Ustawka: E100 vs. Maus

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Czołgiści! Dzisiaj mamy dla Was kolejny odcinek Ustawki. Do poważnej walki staną niemieckie czołgi ciężkie 10. poziomu: drużyna dzielnych E100 przeciwko ekipie pewnych siebie Mausów. Zobaczymy, jak w czterech honorowych rundach zmierzą się czołgiści o podobnych umiejętnościach, żeby raz na zawsze ustalić, który czołg jest lepszy. Jedziemy!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stefan

No proszę ustawka zepsuta nie realna bo DLACZEKO E100 DALI Z DZIAŁEM 750 HP A NIE TAKIM JAK U MAUSA GDZIE WIĘKSZOŚĆ GRA po 490hp dmg i dotego E100 walił z 15cm burzakami

q

bo to zwyczajnie nie prawda. Wiekszosc gra z gruba lufa bo ida na wymiane a nie na dpm i to jedyna sluszna droga biorac pod uwage udawany pancerz e100

Anonimowo

Jakie wg Was sa najlepsze x w kazdej z kategorii czolgow?

whisper1963

Fajne pytanie , też poczekam na odpowiedzi. Może być ciężko wybrać w czołgach ciężkich bo bardzo różnią się stylem gry np. Obj.277 i Type 5 heavy oraz Superkoń dla przykładu. W medach też wedle upodobań ( magazynki , mobilne lekkie medy lub prawie ciężkie ). Podobnie z niszczycielami też są te one-shooty i typowe campery.Każdy ma swój styl gry.Ciekaw jestem lekkich i arty.