Wieści z SuperTestu – włoska linia krążowników

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sharp_

W sumie włoskie drzewko zapowiada się całkiem ciekawie, ze względu na ten dym paliwowy oraz ciekawe okręty w większości historyczne (mam nadzieję). Tylko kurczę trochę słabo, że to przy okazji będzie kolejne drzewko posiadające prawdopodobnie złą banderę na okrętach (zamiast bandery regia marina będzie marina militarre). No niby to szczegół w całych modelach okrętów, jednak (przynajmniej dla części graczy) okręty wydają się fajniejsze i przyjemniejsze w grze, jeżeli posiadają historyczny wygląd i parametry. W każdym razie mam nadzieję, że bandery oraz inne aspekty zostaną zamienione na te historyczne/

J_jW

Cała góra to papiery, a Taranto na tierze III od razu wygląda na okręt niemieckiej budowy, na ale, jest to historyczna jednostka typu Magdeburg.

J_jW

Dużo papierowych okrętów na wyższych tierach, cóż budowę włoskich krążowników zakończył Bolzano w pierwszej połowie lat 30-tych. Na razie Bolzano się nie pokazał, trzymają go prawdopodobnie jak smakowity kąsek z przeznaczeniem na zarabiającą premkę na VII – VIII tier. Mają też propozycję wielkiego włoskiego niszczyciela na X tier.