Wargaming Store: Dzień darmowych przesyłek i nieśmiertelnik w prezencie

Właśnie rozpoczął się Festiwal Czołgów World of Tanks, a wraz z nim cała masa zabawy! Nowe tryby gry, specjalne prezenty, a także 24 godziny darmowych wysyłek w naszym sklepie. Pilnujcie więc czasu, by jak najlepiej wykorzystać te okazje aż do 17:00 w piątek, 9 sierpnia!

To nie wszystko: jeśli dodacie do swoich koszyków przynajmniej 1 przedmiot World of Tanks, a zamówienie przekroczy wartość 50 euro, otrzymacie nieśmiertelnik za darmo. To całkiem niezły sposób na uzupełnienie Waszych kolekcji nieśmiertelników w grze. Oferta ta będzie trwać do ostatniego dnia Festiwalu Czołgów World of Tanks, czyli do 7 października (lub do wyczerpania zapasów)!

ZDOBĄDŹ SWÓJ NIEŚMIERTELNIK

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

5 komentarzy

 1. GraczU pisze:

  Jakie 50 EURO w sklepie WG jest po 14 zł https://www.wargamingstore.pl/collections/world-of-tanks-accessories-1/products/world-of-tanks-signature-dogtagj chociaż dla was to i tak za drogo, Za darmo czołgi dostajecie i jeszcze wam źle.

 2. Noob pisze:

  Nieśmiertelnik za 50 ojro , okazja trza brać.

 3. Eliashek pisze:

  Te niesmiertelniki coś ostatnio na propsie

 4. Dami pisze:

  50 euro za jakieś badziewie dobry żarcik 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.