Wersja 1.5 – test publiczny
Krótkie info: można już pobierać aktualizację dla serwera testowego. Instalator do pobrania pod tym linkiem: KLIK.
Serwery na razie wciąż są zamknięte.
Bin4r
Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!
Sklep premium: 🇩🇪 leKpz M 41 90 GF, 🇨🇿 Škoda T 27, T-28E with F-30
08:03, 21 marca 2023
Wiadomo kiedy zmiany wejdą na normalny server?
Zazwyczaj jest to kwestia miesiąca od momentu uruchomienia serwera testowego.
Dlaczego kiedy chcem się zalogować to wciąż nie mogę a serwery są dostępne od wczoraj?
ile potrzeba expa z leo do 8ki ktos ?
92 550
Serwer Online.
Potwierdzam
Masz normalnie litery czy nie?
??
Bo ja mam zamiast liter prostokąty XD
Mniej więcej o której będzie działać?
Napisz ktoś jak zacznie działać
Już działa
Czy tylko ja mam jakieś prostokąty zamiast liter? LOL
Aktualizacje można pobrać ale żeby serwery dziś działały to już inna bajka hehe.
oczywiście nerf czołgów bazujących na burzakach, żeby szity cheftain, 279 mogły być jescze bardziej niezniszczalne
Pojazdów takich które wymieniłeś jest o wiele mniej niż te czołgi dla zwierząt jak np : Type 5 heavy , i zapewne boli ciebie ten nerf bo niczym innym grac nie potrafisz 😛
ja się tam cieszę, to nie nerf typa tylko buff, zabranie 500 z maxa którego widywało się i tak za rzadko to żadna strata a tak będzie poprawiona penetracja i to mocno (tak mówię o goldzie bo tylko tym jest sens grać na typach)
Ktoś wie kiedy będzie lorr 40 t lub progetto 46.
Były całkiem niedawno, więc nie ma na co liczyć, żeby w przyszłości się pojawiły
A wiadomo, od kiedy rusza test publiczny?
Powinien dzisiaj.