World of Warships: Legends osiąga 1 000 000 graczy na konsolach!

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
hatfu!

TA szkoda że 3/4 z nich to jedne odpalenie bitwy i jebnięcie tego gówna w czeluści śmietnika w windowsie XD tak samo jest z WoTem, jarają się ilością kont nie podając ile z nich to multikonta albo nie aktywne od 4 lat lub dłużej … Tak więc takie newsy to sobie mogą wsadzić sami wiecie gdzie i tak są gówno wartą firmą okradającą małolatów i ich starych. HATFU!

hatfu!

Och przepraszam, w czeluści śmietnika w konsoli! Bo się zaraz jakiś perfekcjonista przy….doli do szczegółu. HATFU!

Anonimowo

Ciekawe ilu będzie grało po kwartale?

Anonimowo

Potencjał konsoli jest na pewno ogromny, ale to jest także “miejsce” potężnej konkurencji rynkowej, trendu i mody, czy wybuchów popularności. Mam raczej na myśli stosunkowo hermetyczny i niszowy temat zmagań historycznych okrętów wojennych z rozbudowanymi sprawami taktycznymi i operacyjnymi oraz “fabułą” dla znawców i hobbystów w odróżnieniu od np. prostej i chwytliwej konwencji znanego westernu itp.