Oferta specjalna: kupon zniżkowy

Kolejna oferta losowo rozsyłana wśród graczy – kupcie przedmiot w sklepie premium, a otrzymacie 200% jego wartości w złocie.

Dowódco!
 
Zapnij pasy, bo mamy dla Ciebie ofertę, która zwali Cię z nóg!
 
Co byś powiedział, gdybyśmy powiedzieli Ci, że mamy dla Ciebie specjalny kupon, który zwróci Ci dwukrotną wartość Twojego następnego zakupu w Sklepie Premium w złocie?
 
Zbyt dobre, żeby było prawdziwe? Nieprawda! Fakty są takie:
 
Użyj tego kuponu podczas kolejnego zakupu paczki nieobjętej innymi zniżkami w sklepie premium i otrzymasz 200% jej wartości w złocie z powrotem! To oznacza pełną rekompensatę w złocie + drugą pełną wartość ponad to!

Ź: reddit

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
BLOODVADANIA1

Dziendobry kochani jak to jest z tym kuponem wczoraj zakupilem t92 8 tier czy dostane jakis kupon?

anonim

No to pogramy jutro sobie po pracy 🙂 mam trochę tych rezerw ale zawsze coś się przyda 🙂

misio

ja zawsze kupuję na początku miesiąca

Janusz biznesu

A ciekawe jak to działa gdy dokona się zakupu czołgu, który jest już w garażu? Czy wtedy będzie zwrot najpierw za czołg w złocie a potem jeszcze 200% w goldzie?

mikos

Tylko złoto dałnie

Janusz_Biznesu

Ja dostałem sprzedam go za 2500 GOLDA i tak na nim zyskasz!

Anonimowo

O jej znowu nie dostałem ¯\_(ツ)_/¯

Lutek

ZApomnieli dopisać że kupony są wyłącznie dla tzw. “przyjaciół” wargamingu . Żałośni youtuberzy wyłącznie dostaną , tak jak dostali czity .

Anonimowo

Dupsko boli że na grze zarabiają, a ty na lince?

KolegaSerba

Dobrze być przyjacielem WG i samego serba.. Rng +25%,losowania na topce, snapshoty które trafiają ammoracki z połowy mapy no i kodziki na premki..

mi_nie_dali

snuw mnie oszókali snuw mi nie dali kóponuf czemó ini dostajom a ja ni gdzie tu sprawiedlifości w zeszłym roku dafali słoto za grosze i tesz mi nie dali a jusz 10000zł wydałem na tom gre olefajom mnie! brak szacónku dla staryh graczy! Mam 11 lat a gram jusz ftom gre 12 lat i nic nie dali ! A janószom dajom ! chańba i kpina!

Anonimowo

Słaby troll 1/10 i w dodatku nie śmieszny

mi_nie_dali

czemó tylko 1/10? jeztem bardzo śmieszny! Ftom gre jest wajna ale kto ty jesteś by o niej pisać? pefnie ni maż poczócia chumoru ini lóbiom se mnom grać w plótonah! kaszty to fie!

SPioN

Żenada

Anonimowo

Dokładnie żenada.