Wargaming ogłasza specjalne wydarzenia w grach na 1 kwietnia

Kiedyś to było…
Wargaming ogłasza specjalne wydarzenia w grach na 1 kwietnia.

Z okazji 1 kwietnia Wargaming przygotował ciekawe wydarzenia w swoich grach. Poczujesz nostalgię i przeniesiesz się w kosmos, aby spojrzeć na wszystko z zupełnie innej perspektywy.

World of Tanks

„Kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów.” Jeśli tak twierdzisz to będziesz mógł to sprawdzić na własnej skórze. Przenieś się do 2011 roku dzięki World of Tanks Classic i sprawdź aktualizację 0.7.0 jeszcze raz! Od dziś do 3 kwietnia będziesz mógł zagrać w klasyczne World of Tanks i przekonać się czy rzeczywiście kiedyś było lepiej oraz doświadczyć odrobiny historii gier komputerowych. Po World of Tanks Classic można oczekiwać następujących możliwości:

  • 3 kultowe nacje – Z.S.R.R., Niemcy i USA oraz legendarny, mityczny Typ 59!
  • Klasyczna rozgrywka: Nie ma szóstego zmysłu, artyleria nie ogłusza, a lekkie czołgi dopiero co weszły do gry.
  • „Oldskulowa” fizyka: Zawiśnij na moście czy kamieniu, a czołgi nie jadą w dół zbocza. Dodatkowo są niewywracalne, nie odrywają się od podłoża, a zniszczonych jednostek nie da się przesunąć.
  • Czat publiczny: rozmawiaj z kolegami z drużyny i pozdrawiaj przeciwników na publicznym, wspólnym czacie.

Podczas tego wydarzenia cała ekonomia będzie uproszczona, aby gracze mogli szybko osiągnąć najpotężniejsze czołgi. Każdy z graczy dostanie wolne doświadczenie, złoto i kredyty do tego trybu. Za udział otrzymamy wyjątkową inskrypcję i emblemat nawiązującą do korzeni World of Tanks. Oczywiście ten tryb będzie na specjalnym, oddzielnym serwerze i unikatowym kliencie gry, co oznacza, że gracze chcący grać we współczesne World of Tanks będą mieli taką możliwość.

World of Tanks Mercenaries

Przygotuj się do opuszczenia atmosfery. W tym roku wraca specjalny czołg M24 Lunar, aby zabrać graczy do bitew 7 na 7 w warunkach ograniczonej grawitacji. Każdy gracz otrzyma wspomniany czołg oraz miejsce garażowe na czas wydarzenia. Podczas bitew na kosmicznych mapach (Księżyc i Mars) możliwy jest respawn po zniszczeniu czołgu. Aby zagrać w tryb kosmiczny należy go wybrać spośród innych trybów w menu. Gracze, którym ten czołg przypadnie szczególnie do gustu i chcieliby jeździć nim przez cały rok, będą mogli kupić maszynę w sklepie premium.

World of Tanks Blitz

Wyzwanie Sentinel to nowe wydarzenie dla mobilnych czołgistów. Jak sama nazwa wskazuje, wygrać można australijski czołg AC IV Sentinel. Od 11 do 18 kwietnia gracze będą rywalizować, zdobywać trofea i przechodzić kolejne etapy wyzwania, na którego końcu czeka wspomniany czołg. Po drodze gracze będą zdobywać specjalne i unikatowe przedmioty. Jakie? To na razie niespodzianka.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Type

W WoT classic type 59 jest, wystarczy tylko wejść w sklep/kup czołg i zaznaczyć czołgi średnie. Na samym końcu karuzeli będzie type 59, ale kosztuje on coś ok 9tyś sztuk złota, więc jak chcecie go zdobyć to nie mam pojęcia 😛

Krecior

Jak zdobyć typa?

Wqrwiony

Trzy klasyczne kraje: ZSSR, Niemcy i USA. Acha, oraz legenda, której nie trzeba przedstawiać… Type 59! Wbijam na ten klasyk a tam typa nie ma…

Wqrwiony

Ok odnalazł się 🙂 9500 golda chyba ich poje…. 🙂

armand

mi juz dziala czekalem w kolejce ale dzila

armand

dziala mi juz resetowlaem 6 razy ale dziala kolejki sa duze sam w niej czekalem

Welpax

Jest 16 41 i dalej nie dział

LubięWoTa

Jest 16 godzina i dalej nic

Anonim

Bo do tego czasu trzeba dodać +20 godzin

Georgus

Na forum napisali że będzie o 15:00 czasu GMT, czyli o naszej 16:00

Anonimowo

XDD 15:00 czasu moskiewskiego,
Serwer był dostępny już około 13:30

...

Mam masc na bool duuuupyyy komu komu…

armand

pisza ze o 10 potem o 13 to moze damy im 20 dni to saie wyrobia hahaha

Anonim

No fajnie tylko że od 13 nie działa wot classic GG wg żart udany

Anonek

Serwer startuje o 8:00 w strefie Pacific Time, więc u nas dopiero wystartuje o 16:00 😉