by jak najlepiej wykorzystać ofertę bieżącego wydarzenia specjalnego Wierzchołek drzewa, którego punktem centralnym jest linia XM551 Sheridan.

————————————————————-

Zjednoczenie Niemiec

3 — 6 Października: Szukacie nowych niemieckich pojazdów do swojego arsenału? Początek października przyniesie niebywałą okazję sprzyjająca temu celowi, a dodatkowo będzie to dobry sposób na uczczenie wspaniałej rocznicy.

DO ZDOBYCIA
Wspaniałe niemieckie fanty

————————————————————-

Osiem nacji

10 — 19 Października: Zapomnijcie o rugby, to jest wydarzenie na które czekał ten rok! Ślubujcie wierność jednej z naszych nacji w grze i rywalizujcie przez 10 emocjonujących dni by zdobyć dla Waszej drużyny mnóstwo nagród.

DO ZDOBYCIA
Zawartość dostępna tylko w Europie

————————————————————-

Zaufać Francuzom

12 — 14 Października: Francuskość kojarzy się z dobrym jedzeniem, wspaniałym winem i szybkimi pojazdami. Spróbujcie tych ostatnich z tym wydarzeniem specjalnym dedykowanym pojazdom kołowym.

DO ZDOBYCIA
Zamień gąsienice na koła

————————————————————-

Gorączka PD

19 — 21 Października: Temperatury powoli spadają, ale jeżeli szukacie żaru, to macie szczęście: Niech wzrasta gorączka!

DO ZDOBYCIA
Góra PD do wzięcia

————————————————————-

Niepodległość Czechosłowacji

26 — 28 Października: Nasz drugi historyczny kamień milowy miesiąca! To wydarzenie specjalne będzie dedykowane uzyskaniu niepodległości przez dawną Czechosłowację, wyodrębnioną z Imperium Austro-Węgierskiego. Przygotujcie się na czechosłowackie specjały.

DO ZDOBYCIA
Czechosłowackie nagrody

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
OOO

miał być Foch a nie Sheridan???

Aaa

Fotele dla inwalidów to rąk gorszy od arty.

death

Zaufać Francuzom= Śmierć kołowcom !!!

LukatronPL

Osiem nacji – 10 — 19 Października:
” Ja żołnierz Wojska Polskiego
przysięgam
służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej,
bronić jej niepodległości i granic… ”

Glint

Fajny jesteś. Odwiedź nas tutaj jeszcze kiedyś. 🤦‍♂️