Sklep premium: zestawy 5x PD

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

18 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Żuber

To jest na 75 bietw czy tak jak rezerwy np na godzinę?

anonim

To ja lepszy 😛 zamiast siedzieć i grać to wolałem jechać pociągiem nad morze 😛 😛 raptem 100km więc blisko 😛 😀 warto było……oj warto ..P.S ob 430u już dawno mam ….

Vilge

Zauważył kto przy kupnie kasa idzie do “WagramingAsia” a nie jak zwykle EU?^.^

BRTMN

Dziwne. Ja mam ich 90 w najwyższym zestawie

guowa91

Jak to działa? Np kupuje taki za 40 zł i przez 25 dni mam na każdym czołgu gwiazdkę x5?

Zychrust

Nie. Jak już na jakimś czołgu zgasisz gwiazdkę, to każde kolejne zwycięstwo tego dnia będzie miało bonus x5 exp (musisz być w pierwszej dziesiątce pod względem bazowego expa). I tak 25 razy jeśli zakupiłeś misje 25×5 exp. Jeśli coś chcesz szybko wygrindować to jest to zestaw idealny.

Anonimowo

Czyli nie da się wybrać, żeby robiły się tylko na określonym czołgu?

Anonimowo

Nie. Musisz po prostu grać tylko tym czołgiem którym chcesz dostać ten exp, no i takimi co nie masz zgaszonej gwiazdki

Zychrust

I to jest właśnie największa niedogodność tego boosta: albo grasz tym co grindujesz, albo ograniczasz się do gaszenia gwiazdek. Idealnie było by gdyby bonus odpalało się wg uznania tak jak bonus x3 w koncie premium.

misio

a rezerwy na kredki ??? expienie to pikuś

Anonimowo

Wziąłem zestaw 75x i się opłacało. W 2 dni ze stockowej VI do X, na IX zagrałem z lekko ponad 70 bitew i zbadane moduły razem z X i jeszcze wiele zostało

BARRY_spocona_pacha

a potem się obudziłeś.

Zychrust

Z kontem premium (boosty x3 5x dziennie + 1 raz x3 z misji premium), z rezerwami, bonusem za misje D-Day i przy x2 za każde zwycięstwo w ten weekend można było to spokojnie osiągnąć. Do tego odpalasz rezerwy na boost do free exp i kilka procent expa masz mniej do zrobienia.

FABIN

no nie wiem kolego ja na obj 430 zrobiłem 76 bitew tylko na koncie premium i zrobiłem X tier. więc jak on dołożył jeszcze x5 to sądzę że czerwony dałby rade 🙂

Anonimowo

I na ch.. prowokujesz? Fajnie że dałeś radę, ale tego czerwonego mogłeś sobie darować. Nie raz tak jest że ktoś robi wynik porządny, ale team nie, kończy się to przegraną i 5x się nie liczy. Ale paru myśli że jak ktoś robił dłużej dany czołg to od razu słaby czerwoniec, bo nie dał rady wygrać sam. Nie raz robiłem 6k dmg i jednak moja drużyna potrafiła to przegrać…

Anonimowo

Warto też dodać że OBJ 430 od początku ma topowe działo, uwagi na to że jest jedyne + sam fakt bycia sowieckim czołgiem

piotr3k

Dokładnie. Na Standard B też zajęło mi około 70-paru bitew do X z samym kontem premium. Nowe premium z mnożnikiem na pięć wygranych bitw rządzi, naprawdę.

Vilge

Dobre info ale szkoda ze nie wczoraj bo dopiero grac koncze;p