Jak zmieniało się World of Tanks – ZagrajnikTV

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Polscygraczetołby

Kuźwa, jacy wy jesteście powaleni! Szkoda mi czasem tej gry że grają w nią tacy ludzie! Obojętnie jaki youtuber którego lubicie zrobi materiał z WOTa od razu zaczynacie wyzwiska i komentarze typu “leci unsub, sprzedał się, WG zapłaciło to trzeba jakoś promować grę” K*RWA MAĆ! Ogarnijcie się! Wy byście odmówili gdyby ktoś wam zaproponował zareklamować swoją grę w zamian za zapłatę?? No tak tak, pewnie, przecież nie będę reklamował tej chorej gry jaką jest WOT…..to po co w nią grasz

odpowiadamdebilowi

Widziałeś żeby ktoś napisał to co cytujesz łbie? NIE? To zastanów się kto tu jest łbem.

Czytelnik

Wkońcu normalny film ,który da sie oglądać a nie te debilne memy z leceniem na kase

marik

NO BARDZO NORMALNY, film oplacony przez wg. Zwyczajna reklama, a nie rzeczywiste porownanie. Ale wiecej sie nie spodziewalem, co 2 film tego goscia to film sponsorowany

glus1321

Nie masz innych problemów.

Anonimowo

Oh straszne, on zarabia pieniądze dla siebie D:. Jak tam można D:. Gdzie moje widły i pochodnia

Anonimowo

oh straszne, nie potrafisz czytac ze zrozumieniem! Nikt nie ma tu pretensji o zarabanie tylko o to ze material jest nieobiektywny, bo mu zaplacili.

szkodaczasunatencrap

Dokładnie, nikt nie ma problemu o to że koleś zarabia pieniądze tylko o to że film napchany jest zachwalaniem tego crapu i za to dostaje on pieniądze. Nie wspomniał nawet o problemach z jakimi ta gra się boryka, ani słowa o polityce wyciskania pieniędzy z naiwniaków. W dodatku pograł kilka bitew i wydaje mu się że wie o tej grze wszystko. Dla mnie Zagrajnik to najgorszy z możliwych recenzentów gier na dzisiejszym YT a to dlatego że wystarczy mu dać w łapę żeby zachwalał produkt jak swój a jak ktoś nie zgodzi się na jego warunki to jedzie po produkcji jak po konkurencji. To nie jest jedyny jego nieobiektywny film w jego bibliotece, daleko mu do takiego Brodatego chociażby, może nie pod względem jakości filmików ale na pewno pod względem szczerości i obiektywizmu.

Filip

Powiedział coś źle, czy się pomylił?

Ech

Zagrajnik to youtuber, który nawet o Fallout-cie 76 potrafi zrobić pozytywny film.
WG dobrze wybrało