🇨🇿 Škoda T 27 – rendery

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

33 komentarzy
rychu

Wie ktoś kiedy progetto? (tak wiem że było ale wtedy kasy nie miałem)

Tujestnick

Progetto pojawia się regularnie a skoro było niedawno to za jakieś 2 miesiące.

Grzesiek

On ma mieć magazynek?

Tujestnick

Tak

Grzesiek

Thx

Ronis

tak z ciekawości to styłu wieży skrzyżowane z łopatą co to jest do czego służy tak dla beki pytam i ciekawości
a przy tym czołgu się postarali ładny ten kamuflaż 3D no gratka:)

Anonimowo

Buzdygan do walki wręcz?

Hornet

Nie to łupy wojenne. Komuś ukradli i nie zmieściło się do czołgu więc przyczepili do wieży. 🙂 A swoją drogą ładny skin …

lolo

Jan Žižka z Trocnova – przywódca i strateg taborytów w czasie wojen husyckich. Czeski bohater narodowy. Urodzony w 1360 roku.

googlownik

Po prostu praktyczne zamocowanie w jednym punkcie, ot to wszystki.

sck

Ja pier… „styłu” ? naprawdę ?

Gogol

już myślałem, że nikt nie zauważy, oczy aż bolą

Anonimowo

Ja pierd… Stawianie spacji przed znakiem interpunkcyjnym… Naprawdę?

O_o

Szaber ladny zrobili. Poza buzdyganem jeszcze w ciul gratow poprzywieszane. Model 1wsza klasa. Oby czolg byl grywalny tak samo jak wyglada…

Anon_22

Wiem że nie na temat ale, dostałem „rocznicowy prezent” czyli zniżkę 30% na wszystko. I mam pytanie czy warto brać t44-100 za 120 pln?

Furiorus

Nie, nie wiem czemu ludzie zadają tak wiele pytań o tego meda zwykły przeciętniak. A jak chcesz fajnego meda to masz Progetto, Lansena,Stg

Anon_22

Spagetto mam

Anonimowo

T-44-100 jest jak sama nazwa wskazuje 100 razy lepszy stg

wyjaśniacz

100 razy lepszy stg? t44 100 to syf i gówno nie warte uwagi a takie kometarze to sobie wsadź sam wiesz gdzie

stary

Ale wiesz wyjaśniacz, że statystycznie lepiej od t44-100 wypada tylko progetto ?? Pisze to tylko po to żeby coś wyjaśnić 🙂

m_w

T-44-100 to syf i gówno? Ogarnij się chłopczyku bo nie wiesz co prawisz.
To kompletnie inny med niż spagetto czy Lansen, ale pisać o 44-100, że to gówno to trzeba być autentycznym głąbem, albo trollem!

Gogol

t44-100 jest bardzo dobrym medem, ten kto pisze gowno i syf najwyrazniej nie mial okazji pograc

Anon_22

Czyli warto go brać za 120 pln? W sumie taniej może nie być

m_w

Za 120 zł naprawdę warto, tym bardziej, że już drugi raz się pokazuje w sklepie, więc następny raz w store może być… baaardzo odległy.
Nie słuchać przygłupów co twierdzą, że 44-100 to g… czołg.

Bohemian Czechsody

Kurła coś się w końcu krystalizuje

Janek23

dzisiaj cały dzień oczekiwanie na bitwe 20-40 sek tiery 2-10 !!! Masakryczne ustawki

Brahu

Nooo taaaa, bo kurrrrła im dłużej siedzisz w poczekalni tym gorszą masz drużynę

Anonimowo

obu był na nią maraton a nie po prostu do kupienia

guowa91

info o maratonie na su, ts-5 i ebr wchodziło w środę. 2 dni przed rozpoczęciem maratonu. mam nadzieję, że tym razem też tak będzie

Anonimowo

Optymista. Jakim maratonie, bedzie jak Lansen, do kupienia w sklepie.

tujestnick

to jest WG.
Mogą dać go normalnie do sklepu za 150-180pln albo maraton

ARampageV

Wygląd – MEGA,
żal, że do innych, starszych prem tanków nie wrzucają takich wypasionych styli 🙁
byłoby +100 do lansu na dzielni 😀

lol

Chcemy jakieś info o tym maratonie, co to za lenienie się >:(