WiP – czyli co w oceanie piszczy – Colbert

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
J_jW

Powtarzam od czasu do czasu, że gra na prawdę jest do pewnego stopnia obrazem realiów i to się potwierdza także w stosunku do tego okrętu. Zbudowali szybki eskortowiec do ochrony lotniskowców na przejściu morzem przed atakami samolotów i lekkich sił nawodnych, podobny do Worcestera, planowanych Minotaura i Smoleńska. I tym jest w grze. Nie licz, że będziesz bezkarnie farmił dmg, chyba, że z kolegą z klanu w umiejętnie dobranych dywizjonach. może z ofiarowanym dymem i gotowym do poświęcenia spoterem, lecz zawsze gotowy do szybkiej ucieczki… Tak by wynikało także z filmików cc-ków. I do takiej zabawy dla zadedykowanych graczy to będzie okręt, do którego nie każdy zdoła, czy nawet powinien mieć dostęp. Może za stal ze Smoleńskiem? Dowiemy się niedługo po zakończonym sezonie rankedów, po którym pewnie się pojawi, żeby było na co wydać zarobioną stal…

pompka

Ciekawe ile będą kosztowały te nowe X, pewnie 30k stali, co to jest przecież każdy jest mistrzem klanowek i rankingów. 20k za ruski niszczyciel o blizej nie określonym przeznaczeniu może wskazywać że ceny X mogą oscylowac koło takich wartości. Bo za węgiel pewnie to nie ma co liczyć, gdzie jest Georgia i yoshino, co?, czekają jak wejdzie nowy kupon zniżkowy? a stary niewykorzystany pójdzie w cholerę.

J_jW

To już tradycja, z laską – Alaską było podobnie pojawiła się po sezonie rankingowym na IX-tkach. Wtedy też zniknął Musashi, chyba nieprzypadkowo w okresie wstępnym reworku lotniskowców… Mnie ciekawi też jak to będzie z nowymi niszczycielami X tieru, czyli Somersem i Hayate, bo takich premek chyba jeszcze nie było. Obstawiałbym węgiel, ale zobaczymy… Hayate to chyba odpowiedź na słabszą AA na Shimakaze.

guowa91

Jak to działa? Np kupuje taki za 40 zł i przez 25 dni mam na każdym czołgu gwiazdkę x5?