Test publiczny: sezon jesienny

Kapitanowie!

W to lato na serwerze testów publicznych odbywał się maraton. W czasie trzech aktualizacji gracze mogli wypełniać dodatkowe misje i w nagrodę otrzymywali kontenery, a jako nagrodę główną – okręt premium VI poziomu.

Test publiczny 0.8.9 rozpoczyna sezon jesienny, który potrwa przez trzy aktualizacje. Sezony będą się teraz odbywać regularnie: po sezonie jesiennym przyjdzie zimowy, następnie wiosenny i tak dalej…

Zebraliśmy Wasze opinie, przeanalizowaliśmy wyniki maratonu i możemy teraz opowiedzieć o planach na przyszłość. Jakie zmiany dla graczy przyniesie nowy sezon?

Misje dla tych, którzy nie brali udziału w poprzednich testach

W poprzednim sezonie wszyscy gracze, którzy opuścili choć jeden test publiczny, nie mogli już zdobyć nagrody głównej za wypełnienie trzech misji dodatkowych. Poprawiliśmy to w nowym sezonie i teraz misje drugiego i trzeciego sezonu testów publicznych będą zawierały misje z poprzednich testów, jeśli nie zostały one wypełnione. Będzie więc można dołączyć w trakcie ostatniego testu i wypełnić wszystkie misje za jednym zamachem. Będzie to jednak wymagało czasu!

Różnorodność misji

W poprzednim sezonie wszystkie misje były podobne – gracze musieli wygrać 15 bitew w trakcie testu publicznego. Powodzenie zależało w dużej mierze od zespołu, nie zawsze od umiejętności gracza. W nowym sezonie więcej będzie misji polegających na zdobyciu określonej ilości PD lub innych statystyk w bitwie. Więcej szczegółów poznacie wkrótce.

Nowe nagrody

W poprzednim sezonie gracze mogli otrzymywać naszywki i flagi pamiątkowe za wypełnienie wszystkich trzech misji. Teraz ci gracze, którzy ukończą dwa sezony misji w teście publicznym nagrodzeni będą specjalnym emblematem za sezon. Jeśli ukończyliście wszystkie misje sezonu letniego, automatycznie otrzymacie emblemat sezonu letniego.

Wszyscy gracze, którzy zdobędą cztery emblematy za uczestnictwo w sezonach testu publicznego, otrzymają unikalny emblemat weterana testów publicznych.

Dołączcie do testów publicznych w sezonie jesiennym i wypełnijcie wszystkie dodatkowe misje, a otrzymacie nie tylko dwa kontenery w nagrodę za każdy z nich, ale również specjalny emblemat za ukończenie dwóch misji sezonowych. Nagrodą główną jest kontener zawierający okręt premium VI poziomu!

Głównym celem testów publicznych jest podnoszenie jakości gry i nie moglibyśmy tego osiągnąć bez Waszej pomocy. Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom tego wydarzenia, a także tym, którzy poświęcili swój czas, żeby podzielić się z nami swoimi wrażeniami związanymi z letnim sezonem.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments