Wieści z SuperTestu – 1 kwietnia

Wszystkie informacje są wstępne.

Tryby bitwy, okręty, mapy i wydarzenia związane z 1 kwietnia będą dostępne do testowania

Pojawią się 4 nowe typy bitew:

  • Kosmiczny atak. Ten tryb wprowadza różne cele dla dwóch 9-cio osobowych zespołów. Atakujący powinni zniszczyć bazę obrońców po zniszczeniu generatorów pola siłowego. Zniszczenie tych generatorów doda więcej czasu na wypełnienie celów misji atakujących. Okręty obrońców stale będą odzyskiwać HP, a szybkość tej regeneracji będzie się zwiększała ze stratą każdego generatora lub okrętu. Okręty atakujące po zniszczeniu będą pojawiać się z powrotem w bazie.
  • Pierścienie Saturna. Jest to zmieniony tryb Epicentrum: zajmowanie wewnętrznego capa nie blokuje pozostałych (zewnętrznych) capów. Wewnętrzny cap generuje więcej punktów zwycięstwa, zatem zajęcie go da dużą przewagę.
  • Gwiazda binarna. Baza każdego zespołu jest umieszczona na wrogim punkcie startowym i ma ogromny obszar. Strefy stopniowo stają się mniejsze (aż do określonego limitu), stąd zespoły muszą ciągle atakować, aby nie stracić swojej bazy.
  • Torpedo beat. Ten tryb jest podobny do Pierścieni Saturna. Można grać tylko niszczycielami, po 5 na zespół. Głównym typem uzbrojenia dla tego trybu są torpedy, gdyż działa baterii głównej są kontrolowane przez bota podobnie jak działa baterii dodatkowych. Wszystkie okręty będą miały ulepszoną manewrowość i skrócone przyspieszanie/hamowanie. Gracz, który zniszczy przeciwnika i wszystkie pozostałe okręty z przeciwnego zespołu otrzymają jedną „Grupę naprawczą”

 

 

Te bitwy odbywać się będą na 4 mapach kosmicznych: Risus, Ludus, Navis i Appulse, które są wizualnie przerobionymi mapami: Estuary, Łzy pustyni, Ścieżka wojownika i Gorący punkt.

Tylko specjalne okręty kosmiczne mogą brać udział w tych trybach (włączając te z poprzedniego roku).

Biorąc udział w tych bitwach i kończąc misje dzienne i dyrektywy otrzymacie czasowy zasób – ironium, które może zostać wymieniona w Arsenale na naszywki, zmodyfikowanych dowódców, kamuflaże, czas premium, kredyty i co najważniejsze – na legendarne moduły dla okrętów X tieru. Możecie także dostać do 4 misji za dublony pozwalające zdobyć więcej ironium, jeśli będziecie go potrzebować.
Do zdobycia będzie specjalne osiągnięcie oraz opcja kupienia stałych, kosmicznych kamuflaży na okręty: prócz okrętów z poprzedniego roku, będą dwa nowe: Hindenburg i Shimakaze. Za ukończenie dyrektyw możecie dostać stałe kamuflaże na krążowniki tierów VI-IX narodowości amerykańskiej i francuskiej: Pensacola, New Orleans, Baltimore, Buffalo, Galissonniere, Algerie. Charles Martel, Saint Louis.

Źródło: World of Warships Development Blog

Tłumaczenie: Dark_Havoc

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments