Q&A 12-07-19

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

22 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Beka z WG

Q: Czy wy wiecie coś na temat swojej gry?
– Jeszcze nad tym myślimy i rozpatrujemy różne opcje, nie możemy jeszcze tego wam ujawnić.

iH8sn0w

Zero konkretów , równie dobrze mogło by nie być tego Q&A i wiemy tyle samo.

Jura

My tu gadu, gadu , a WOT znowu padł – nie nalicza kredytów itd.

Generator_rex

Bądźcie cierpliwi przepraszam że to powiem ja czekam już od 2015r na jakiekolwiek zmiany w is4 A teraz musicie że mam się studzić 8 i robić na nową linie to coś z nim zróbcie

Anonimowo

Stingray w Armored Warfare jest na tierze 6 (odpowiednik tieru 13 w wot) a oni chcą go dać na 10 XDD

Anonimowo

I co w tym śmiesznego? Albo masz specyficzny humor, albo gadasz takie dyrdymały ciągle…

Anonimowo

To że ten czołg będzie zamiatał równo. Wystarczy o nim poczytać

Anonimowo

No na pewno. Wprowadzom go takiego jak w AW… Ciegawe tesz kedy wprowadzom bafy dla T92, IZ-Siedem, by były ołpe. Dzifne że Czeftejn tagi suaby. W końdzu w AW jezd świedny i na czwartym (piontym) tirze.

Anonimowo

Przyszedł dzieciak i chciał zabłysnąć :). Sprowadzę cię na ziemie, wszędzie ciemno

Anonimowo

kierowca jednocześnie ładowniczym? to co on, włącza autopilota i zajmuje się ładowaniem pestek? a tak na serio, to po zabiciu dowódcy manticore będzie bezużyteczny. a linia brytyjskich lightów jest tak samo bez sensu umiejscowiona jak linia chińskich lightów – trzeba wybadać na poczatku kilka lekkich, potem dwa średnie (przeszkolenie załogi) i potem znowu lekkie (znowu przeszkolenie załogi), a mogli chociaż te brytyjskie zacząć od cruisera III używając historycznych czołgów, bo zaczynanie linii od II kosztem wprowadzania klonów do gry to kiepski pomysł. Jakiś czas temu przewidziałem że w najbliższym czasie WG zacznie pravowac nad japońskimi TD bo tematy z tym zwiżanie są od dawna wałkowane na forum (a autor najpopularniejszego wątku zapowiedział ze w te wakacje opublikuje nową, bardziej dopracowaną wersję, bo dwie poprzednie są w dzisiejszych czasach bardziej fantasy niż realnym do wprowadzenia projektem, podobnie jak niektóre wątki o włoskich TD). w tym przypadku raczej można liczyć na pełnoprawną gałąź.
nie mam też pojęcia czemu WG tak bardzo wzbrania się przed wprowadzeniem do gry pojazdów półgąsienicowych, te przynajmniej nie jeździły by jak pojebane a miały by działa porównywalne z czołgowymi.

Anonimowo

Trzyma działo dowódcy w swoich rękach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Anonimowo

Na pytanie “Kiedy WG widzi czołgi, które są rzadko używane, czy to przyciąga Waszą uwagę do tych czołgów w celu pracy nad balansem czy po prostu godzicie się z tym, że niektóre czołgi są zwykłymi zapychaczami drzewek?” ziomek odpowiada że czołgi nie są słabe tylko nie potrafimy nimi grać…
WTF Kogo oni ***** biorą do tego QnA?! Trzeba było im zadać pytanie czy kiedykolwiek grali w tę grę zanim zaczęli odpowiadać na pytania

Chestnut

Bo taka jest prawda, dobry gracz zagra dobrze każdym czolgiem.

Gamer

To jest fakt. Daj gościowi który bardzo mało ogarnia takiego obj 430u to idę o zakład że na 10 bitew może dwa razy spłaci HP, później daj jakieś dziadostwo w stylu amx 30b bardzo dobremu graczowi to w 10 bitwach może dwa razy się NIE spłaci. BTW. Ciekawe jakie czołgi i jakich poziomów trafia do tego wyczekiwanego sklepu za obligacje. Padła również kwota do 20tys obligacji oby to było za jakąś dyszke a nie ósemkę i co się tam znajdzie

Anonimowo

Niby te wycofane mają być, czyli Godzilla, Foch 155 i FV215b. Z ósemek to ciężko coś wywróżyć. Może te ostatnio zapowiadane? Może część trafi za hajs, część za obligacje. Może też zapewnią alternatywną opcję kupna dla nowych premek? Może do tego trafią też wycofane z regularnej sprzedaży 8 tiery jak T-34-3, czy FCM50t? Wiadomka, że nikt nie ma nieskończonych pokładów obligacji. Opcji multum. Zapewne do końca roku już coś konkretnego będzie.

Anonimowo

Druga sprawa, że to też jakoś wynagrodzi graczy którzy się starają osiągać jak najlepsze wyniki. Słaby gracz, który większość bitew nie spłaca swoich HP i tak jest na dole listy, medal dostanie od święta. Ci lepsi gracze w końcu wygrindują i tak odpowiednią ilość obligacji i będą mieli bonus – wybór ciekawego pojazdu (o ile coś takowego będzie dostępne, bo nie zdziwiłbym się, gdyby to co wrzucili było niegrywalne na tle premek, które już były do zdobycia w maratonie/kampanii).

anonim

Walczyć nocami o jakies wirtualne czołgi by móc się ,, pochwalić,, przed kolegami z klanu … 😀 nie mam pytań…

Anonimowo

Nie mam pytań do ciebie. Wchodzi i wytyka, a sam pewnie zrobił parę czołgów 8, 9 i 10 tieru… Tylko po co? Po co grałeś w grę? Po co zostawiasz taki wysryw po sobie? Nie rozumiem. Chciałeś się przed kimś pochwalić jaki to mądry jesteś? Pochwaliłeś się. Ale głupotą.

Jimbo

Nie wiem, czy wy wybiórczo czytacie te artykuły? W poprzedniej części tych pytań było powiedziane, że czołgami za obligacje na 100% będą m. in. IS-5 i T23E3.

Gamer

Czytamy czytamy tylko to były ledwie dwie pozycje więc ruszenie dyskusji w tą stronę było moim świadomym zamiarze czego i za ile inni się spodziewają lub na co licza

Jimbo

W tym rzecz, że w poprzedniej części pytań właśnie padło pytanie, czy oni grają w swoją grę (przynajmniej ci, którzy odpowiadali na pytania)