Prosto z Supertestu: mapa Mińsk

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
consi

Wyjebcie kołowce, to będzie git.

hamci

a gdzie zielone dla campy od poludnia? kombinują aż przekombinują z tego co widze to co było średkiem jest teraz na południu a wiekszy skrawek północy pokazany pewno by nawciskac te swoje ich pomniki i inne pierdoly

Gonzo

Dolny Cap ma przewagę – jest chroniony budynkiem. Górny Cap jest na otwartej przestrzeni więc łatwiej jest decapować.
Ale dobrze że zmieniają tą mapę – bo aktualnie jest badziewna

Anonimowo

dodatkowo z górnego kapa taki type 5 czy inny powolny zanim się dotoczy do miasta będzie już obity przez wszystkie szybkie lighty czy tdki

Revanche25

A zauważyłeś że przy północnym capie jest sporo zielonego, ciężko decapować coś czego się nie widzi. Zresztą w mieście między domkami też sporo drzewek nawciskali, tak by radzieckie MT miały gdzie się ukrywać.

lel

Widać że przenieśli ją bardziej do góry, bo część mapy jest taka sama, a budynek co jest w capie na górnej bazie w mapie z gry jest teraz na środku. Lepiej to wygląda, przynajmniej ta durna rzeka nie rozdziela mapy na pół, a i mordor nie jest tak ciasny, plus lewa strona nie wygląda jak obecna, że się tylko utyka.