Wieści z SuperTestu – krążownik premium VIII poziomu Bayard

Francuski krążownik premium VIII poziomu Bayard

Podczas turnieju KotS’a, deweloperzy zajmujący się wprowadzaniem nowych linii oraz okrętów, przestawili nam kilka jednostek mających niebawem się pojawić w grze. W kolejnych postach będą się pojawiały screeny oraz drobny komentarz dotyczący tych okrętów.

Bayard został opisany jako francuski lekki krążownik z działami 4 x 3 152 mm. Kadłub przypomina troszkę De Grasse. Należy także zwrócić uwagę na rozmieszczenie dział w artylerii – układ 4×3 rzadko był spotykany w jednostkach tej nacji.

Dodatkowe uzbrojenie to prawdopodobnie 6 x 2 100 mm / 55 CAD 1945 oraz  6 x 2 57 mm / 60 ACAD modèle 1951. Można także dojrzeć dwie potrójne wyrzutnie torped na każdej z burt.

Z materiałów eksploatacyjnych dostanie, jak się dowiedzieliśmy podczas streamu, Przyspieszaczowi ładowania baterii głównej.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
luki

Ee mi się wydaje że to jedna wyrzutnia torped na burtę, w drogiej dziurze to jakaś lódka ratunkowa, przyda się jak dostanie kilka cytek w ta wysoka sylwetkę, jest w co całować.