Rozpoczynamy Wyzwanie na kołach

Prosto z portalu WoT 🙂


Zaznaczcie w swoich kalendarzach: Wyzwanie na kołach rozpoczyna się 21 lutego!Ukończcie je, aby zdobyć unikalny pojazd kołowy premium VIII poziomu, Panhard EBR 75.

To wyzwanie jest naprawdę wyjątkowe; pozwoli Wam prędko oswoić szybkiego i zwrotnego zwiadowcę. Wiemy, że nie będzie łatwo, ale na koniec tego wydarzenia otrzymacie wybitny pojazd, którym będziecie mogli się z dumą chwalić… i wzniecać iskierkę zazdrości u innych dowódców!

Ta koncepcja jest znajoma dla tych, którzy brali udział w wyzwaniu brytyjskim i zimowym w zeszłym roku. Ale tym razem niemal połowa misji Poświęcenie będzie bliska misjom na mistrzostwo pod względem złożoności. Próbowaliśmy znaleźć pewną „równowagę”, aby utrzymać wyzwanie na realnym poziomie. Zobaczcie sami!

I Etap

Misja na poświęcenie:

 • Zdobądź ogółem 3 000 punktów doświadczenia bazowego. Liczy się tylko doświadczenie zdobyte za bycie wśród najlepszej 10 graczy pod względem zdobytego doświadczenia we własnej drużynie na pojazdach poziomów VI-X.
Misja na mistrzostwo:
 • Zniszcz co najmniej 3 pojazdy przeciwnika 1 raz. Zadaj co najmniej 3000 PW uszkodzeń. Dostępne tylko dla pojazdów poziomów IX-X.

Nagrody:

х1х1х1

————————————————————-

II Etap

Misja na poświęcenie:

 • Wygraj 7 bitew. Zwycięskie bitwy liczone są pod warunkiem, że znajdziesz się w najlepszej 10 graczy w drużynie pod względem zdobytego doświadczenia; można wypełnić tylko pojazdami poziomów VI-X.
Misja na mistrzostwo:
 • Zdobądź co najmniej 800 punktów bazowego doświadczenia 5 razy. Dostępne tylko dla pojazdów poziomów IX-X.

Nagrody:

х100 000 х5

————————————————————-

III Etap

Misja na poświęcenie:

 • Zdobądź ogółem 15 000 punktów doświadczenia bazowego. Liczy się tylko doświadczenie zdobyte za bycie wśród najlepszej 10 graczy pod względem zdobytego doświadczenia we własnej drużynie na pojazdach poziomów VI-X.

Misja na mistrzostwo:

 • Zadaj co najmniej 3500 PW uszkodzeń 6 razy. Znajdź się wśród 3 najlepszych graczy swojej drużyny pod względem zadanych uszkodzeń. Dostępne tylko dla pojazdów poziomów IX-X.

Nagrody:

х100 000  х10

————————————————————-

IV Etap

Misja na poświęcenie:

 • Wygraj 25 bitew. Zwycięskie bitwy liczone są pod warunkiem, że znajdziesz się w najlepszej 10 graczy w drużynie pod względem zdobytego doświadczenia; można wypełnić tylko pojazdami poziomów VI-X.
Misja na mistrzostwo:
 • Zdobądź co najmniej 950 punktów bazowego doświadczenia 8 razy. Dostępne tylko dla pojazdów poziomów IX-X.

Nagrody:

х1 х15 

————————————————————-

V Etap

Misja na poświęcenie:

 • Zdobądź ogółem 30 000 punktów doświadczenia bazowego. Liczy się tylko doświadczenie zdobyte za bycie wśród najlepszej 10 graczy pod względem zdobytego doświadczenia we własnej drużynie na pojazdach poziomów VI-X.
Misja na mistrzostwo:
 • Zadaj co najmniej 20% wszystkich uszkodzeń zadanych przez Twoją drużynę 8 razy. Dostępne tylko dla pojazdów poziomów IX-X.

Nagrody:

х100 000 х1 х10

————————————————————-

VI Etap

Misja na poświęcenie:

 • Wygraj 35 bitew. Zwycięskie bitwy liczone są pod warunkiem, że znajdziesz się w najlepszej 10 graczy w drużynie pod względem zdobytego doświadczenia; można wypełnić tylko pojazdami poziomów VI-X.
Misja na mistrzostwo:
 • Zdobądź co najmniej 950 punktów bazowego doświadczenia 14 razy. Znajdź się wśród 3 najlepszych graczy swojej drużyny pod względem zdobytego doświadczenia. Dostępne tylko dla pojazdów poziomów IX-X.

Nagrody:

х250 000 х15 х15

————————————————————-

VII Etap

Misja na poświęcenie:

 • Znajdź się wśród najlepszej 10 graczy w swojej drużynie pod względem zdobytego doświadczenia 80 razy. Dostępne tylko dla pojazdów poziomów VI-X.
Misja na mistrzostwo:
 • Zadaj co najmniej 4000 punktów uszkodzeń 14 razy. Zniszcz co najmniej 2 pojazdy przeciwnika. Dostępne tylko dla pojazdów poziomów IX-X.

Nagrody:

х300 000+200% 2h x10 х15

————————————————————-

VIII Etap

Misja na poświęcenie:

 • Zdobądź ogółem 40 000 punktów doświadczenia bazowego. Liczy się tylko doświadczenie zdobyte za bycie wśród najlepszej 10 graczy pod względem zdobytego doświadczenia we własnej drużynie na pojazdach poziomów VI-X.
Misja na mistrzostwo:
 • Ukończ bitwę z największą liczbą zadanych uszkodzeń w obydwóch drużynach 14 razy. Zadaj co najmniej 3000 PW uszkodzeń.

Nagrody:

х400 000 

х1 х15

————————————————————-

IX Etap

Misja na poświęcenie:

 • Znajdź się wśród najlepszej 10 graczy w swojej drużynie pod względem zdobytego doświadczenia 90 razy. Dostępne tylko dla pojazdów poziomów VI-X.

Misja na mistrzostwo:

 • Ukończ bitwę jako najlepszy gracz w swojej drużynie pod względem zdobytego doświadczenia 20 razy. Zdobądź co najmniej 850 punktów doświadczenia bazowego. Dostępne tylko dla pojazdów poziomów IX-X.

Nagrody:

х500 000  

 +50% 2h x10х30

————————————————————-

X Etap

Misja na poświęcenie:

 • Zdobądź ogółem 45 000 punktów doświadczenia bazowego. Liczy się tylko doświadczenie zdobyte za bycie wśród najlepszej 10 graczy pod względem zdobytego doświadczenia we własnej drużynie na pojazdach poziomów VI-X.

Misja na mistrzostwo:

 • Ukończ bitwę jako najlepszy gracz w swojej drużynie pod względem zdobytego doświadczenia 20 razy. Zadaj co najmniej 2500 PW uszkodzeń. Dostępne tylko dla pojazdów poziomów IX-X.

Nagrody:

    

Pełna załoga wyszkolona w 100% z atutem Braterstwo broni
Nagroda jest warta wysiłku

Tym razem będziecie musieli ujarzmić wymagający i trochę nieprzewidywalny pojazd, bo szybkie manewrowanie nim wymaga trochę przyzwyczajenia. Opanowanie nowej mechaniki i nauczenie się kontrolowania tego szybkiego zwiadowcy może kosztować Was sporo wysiłku, ale jesteśmy pewni, że będziecie chcieli się dowiedzieć, jak to jest być pionierem całkiem nowego typu pojazdów w World of Tanks!

Dodatkowo możecie:
 • Doznać zupełnie nowych wrażeń związanych z grą.
 • Złapać świeży oddech i odkryć World of Tanks na nowo.

To więcej niż po prostu kolejne wyzwanie. Będziecie zadowoleni z pasjonującej i trudnej, a do tego pełnej ryzyka i niebezpieczeństw pogoni za pojazdem o unikalnych właściwościach. Owszem, czas, który na to macie, jest krótszy, niż ktokolwiek by się spodziewał, a to wyzwanie jest największym do tej pory testem Waszych umiejętności, ale ten pojazd z pewnością jest tego wart!

Panhard EBR 75: Lata jak motyl, żądli jak pszczoła

Informacja: Ten legendarny pojazd kołowy jest w pełni historyczny i był seryjnie produkowany do lat siedemdziesiątych XX wieku. Jego maksymalna prędkość wynosi 80 km/godz., zarówno do przodu jak i wstecz – dokładnie tego potrzeba Wam do aktywnego wykrywania i zwiadu. Nauczcie się wykorzystywać jego wysokie prędkości, a będziecie skuteczni na polu bitwy.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Panhard EBR 75 wyróżnia się nie tylko pod względem prędkości. Dowodzi on swojej wysokiej skuteczności bojowej dzięki działu 75 mm z automatycznym ładowaniem posiadającym magazyn na dwa pociski, i zadającym średnio 175 uszkodzeń na strzał. Działo jest zamontowane na wieży oscylacyjnej. To połączenie pozwoli Wam szybko znaleźć linię ognia, wystrzelić 2 pociski w ruchu, a następnie natychmiast opuścić pozycję. Ponadto, wysoka penetracja pancerza pociskami OB pozwoli Wam zadać więcej uszkodzeń lekko opancerzonym przeciwnikom.

Nie zapomnijcie też o mechanice unikalnej dla tych pojazdów i wyłącznie dla nich – funkcji automatycznego namierzania i dwóch trybach jazdy. Pomogą Wam one przetrwać nawet najbardziej zacięte bitwy i z powodzeniem stawić czoła pojazdom innych klas.

Jak to działa

Podobnie jak w przypadku brytyjskiego wyzwania, pogoń za czołgiem Panhard EBR 75 potrwa 14 dni, od 21 lutego o godzinie 10:00 do 6 marca o godzinie 10.00 i będzie obejmować ukończenie 10 kolejnych etapów. Są dwa sposoby na zdobycie Głównej nagrody – wybierzcie ten, który Wam bardziej odpowiada!

 • Misje na poświęcenie. Najlepszy wybór dla graczy o silnej woli. Warunki zadań będą różnorodne, ale można je wypełnić w pojazdach poziomów VI – X.
 • Misje na mistrzostwo. Ciernista i ambitna ścieżka dla zręczniejszych graczy. Wykonanie tych misji zaoszczędzi Wam czasu, ale będzie wymagać maksymalnej koncentracji i umiejętności. Tym razem, w przeciwieństwie do poprzednich wyzwań, możecie wykonywać te zadania nie tylko w maszynach X poziomu, ale również w pojazdach IX poziomu. Zatem, to wyzwanie będzie otwarte dla szerszego spektrum pojazdów

WSKAZÓWKA: Oba zestawy zadań można wypełniać jednocześnie (pod warunkiem, że wszystkie warunki zostaną spełnione).

Niezależnie od wybranej przez Was ścieżki, otrzymacie szansę na wygranie po drodze tony nagród: kredytów, rezerw osobistych i nie tylko!

Jak można od razu zdobyć główną nagrodę?

Nie macie czasu na wypełnianie wszystkich misji? Nie martwcie się, każdy z Was ma szansę kupić czołg Panhard EBR 75 w sklepie premium i będzie on dostępny ze zniżką 10% na każdy etap, który już ukończyliście. A zatem, na przykład, ukończenie 5 z 10 etapów strąci cenę o 50%.

Kupno pakietu zapewni Wam cały zestaw nagród za wszystkie niewykonane jeszcze zadania i automatycznie oznaczy wszystkie misje bojowe jako wykonane. Dlatego nie będziecie mieli do nich dostępu po kupnie zestawu.

Podejmijcie wyzwanie i zaparkujcie tego unikalnego kołowego zwiadowcę w swoim garażu!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
63 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
misio

fajnie wpadnie trochę kredek, a przy okazji może się zrobi dobra znizka

Anonimowo

|Tomek powinieneś sie leczyć.

Anonimowo

Jak i 80% komentujących

iBlackLagoon

Zrobię tylko do 50% i kupię bo nie jestem dzieckiem żeby siedzieć przed kompem cały dzień.

szczecinDE

kogo to interesuje…

007

A to kogo interesuje…

Robot ktory nie czyta regulaminu

A kogo to interesuje?

Dziad

Ale z was nooby. Placzecie jak typowe dzieci – jajka ogolic i do przedszkola. Kazdy steka ze to szrot i ******* maraton a za 14dni na 30czolgow bedzie 28 Panhardow i 2 baboki

Siema. Kto PL?

++ “28 Panhardów i 2 baboki” hahaha xD

Anonimowo

Bo przy aktualnym MM wygrać 35x to jest je**** męka. Ale boty fioletowe muszą powiedzieć coś głupiego zawsze

Piconni

Najlepszy event to był na T34-85M. Dziękuję za uwagę 🙂

Anonimowo

Wygraj 35 bitew. AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Już nie robię i czekam na progajmerów którzy będą mnie strofować żebym nauczył się grać. Co sam mam się bić z 15 przeciwnikami? Nie robię, bo szkoda mi nerwów : D

Tomek.Z

Maratony to bardzo dobry pomysł. Trzeba myśleć o graczach, którzy nie mają, lub nie chcą wydawać, lub nie mają możliwości wydania pieniędzy na czołgi w grze, a lubią i mają czas żeby pograć. Taki maraton to najlepszy sposób na zdobycie czołgu, lub pojazdu premium, który lepiej zarabia i szkoli załogę. Ci wszyscy którzy narzekają na maratony to już tylko zwykłe głąby, którzy albo nie mają kasy bo są leniwi, albo są zbyt chytrzy żeby taki pojazd w grze kupić, albo dzieci z miernymi ocenami w szkole i z tego powodu mają szlaban na komputer. W każdym razie nieudacznicy, którzy nawet jak za darmo coś dostają to będą narzekać. Bawić się trzeba umić 😉 ,,Janusze”. Pozdrawiam wszystkich graczy.

Hebius

Albo jesteś klakierem wARGAMING, albo nie wiesz co piszesz. Ostatni maraton jaki był to na T44-100. Kolejne to już dopracowane schematy do wyrwania pieniędzy od jak największej ilości graczy. Ta firma za tą swoja ustawianą, zmanipulowaną grę nie zasługuje na żadne pieniądze. Brak uczciwości = zero pieniędzy.

iloveWG

Jak ja lubię tych płaczących roboli. OŃ PRACUJO I NIE MAJA CZASÓ NA MARATON.ON JEST DLA NOŁLAJFUF. Maść na ból dupska za pieniążki z roboty by się przydała.

ns

jak ja nie lubie tych płaczących dzieci. KLIKAJA TYLKO W KĄKUTER, DO ROBOTY BY SIE WZIELI KURŁA JAK LUDZIE, A NIE DARMOWY CZOŁK, A LEKCJE NIE ZROBIONE.

Stalker79_1

Czytam komenty biedaków to mnie czesie wole to kupic niz napierniczac 14 dni jak idiota od rana do nocy jak
wystarczy np zostac 1 godzine wiecej w pracy przez kilka dni i kupić cały zestaw niz grac po pracy po 4-6 godzin

uszjan

Goły czołg o umownej wartości 125zł w pakiecie maratonowym za 250zł. Przy sensownej ilości spędzonego czasu na grze kup ze zniżka 60% za 100zł . Interes życia 🙂
Kiedyś to były maratony.. teraz nie ma maratonów.

taki jedyny wyjątkowy

Powiem tak – poprzednie maratony robiłem do 7-8 etapu ale czołgu nie kupowałem 🙂 Grałem na luzie bo i tak wiedziałem że kasy na to nie wydam 🙂 Teraz pewnie będzie tak samo bo grać dużo nie mam czasu a i jakoś się nie chce …Czy czołg warty tego grania ?? Wg mnie – nie …jak kolega wyliczył 60h grania … w tyle to ja jestem w stanie zarobić na 4 takie czołgi więc tym razem zrobię to samo 😀 Gra nie warta zachodu … no chyba że ktoś jest ,,kolekcjonerem ,, 😀 😀

Anonimowo

Ostatni fajny maraton, ktory pamietam to wg mnie ten na T-44-100. Nie wiem jak do tego podejde, nie zalezy mi na tym czolgu.

Anonimowo

Niestety lub stety, ale masz rację. DMG + fragi i to do zrobienia w miesiąc były mniej męczące. W tygodniu grało się max 2 godzinki i na spokojnie było można w tym czasie robić jeszcze zapas i odpuścić grę w weekendy. Tu większość graczy będzie musiała dzień w dzień tłuc by za darmo coś dostać. Lepsi gracze są faworyzowani i mają znacznie przyjemniejszą ścieżkę. I to imho jest uczciwe, acz wypadałoby dać troszkę mniej śmieci do czołgu, a tym samym uprościć zadania.

Anonimowo

no właśnie o to mi chodzi, można było spokojniej do tego podejść z mniejszym nakładem wolnego czasu a tutaj… 14dni i koniec, niech komuś coś wypadnie w tym czasie to amen

BamboMambo

Wreszcie jakis maraton, którego nie zamierzam robić.

taki jedyny wyjątkowy

Ja też 🙂

Anonimowo

też go olewam, przesadzili z wymaganiami i ceną, wcześniej robiłem maratony i miałem czołgi za free, tym razem jest to zbyt pracochłonne…

polishbeer

Uwaga – maraton odwołany film zniknął z WOTa !!!

robli

Nakład wymaganego czasu niezbędnego do zrobienia tego maratonu oraz koszt zakupu (znowu niechcianego zestawu) jest tak dobrany, abyście wydali na to pieniądze. Nawet najlepszemu graczowi nie będzie się chciało tego robić. Dobije do powiedzmy 50% zniżki i kupi ten czołg. Ta gra jest tylko po części p2w. Trzeba jeszcze utrzymać fiolety na ich twierdzach z których WG nic nie ma. Także to my wszyscy sfinansujemy te ********* 907 VK czy chefteiny. A oni (fiolety) w tych *********** op czołgach będą się z nas śmiać i wyzywać od pomidorów.
Dlatego nie dołożę już do tej gry. Wystarczy!

Stargazer

Ja i wielu innych graczy jak był maraton na włocha robiły go bez wydawania żadnych pieniędzy. Z resztą na ankiecie na kanale u Dezgames widać ile osób ile wydało, większość te 50-60% promocji, ale zobacz, że średni gracz to 1000wn8 i często bez czołgów. Oni nie mają umiejętności aby więcej zrobić. https://www.youtube.com/watch?v=Kh4ijwmDcXg
W każdym razie masz maraton, możesz zdobyć za darmo, możesz wydać, to od Ciebie zależy. Równie dobrze mogli by sprzedawać sam zestaw za 200+zł i ludzie nadal by kupili

ggggg

1700 wn8 maratony na progetto, cax, su130, t44-100, superpersa, wz-111 zrobione 🙂

3-4

Na czas trwania maratonu zawieszam grę i konto premium. Można? -Można. Precz z kołowcami w świecie czołgów.

ziomziomka

jak mozna zawiesic konto premium oswiec Nas pls

3-4

Taaka, smutna ironia…

taki jedyny wyjątkowy

Nie grać i tyle …miałem to samo kiedyś …

Anonim

Wcześniej boty płakały bo był maraton dla nerdów teraz pomidory płaczą bo są botami i wygrać bitwy nie umieją. Ja tam mam 65% winratio i ten maraton szybko zrobię bo jest bardzo łatwy pozdro

LubieJeśćPomidorki

TY to jeszcze Jesteś Malinowym Pomidorkiem mając 65% co to jest? Mój Syn ma więcej Noob zwykły jesteś i tyle ja mam 99.99 ratio win więc idź do szklarni i tam się wygrzewaj pomidorku

taki jedyny wyjątkowy

Tak ..zrobisz go w kilka godz …Każdy potrafi tylko pisac ..

zet

pierwsze primo bucu nie Tobie odpisywalem, drugie primo ultimo gdzie widzisz ze pisalem ktory jest bardziej czasochlonny…zamilcz i zniknij

Młody, wykształcony z wielkiego ośrodka

Jedynym czołgiem jaki zdobyłem był TOG, którego sprzedałem 😀
W ciągu 14 dni tysiące kobiet widzą swoich mężów próbujących zdobyć ten samochodzik, podejmie decyzję o rozwodzie. Pracodawcy zwolnią ich z pracy za nieusprawiedliwione obecności. Podobnie zostanie ukarana rzesza wagarujących uczniów.
WG niszczy nasze życie!!!!!!

taki jedyny wyjątkowy

Wolę ten czas spędzić inaczej niż siedzieć i grać …

zet

np pisac na rykoszecie bzdurne komentarze

Polo

Tyle czasu na bezsensownego kołowca nie poświecę…

AndyPandy

Jak zwykle płacz że się nie da tego zrobić. A gdzie jest napisane że każdy ten “czołg” musi mieć?

Majkel

Liczymy, że średnio rozgarnięty gracz na tych +8 tierach średnio zdobywa 650 exp za bitwę, jego WR to 50%. Zakładamy też, że w każdej bitwie będzie chociaż w top 10. Średia bitwa na +8 tierach zajmuje około 7 minut (duże ryzyko, poprawcie mnie). No to odpalamy kalkulatory:
1 Etap: 5 bitew
2 Etap: 14 bitew
3 Etap: 23 bitwy
4 Etap: 70 bitew
5 Etap: 46 bitew
6 Etap: 70 bitew
7 Etap: 80 bitew
8 Etap: 60 bitew
9 Etap: 90 bitew
10 Etap: 70 bitew

SUMA: na okrągło 530 bitew. Teraz sobie mnożymy te moje (lub wasze) czasy średniej bitwy. Ja daje 7 minut. Wynik? 3700 minut, czyli 60 godzin w 14 dni, co daje nam 4,5h dziennie, CODZIENNIE.

Dziękuję, postoję. Od razu do toksycznych dzieci, jak nie pasują wam założenia expa, czasu bitwy, WR, policzcie sobie sami. Niech nikt mi kitu nie wciska, że łatwiej niż na SU130PM. Pzdr

stary

Etap 5 pomyliłeś(powinno być 50) a tak to nawet ładnie podsumowane. Tylko nie wiem jak wy, ale ja w maratonie na su 120 miałem wr koło 40% przy normalnym 52-53%. Teraz pewnie będzie to samo. Nawet odliczając dwa ostatnie etapy (bo te pięć dych to może bym wyłożył) to i tak zostaje 3h dziennie. Osobiście podziękuje ze względu na samą nagrode. Jak ktoś lubi agresywnego spota to spoko ale nawet na modułach (wenta, zasięg, dosyłacz) i przy racjach bojowych razem z perkami załogi braterstwo, rozeznanie w sytuacji i zwiad ten czołg ma spota poniżej 380m więc co to za przyjemność z gry 🙂

stary

Od razu się poprawie z racjami jest 394m spota. Ale zapomniałem napisać najważniejszego: Porównajcie sobie ten pojazd z kołowcem Lynkx 8 tieru. Premka jest szybsza, lepsze camo, lepszy pancerz no i ma magazynek (wiem dwa pociski, ale jednak) Co czyni ten pojazd typowym p2w i dlatego nawet jeśli zrobiłbym te 80% to na pewno nie wydam nawet złotówki.

Anonimowo

Jeśli w obliczeniach się nie pomyliłeś, to w te 60 godzin zarobię spokojnie na ten czołg, nawet gdybym miał robić nadgodziny w pracy 🙂 Oczywiście zależy kto co lubi. 60h przed kompem jako losowa wartość czasu, czy 100% 60h za które dostanę nominały by wymienić je na ten pojazd w grze 🙂 Jeżeli ktoś powie że grając ” mam za darmo ” to nie do końca , bo poświęcasz swój czas, który też ma wartość. Zakładając że czołg w sklepie będzie kosztować 200pln +/- tw te 60h, to godzina Twojego grania to całe 3,30zł/h – istne szaleństwo 🙂 Jeżeli ktoś lubi ” harować za psie grosze ” proszę bardzo 🙂

stary

Jaki czas poświęcasz ?? Idąc twoim tokiem myślenia to nie graj w ogóle tylko kupuj se premki bo cię stać. Wszyscy grają, bo lubią i dla zabicia czasu Lub dla pieniędzy (youtuberzy i gracze profesjonalni) a to, że przy okazji mogą mieć czołg premium za free to tylko bonus. Ja tak jak pisałem nie mam zamiaru przyciskać bardziej, bo nagroda tego nie jest warta, ale jak ktoś i tak gra dużo to ma premke free i tyle.

zet

jeszcze trzeba mieć wybor, praca albo granie 😉

taki jedyny wyjątkowy

Powiem tak – [poprzednie maratony robiłem do 7-8 etapu ale czołgu nie kupowałem 🙂 Grałem na luie bo i tak wiedziałem że kasy na to nie wydam 🙂 Teraz pewnie będzie tak samo bo grać dużo nie mam czasu a i jakoś się nie chce …Czy czołg warty tego grania ?? Wg mnie – nie …jak kolega wyliczył 60h grania … w tyle to ja jestem w stanie zarobić na 4 takie czołgi …

Anonimowo

w przeciagu tych 60h zdobedziesz jeszcze exp, exp zalogi, kredyty i wolny exp

z drugiej strony po co kupowac taki czolg? mozesz sobie kupic gold, gold wymienic na kredyty czy free exp, a free exp przelac na zaloge i miec milion perkow
wychodzi na to ze zeby grac w wota, nie musisz grac w wota, wystarczy ze bedziesz zapierdalal 24/7 i zarobione pieniadze przeznaczal na gre, w ten sposob zdobedziesz wszystko bez grania
GENIALNE!

uszjan

650 bazowego exp dziennie zrobi dobry gracz. Srednio rozgarniety zrobi 500 bądź mniej. Dla 600 exp/bitwe i pozostałych założeń j.w. trudność podobna jak SU – zakładając że uda nam się uzyskać ten 50% winrate, a z tym też może być różnie. Plus dodatkowe 4 dni grindu, które również zniechęcają.

Anonimowo

niestety w przeciągu 90 bitew nie jesteś w stanie być 90x w top10
im lepszy gracz, tym rzadziej się to zdarza, ale wciąż nawet fiolet jest w stanie zająć ostatnią lokatę w teamie

Janusz_od_bólu

Powodzenia by wygrać bitwę będzie się działo lepiej nie wyjeżdżać – zwierzyna ruszy na rzeź i gracze będą grać jak zwierzaki – bezmyślnie

anonim

łatwiej sie nie dało 😛

ezbobs

Czyli jeszcze prosciej niz ostatnio 😉 Czekam na placzkow ze jak to trzeba CZAS MARNOWAC NA GRE bo przeciez w gry nie gra sie dla przyjmonosci

Larkus

Czyli lacznie 133expa, zagrac 170 gier + 67gier wygrac. Nic prostszego.

Raxo88

@Larkus ta lepsze i łatwiejsze maratony były rok temu a na takiego głupiego kołowca są trudne bo jest opcja wygraj.

Larkus

@raxo88 Co z tego ze jest opcja wygraj? Zreszta poprzednio musiales zdobywac expa a zeby zdobyc expa trzeba bylo wygrac, teraz ogranicza sie to do samej wygranej.

Raxo88

@larkus Nie wiem po ci tobie ten kołowiec jest takie sobie i niedorobiony a zresztą o wiele lepsze są w armored wafare to raz a dwa nie masz racji tym zdobywaniem expa bo nie ważne czy miałeś przegrane lub wygrane to też zaliczało tobie a trzy bo opcja wygrał nie każdy zrobi to bo jest bardzo trudne do zrobienia.

zet

jeszcze prosciej niz ostatnio 😀 dobre, tu nie chodzi o prostote tylko o czasochlonnosc chlopcze

Larkus

zet, gdzie tu masz wiecej czasochlonnosci? Zdecydowanie prosciej rozegrac 170 gier niz zdobywac expa. I po co to chlopcze? Nie rozumiem uwazasz sie za lepszego bo “wydaje ci sie” ze jestes starszy mimo ze mnie nie znasz?

zet

pierwsze primo bucu nie Tobie odpisywalem, drugie primo ultimo gdzie widzisz ze pisalem ktory jest bardziej czasochlonny…zamilcz i zniknij

Larkus

‘Bucu” Piszesz normalnie do czlowieka a on do ciebie caly czas “chlopcze” “bucu”. Ogarnij sie.