Ostatnia przejażdżka w regionalnych wyścigach

Prosto z portalu WoT 😉


Uwielbiamy walczyć w czołgach, ale nie stronimy tez od pancernych wyścigów. Dlatego zdecydowaliśmy, że damy naszej społeczności kolejną szansę na poczucie wiatru we włosach, organizując regionalny turniej dotyczący trybu Wielki Wyścig. Zapnijcie pasy i przygotujcie się na ostatnie wyścigi sezonu. Czekają na Was wysokie stawki, atrakcyjne nagrody oraz wiele szybkich i wściekłych zawodników!

Turniej

Nie czekajcie ani chwili dłużej i zarejestrujcie się już dziś. Zgłoszenia dla osób chcących walczyć o tytuł najlepszego kierowcy czołgów w Europie przyjmujemy do 4 października. Prosto i wygodnie:

REGUŁY I REJESTRACJA
Nagrody

Nasz turniej nie mógłby nazywać się „wyścigiem” bez porządnego podium oraz nagród, które należą się zdobywcom miejsc na tym podium. Jeżeli sława Wam nie wystarcza, w ramach motywacji poniżej zamieszczamy informacje o tym, co możecie zdobyć. Atrakcyjne przedmioty w grze, kubek w rajdowym klimacie oraz fajne zestawy Cobi dla zwycięskiego kierowcy oraz jego drużyny!

1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
4 miejsce
Miejsca 5-8
  • 700
  • 7 dni konta premium WoT
Miejsca 9-16
  • 500
  • 7 dni konta premium WoT
Miejsca 17-32
  • 3 dni konta premium WoT
Miejsca 33-64
  • 3 dni konta premium WoT

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments