Sklep premium: 🇺🇸 T14

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
m_w

Fajny funtank w walce z t4 i t5. Pena na AP mocno niedomaga więc naprawdę fajną zabawką staje się z większością pocisków gold. Przy przyzwoitych wynikach, strzelając niestety z golda możemy jedynie troszkę zarobić.
Do zabawy fajne wozidło.

Janusz

W tamtym roku dostępny był za free na twitch.

iwciulo

Dobry czołg na swoim tierze, dobry pancerz przodu, pancerz wierzy średni. Wadą niestety jest mała penetracja, w związku z czym trzeba wozić sporo golda, co wiąże się z nienajlepszymi zarobkami. Ale funu trochę daje.

g-h

Może szału nie robi ale jak gra na swoim tierze to bardzo przyjemny pojazd. Zrobiłem na nim załogę do T32 od 75% do 1,5 perka bez większej męczarni.

Oldman

Mam i w sumie nie polecam, jedyne co w nim mi się podoba to odgłos silnika. Działko niecelne i słabe, pancerz jak dingnie nawet cudem jakimś to zaraz jest poszatkowany z golda, mobilność poniżej średniej.

iBlackLagoon

Mój pierwszy medal Poola na nim zdobyty i to za czasów jak jeszcze nie było złotych pocisków za srebro.

Anonimowo

Ale to i tak jest słaby czołg jak na dzisiejsze realia wota

Anonimowo

Czołg był dobry do 2016r, potem im dalej tym gorzej…

Anonimowo

Ja bym nawet stwierdził, że do 2013 był spoko, a dokładniej mówiąc do 8.4 kiedy wyszły brytyjskie td. Ogólnie tamtą datę uważam za początek powolnego psucia balansu, chociaż wtedy jeszcze jakoś to wszystko się kręciło. WG powinno skupić się na ulepszaniu mechaniki i na poprawie jakości gry a nowe czołgi dodawać rzadziej, ale bardziej zbalansowane. Obecnie nie wiem czy kiedykolwiek dojdą do ładu, bo za dużo tego wszystkiego się zrobiło. No i dodatkowo ruskie płaczki blokują jakiekolwiek nerfy radzieckich pojazdów.