Pagan Online debiutuje na świecie!

Pagan Online debiutuje na świecie!
Świeże podejście do gatunku hack-and-slash

Pagan Online, dynamiczne RPG akcji od Mad Head Games i Wargaming debiutuje dziś na całym świecie przynosząc nowe spojrzenie na rozgrywkę typu hack-and-slash. Po kilku miesiącach we wczesnym dostępie tytuł został dopracowany zgodnie z oczekiwaniami społeczności. Klasyczna rozgrywka w nowoczesnym ujęciu – szybkie i satysfakcjonujące misje PvE, unikatowi bohaterowie, oryginalny świat oparty o przedchrześcijańskie mity i wymagająca walka – tego i wiele więcej można oczekiwać od Pagan Online!

Tytuł w Polsce sprzedawany jest w atrakcyjnej cenie 69.99 PLN na platformie Steam (https://store.steampowered.com/app/992640/Pagan_Online/) i w Wargaming Store. Pagan Online jest przetłumaczony na język polski kinowo (angielskie głosy, polskie napisy). Dlaczego warto się nim zainteresować?

 • Około 60 godzinna kampania fabularna dla pojedynczego gracza zabierze nas w podróż inspirowaną słowiańskimi, przedchrześcijańskimi mitami i wierzeniami.
 • Nowa, epicka zawartość – łącznie 10 unikatowych bohaterów do wyboru, a ponadto nowi bossowie, przeciwnicy, przedmioty, mapy, strefy, wyzwania, misje, zabójstwa i wiele więcej.  
 • Pełna kontrola – oryginalne sterowanie bazujące na klawiszach WSAD, klasyczne kliknij aby się poruszyć znane z kanonu gier hack-and-slash oraz gamepady.
 • Przemodelowane systemy – zdobywane przedmioty i receptury zostały usprawnione, aby mieć większe zróżnicowanie i wartość, system tworzenia przedmiotów również uległ radykalnej zmianie na lepsze.
 • Nowe drzewka umiejętności dają większą wolność w tworzeniu unikatowych bulidów postaci i wybrania preferowanej ścieżki siania destrukcji i pożogi.

“Niesamowita społeczność wytworzyła się wokół Pagan Online, co było niezbędne, aby stworzyć najlepszego z możliwych dungeon crawlerów,” mówi Uros Banjesevic z Mad Head Games. „Przez wczesny dostęp za priorytet uznaliśmy słuchanie społeczności i braliśmy ich uwagi do serca. W naszej opinii Pagan Online na premierę jest bardziej tworem społeczności niż Mad Head Games. Teraz będziemy dalej tworzyć grę razem z Wami wszystkimi!”

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

9 komentarzy

 1. karol pisze:

  Nastepne gów……wotowskie.Wargaming ma za duzo gier i nie skupia sie na dopracowanie wota mimo ,ze gra ma juz z 10 lat. Jakas debilna Gra PAGAN….nie tędy droga.Nienawidzę tego typu gier i jesli już miałbym ochotę grac w tego typu gry to wolałbym zagrać w BAYONETTA.

 2. cyk pisze:

  Od dawna nie gram w HnS, ale z tego co słyszałem to ta gra zostawia wiele do życzenia… btw na cholerę komuś gra za 70 zł jak jest na rynku nie dość że darmowy to jest niekwestionowanym nr 1 PoE? bądźmy szczerzy, WG nie umie robić gier, jedyne co im wyszło to Wot i Statki z czego Wot to już cień tego co było kiedyś, a statki to się nie wypowiadam, ale coś czuję że lepiej się mają od czołgów

 3. Janek23 pisze:

  Do Path of Exile to im brakuje paru lat świetlnych , bymbardziej że POE jest darmowy …. kolejny udany projekt WG hahaha

 4. BARRY_spocona_pacha pisze:

  Jeżeli będzie sklep premium jak w wot to będzie to Total War ARENA 2.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.