Aktualizacja 0.8.3 – skarbiec klanowy, ulepszenie portu, aktualizacja Zbrojowni

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
luki

Naprawdę nie wiem po co jest wydawać tyle kasy za te parę pikselek na okrecie żeby inni mogli zobaczyć jaki jestem rozrzutny i kupuje kamuflaż do okrętu Premium który posiada taki sam w zestawie. Niech mnie ktoś oświeci. Bardziej bym zrozumiał kupić za ta kasę plakat z tym co ten kobajaszi przedstawia. Przecież takie rzeczy robi się modami ALE przecież inni nie będą widzieć. Za kogo oni mają gracz ale widocznie jak są takie oferty to oznacza że są tacy co kupują i się cieszę nie wiem czym

J_jW

Ha, czyli Nieustraszony jednak za stal, a więc staje się alternatywą dla USS Black. Podobnie będzie chyba z Yoshino, czyli wersją Azumy na X tier, która może stać się alternatywą dla Stalingradu. Ale w powijakach są już kolejne niszczyciele premium na IX i X tier, tym razem amerykańskie: USS Benham i USS Somers, i jest chyba szansa, że one właśnie będą za węgiel, skoro Nieustraszony za stal. Idą także radziecki i francuski krążownik przeciwlotniczy premium stanowiące odpowiedniki Minotaura, czy Worcestera. Ale jakoś nie widzę info o tym, pewnie jeszcze dojdzie.

Anonimowo

Nie dotrwałem do końca wypowiedzi. zasnąłem.

J_jW

To po co czytasz rzeczy, które Cię nie interesują?

Imperceptible

Widocznie ma ograniczenie do 140 znakow :p Mnie sie dobrze ciebie czytalo do konca :]

J_jW

Przede wszystkim dzięki za miły wpis. no i gratulacje za ciętą ripostę w poprzednim artykule na temat znaczenia słowa okręt. Mam wrażenie, że odpowiedziałeś temu samemu znudzonemu człowiekowi… Brawo, za ciekawy nick Imperceptible, to dosłownie taki Nieuchwytny (był taki okręt w II Rp i w PRLu), niedostrzegalny, nieprzenikniony… Pozdrowienia.