Poziom VIII tygodnia: IS-6

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

30 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
XD

jak juz ktos chce wolny kartoflorozrzutnik to 112, lepszy pancerz i 250 peny na gold, akurt wierzcholek drzewka mozan po wypozyczniu na promo kupic za gelda

Majkel

Kartofli rozrzutnik dobra😂

Anonimowo

Ja polecę również wziąć pod uwagę WZ-111 z FL (o ile ktoś nie celuje w Emila i AEP).
IS-6 to balans pancerz + chyba najlepszy DPM dla dział tego kalibru na tym tierze i klasie.
WZ-111 – lepsza celność i mobilność, ale kosztem pancerza kadłuba (tragedii nie ma, odbić sporo potrafi, ale na pewno nie tyle co 112/IS-6).
112 – chiński IS-6 – troszkę więcej pancerza, ale gorszy DPM.

Imho wszystkie te pojazdy są dobrze zbalansowane jeśli ktoś myśli i potrafi odpowiednio żonglować amunicją. Oczekiwanie by miały one jeszcze lepsze parametry jest wg mnie bezzasadne. Nie mają ze względu na to, że spotykają one max 4 pojazdy tieru wyżej. Jeśli ktoś tego nie potrafi wykorzystać – nic mu już nie pomoże. Może przestać grać tymi pojazdami, bo może nie odpowiada to jego stylowi gry, albo po prostu w ogóle przestać grać w WoT. Mimo, że powoli do tego ta gra zmierza – nie jest jeszcze ona dla idiotów.

Anonimowo

cernarvonem to się dwa takie iski na raz robi

Anonimowo

Nic dziwnego, nie jest trudnym czołgiem, ogólnie brytyjskie ciężkie są dla nowicjuszy. Wybaczają aż za dużo

XD

no chyba odwrotnie, są bardzo wymagające, bo walą za mało, trzeba znac miejscówki do grania na wieze. IS6 dinga nieprzycelowane strzały wszędzie, niezaleznie jak wyjedziesz i wali po 390 wiec wystarczy wyjechac strzelić i do tyłu

Anonimowo

Za czołg dla nowicjuszy z tego drzewka mógłbym uznać jedynie Matildę i Caernarvona, choć do nich też trzeba trochę umiejętności, a nie taktyki typu “prosto przed siebie”

Anonimowo

Nigdzie nie napisałem yolo i przed siebie, po prostu wg mnie są łatwiejsze od innych, większe możliwości bojowe, sowietami trzeba się nakombinować w porównaniu do brytyjczyków którzy mają -10 depresję. 8-10 tier miałem na myśli, ale nie napisałem i przepraszam 😛

XxX

Ktoś ma kupon 20-30% na wszystko ?

Anonimowo

Miałem 3 razy 30% na wszystko (bez znaczenia czy zestaw, czy coś warte 5 zł). Oczywiście podtarłem sobie tymi kuponami tyłek.

007

twardziel

eX

Te wszystkie czołgi referencyjne powinny zostać wywalone. Niech podciągną je do realiów obecnego wota, a nie zostawiają szroty. Jak komuś się nie podoba to niech zrobią możliwość wyboru. Jedne z dopiskiem R czyli po staremu a pozostałe bez lub np. N (New) bez referencyjnego po bufie.

Przemas

Strv S1 480 mętów widzenia, kamo i robię wszystkie takie pazie jak ten is

Anonimowo

widzieć to Ty możesz 445m max

StopBot

ale On ma 480 jakiś mętów 😀 moze to w przliceniu wlasnie tyle 😉

Przemas

445m a każdy kolejny metr zdejmuje kamuflaż pojazdu przeciwnika

Anonimowo

I wtedy losuje Himmelsdorf/Ruinberg, czy inną miejską mapkę i twój zasięg widzenia nie ma znaczenia, a IS-6, czy inny HT pokazuje tylko kawałek siebie i bezstresowo przebija twój pancerz. I wtedy naglę się okazuje że taki Charioteer jest lepszą propozycją, bo niezależnie od mapy mamy ogromny atut w pełni obrotowej wieży, depresji -10 stopni i nie tracąc przy tym nic na mobilności tak kluczowej w obecnej mecie.

Max

A ja jestem zadowolony z niego 3 marki

Raxo88

Nie marki tylko piszemy biegłości dzieciaku i ten czołg co masz jest taki sobie.

Amimom

To ladny przyklad dajesz mlodszym stary pryku

Max

Pisze marki bo mogę to raz dzieciak ze mnie fakt, dziecko własnych rodziców mimo 40 lat jakie mam od dawna nikt mi tak nie powiedział pozdrawiam i miłego dnia

Anonimowo

masz racje. marki wycofane. teraz mamy ojro

Amimom

Na 7 za mocny na 8 za slaby tyle w temacie

Anonimowo

Zapomniales dodac: “a rzuca zwykle na 9”

Kapsiak95

Heh, a brak penetracji przyprawia o ból głowy xd

KorpoSzczur

Do tego wolno lecące pociski i bardzo często wali takimi kalafiorami, że szkoda gadać. Do tego czołg ślepy. Przeciw niektórym IX, zwłaszcza na goldzie – pancerz nie istnieje. Żałuję, że go nabyłem (wprawdzie 30% niż normalnie)

iBlackLagoon

Zwiększenie penetracji bardzo pomogło 225 (kiedyś 217) na goldzie wystarcza na większość t.IX od przodu. Płacz, że czołg ślepy? To ruski ciężki, a nie scout czy czołg na trzecią/drugą linie. Duży dpm i trzeb skupiać do końca. Wasz multi go chwalił po bufie pentracjii, większość jednorożców zaczęła kręciło na nim WN (LGBT armia jest wszędzie 🙁 )

Divul

Odbiegając od tematu – dlaczego mówisz “Wasz multi”, skoro sam grasz w Paziach i zapłaciłeś 5 zł, wiem go graliśmy przeciwko sobie na mapie globalnej 😅

StopBot

haha czekam na odpowiedz kolejnego zaklamanego pazia 😀

iBlackLagoon

Jaki mam nick w grze?