Linia frontu: poznajcie czołgi do wypożyczenia

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

46 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bandzior330

A teraz już 24 linia frontu 😎😎

Bandzior330

😅😅😅 już robione linia frontu 16……Jest mega

Luka

Ile pitów. potrzeba na 16 poziom ?

exclusive

Błąd:
UNIT_NOT_IN_QUEUE
start([None])

Błąd:
Działanie niedostępne. Wygląda na to, że kolejka do tego trybu bitwy jest w tej chwili pełna. Spróbuj ponownie później.

podejrzewam że… takiego rozwoju sytuacji … że tyle 8mek jest to sie WG nie śniło…

taki jedyny wyjątkowy

Mam to samo ..czyżby nie ogarnęli tego ??

Stary Rumpel

To znowu ja, Wasz ulubiony Stary Rumpel, Wielki Pogromca Krzywej Gaussa i Dzwona Zygmunta (albo odwrotnie) 😛

Po obiadku puściłem trzy bitewki. Wszystkie wygrane. 😀

Aktualizacja statystycznych zegarów:
comment image

I dzisiejszy zrzut tabel z noobmeter.com (dzisiejszych bitew jeszcze nie pobrał):
comment image

To tak żeby Wam się nie nudziło w oczekiwaniu na podsumowanie mojego eksperymentu, w czasie którego robię w przysłowiowego konia wociszkowy MatchMaking 😀
Wypatrujcie najbliższego późnego piątku, lub soboty. Jeszcze nie jestem pewien, kiedy będę miał czas, by usiąść do napisania podsumowania. A na razie idę sprawdzić z czym się w tym sezonie je Linię Frontu.

Stary Rumpel

Och. Zauważyłem, że noobmeter w ogóle coś ma słabo zaktualizowane te moje bitwy, bo za miniony tydzień ma ich w bazie tylko 12 a rozegrałem 32.
To może ta tabela da lepszy obraz?:

comment image

Stary Rumpel

A to jak już wrzucam, to jeszcze pooglądajcie tabelę z ostatnich 14 dni, czyli minionych dwóch tygodni. Ta to jest dopiero, fiu fiu 😛
Rozegrałem w tym czasie 73 bitwy solo na randomkach:

comment image

Gamer

Tu temat o fl a ty znowu swoje o kiwaniu doboru drużyn. Przypomina mi to kiedyś modne sprzedawanie systemów do totolotka czyli daj mi 500 a ja dam ci klucz jak co tydzień kosić 1000. A fakt jest taki że słaby gracz nawet losowany dobrze cały czas nie będzie wygrywał więcej bitew stwierdzenie że nawet mniej bo będzie słabszy na topce. Dobry gracz wylosowany na dole i tak może mieć duży wpływ na bitwę dzięki umiejętnością

Stary Rumpel

Kolego sympatyczny @Gamer ależ ja niczego nie mam zamiaru sprzedawać. Jestem od 3 dekad idealistą niosącym światło wśród ludu, który go wcale nie chce. Ja mimo to, nie zrażając się – niczym Diogenes z Synopy – poszukuję Człowieka 😛

Wybacz pytanie: czy jesteś płatnym klakierem? Bo wiesz, Twoja nerwowa reakcja, objawiająca się wypowiedzią bez składu i ładu, niosąca w sobie głównie ładunek emocjonalny skierowany przeciwko mnie, nosi znamiona zleconego, jak najbardziej interesownego, trollingu…

Cóż z tego, Drogi @Gamer, że wątek jest o “FL”. Może mi się nieskromnie wydaje, ale śmiem przypuszczać, że moje wpisy z postępów eksperymentu interesują bardzo wielu graczy. Szczególnie “spiskowców”. 😛

Nikogo nie obrażam, piszę najlepszym polskim jakim umiem się posługiwać, czasami może nawet udaje mi się być zabawnym 😛

A Ty, sympatyczny(?) Kolego co zaprezentowałeś? Bełkot? Pozwól, że zacytuję:
“A fakt jest taki że słaby gracz nawet losowany dobrze cały czas nie będzie wygrywał więcej bitew stwierdzenie że nawet mniej bo będzie słabszy na topce. Dobry gracz wylosowany na dole i tak może mieć duży wpływ na bitwę dzięki umiejętnością”

Byłbyś łaskaw przetłumaczyć na polski, co autor miał na myśli?

P.S. Podpowiedziano mi, że noobmeter aktualizuje dane co jakieś trzy dni, i w ogóle szwankuje, wobec tego zorbiłem zrzut z moich statystyk z innej strony. https://wotlabs.net.

Oto on:
comment image

Też nie ma wszystkich danych, ale jest znacznie bliższy aktualnemu stanowi mego konta, niż noobmeter. 🙂

Pozdrawiam.

Anonimowo

A jak grzecznie poprosimy to powiesz jaki to sposob odkryles na MM xD ??

Stary Rumpel

Pisałem już jakieś dwa dni temu, że zdradzę zarówno swój nick z gry, zrobię i opiszę analizę swojego eksperymentu trwającego trzy miesiące, i dam ściągnięcia paczki z powtórkami swoich bitew z tego okresu. Sposób też zdradzę i opiszę szczegółowo.
Wszystko w najbliższy piątek wieczorem lub w sobotę.

xd

Światło podobne do twojego niosą plaskoziemcy i antyszczepionkowcy. Sory ale każdy kto ma trochę oleju w glowie ma wywalone w te twoje pomidorowe teorie. Jak to jest ze dobrzy gracze przekladają umiejętności na wyniki a słabe pazie wymyślają teorie spiskowe aby rozładować swoją frustrację? To już nie jest śmieszne a wręcz żałosne..

Stary Rumpel

Dęta erystyka, Kolego. Niepoparta żadnymi danymi a jedynie Twoją WIARĄ i poirytowaniem.
Twój wpis jest egzemplifikacją powodu powstania nurtu “płaskoziemstwa”. Jakże ten nurt był potrzebny i wygodny Tobie podobnym – czyjeś poglądy trzeba zwalczyć małym nakładem kosztów? Bach! Wrzuca się go do “płaskoziemców” 😀
Wrzuca się do wora z płaskoziemcami wszystkich niepokornych i już “mający olej w głowie” – raczej ropę i nie jest to ropa naftowa – mają uspokojoną samoTVświadomość 😛

Dęta i marna erystyka podparta wspomnianym już gdzieś dzisiaj gaslightningiem.

Rozmawiaj Kolego z moimi danymi ze zrzutów ekranowych.
Religie i wierzenia w uczciwość korporacji zostaw płaskoziemcom… 😛

xd

Rozumiem że wspomnienie o dobrych graczach celowo pomijasz? Nie wiem gdzie tworzą takie dzbany ale uzasadnij jak ludzie z mózgiem mają 55%wr ogólnego + gdzie ty wymyslasz jakieś głupoty udając mądrego.

xd

a propos jeżeli twierdzisz że nie mam danych to się mylisz.. Sprawdź WR ogólny graczy z WN 2k+ przy założeniu minimalnej ilości bitew 25k+ aby pominąć resety. I kto tu ma rację?

Stary Rumpel

Paskudne intencje są Twoją motywacją.
Próbujesz mnie wyprowadzić z równowagi, bym wyszedł na wulgarnego, aroganckiego ignoranta…
Nic z tego.
Odwracanie kota ogonem w postaci przywoływania “fioletów” i ich wysiłków, umiejętności, są jedynie próba nieudolnej manipulacji w starciu z danymi, które do tej pory zaprezentowałem na swoich zrzutach ekranowych.

Bardzo dobrzy gracze, mam na myśli WN8 powyżej 2500, w warunkach uczciwego MM i jego pochodnej RNG, powinni osiągać w grach solo WR w okolicach 70%. Ci z WN8 powyżej 3000 powinni mieć uczciwe 80% WR. Grając solo.

Tyle wynika z mojego eksperymentu, skoro ja, gracz o umiejętnościach popartych średnim z czasu eksperymentu WN8 o wartości ~950 ma recent WR w okolicach 65%.

Powtórzę: dyskutuj z przedstawionymi przeze mnie liczbami. Erystykę zostaw płaskoziemcom, politykom, kapłanom, i forumowym (z forum WG) klakierom.

I przypomnę, że więcej danych z kompletnym omówieniem, liczbami, powtórkami – niebawem.

xd

Gościu czy ty widzisz co piszesz? chcesz się bawić w statystyki a statystycznie pies i człowiek mają po 3 nogi. Wiesz co wynika z twoich tabelek? Wielkie g.. Nie trzymasz sredniego tieru – błąd pomiarowy nr 1, Grasz różnymi czołgami ( różnice w przeliczniku wn i efektywności na mapach), w statystykach masz 2 czołgi z ograniczonym MM ( znów brak rzetelności). Dodatkowo nie spłacasz się w bitwach osłabiając drużynę i ty chcesz z tego wyciągać jakiekolwiek wnioski? Czy ty się słyszysz? W tej grze jest tyle zmiennych ( w tym zachowanie pozostałych graczy, rozjazd, ich ping, rng) że te twoje głupoty to zwykle marnotrawstwo czasu i tlenu. Nie ogarniasz gry zrozum to… ja rozumiem żeby test prowadziła osoba kompetentna ale sory.. 1k wnki i niemalże zerowa efektywność w bitwach to badziewny przykład.

xd

I gratuluję recentu 65%wr w 30 bitew. Miarodajna liczba którą można osiągnąć w jeden dzień. Patrząc na twój ogół statystyk i recent + średni tier gdzie większość to nieogary to masz się czym chwalić. Często wyciąga cie drużyna taka prawda.. średni tier 4.9 dmg 330 – nie spłacasz się, co z resztą potwierdzają ogóle statystyki. Jakieś pytania?

Stary Rumpel

Yhyyy yhyyy

Czyli warzywo, ameba, “osłabia drużynę”, “nie spłaca własnego HP”, i ma w trzymiesięcznej próbie bitew procent WR gracza o WN rzędu >2000. !!!

Czy Ty siebie słyszysz? 😀 😀 😀

P.S. “Nie trzyma średniego tieru??? Trzyma. Nie liczyłem, ale na oko 80% bitew podczas eksperymentu zagrałem piątym tierem.

Stary Rumpel

Sprawdziłem. Na dzisiaj z trzech minionych miesięcy WR 57,05% w 472 bitwach.

Z minionych 30 dni 58,5% WR w 159 bitew.

Z ostatnich 14 dni WR 70,3% w 74 bitwy.

Zaraz się okaże że próbka za mała, a że w weekendy nie grałem, a że deszcz zamiast śniegu padał i że zupa była za słona.
No i ten argument: “nie spłacasz HP i drużyna za uszy wyciąga”. Szczęściarz ze mnie, że przez kwartał mnie tak losuje. Pytanie: “dlaczego mnie tak losuje”?…

xd

Yhyy jeżeli nie potrafisz interpretować statystyk to gratuluję takiego testu . 30 bitew 65wr 800 daje ci okolo 55 i ciągle spada w stronę twoich wspaniałych 51. Nie no dobry test. Graj jednym czolgiem trzymając średni tier przy czym bierz coś wyższego bo granie na lolki i zabawa w pedo to nie test gosciu. Jest różnica między graczem nawet z 30 bitwami 65wr na średnim tierze 9+ a kimś z 5 tieru. jeżeli tego nie rozumiesz to zapytam tak.. Czy ocena bardzo dobra z przykładowo podstawowego angielskiego to jest to samo co. bardzo dobra z zaawansowanego? Lepsi gracze grają wyższe tiery = mniej noobow = większe wyzwanie. Jeżeli tego nie rozumiesz to może czas zacząć od innych testów.

Stary Rumpel

Poddaję się.
Abstrakcja zbyt wysokich lotów jak na mój intelekt…

xd

Żadna abstrakcja. Omawiasz wyłącznie punkty które potwierdzają twoje teorie. Nie bierzesz pod uwagę ogółu. Podałem przykład z angielskim i co tu więcej rozumieć. Wyższe tiery wymagają większego wkładu. WR na 5 nie równa się temu na 10 gdzie w większości grają tam dobrzy gracze. Jestem pewien że każdy fiolet jest w stanie wykręcić te twoje zakładane 80% grając na 5 bo poziom tych graczy jest niski/słaby. Sprawa ma się inaczej na 10 gdzie konkurencja jest większa, spora część ludzi markuje czołgi czyli adekwatnie poziom gry jest znacznie wyższy. Ciężej jest tam osiągnąć taki wr jak w przypadku farmienia nieogarnietych graczy.

Stary Rumpel

Ponieważ idę w kimono, to na koniec moje podsumowanie wpisów Kolegi

Gdybym z moimi umiejętnościami, jakie są reprezentowane przez liczby na moich zrzutach ekranowych, miał WR rzędu 48% to Kolega by z satysfakcją stwierdził że na taki WR właśnie zasługuję, bo obciążam swoją drużynę. A może nawet na taki WR w jego mniemaniu bym nie zasługiwał.

Ponieważ moje zrzuty ekranowe przy tych samych moich umiejętnościach jednak pokazują, że mam WR gracza prawie filetowego, to też jest moja wina, bo TEŻ OBCIĄZAM drużynę. Hahahahaha.

Czyli gdybym przegrywał, to by była moja wina, a ponieważ wygrywam, to tez jest moja WINA (sic!) 😀

Cóż mogę powiedzieć?
Chyba tylko tyle, że moje drużyny mogą mówić o dużym szczęściu, gdy MM mnie im wylosuje do składu. Mają ze mną “circa abaut” ~60 kilka procent PEWNYCH szans, że mnie z sukcesem za uszy wyciągną i że mając mnie w składzie wygrają. 😀 😀 😀

Idę spać.
Dobrej nocy wszystkim. 🙂

xd

Bierzesz się za statystyki a jesteś kumaty jak lewy but. Porównujesz WR na 5 do wr na tierach 9-10 gratuluję myślenia. Teraz wszystko jest jasne dlaczego tkwisz w tym 1k wnki. Wykręć wr podobny do tego przy tym samym średnim tierze to pogadamy. A jeżeli chcesz się bawić w statystykę to najpierw się jej naucz.
comment image.html
Średni tier i WR tylko to powtórz.

Stary Rumpel

Facet nie irytuj mnie i nie wkładaj słów, których nie napisałem.
NIGDZIE nie porównywałem WR tierów takich a owakich i jednych do drugich. To Twój wymysł.
Zarzut z tego screena jak kulą w płot. Ale nie mam czasu wyjaśniać i zresztą zbytniej ochoty też, bo po pierwsze zaraz woda w wannie mi się przeleje, a po drugie mam najwyraźniej do czynienia z prowokatorem, który – powtórzę – chce mnie wyprowadzić z równowagi, bym się sam ośmieszył.
Nic z tego.
Nie dzisiaj.
Dobranoc.

P.S. Niech ten fiolet ze screena zrobi te 70% na piątkach grając tyle samo bitew co na screenie ale minimum 5 czołgami tego tieru.
Bo przecież skoro ja, warzywo, osłabiając drużynę mam 58,5% WR w 159 bitew, to on ten sam wynik osiągnie grając jedną ręką. No a dwiema, to te 70% pewne, czyż nie?…

xd

Dzbanie jesteś głupszy jak ustawa przewiduje. Zrób te 65 na 9+ w końcu to twoja pomarańczowa teoria. Jeżeli się nie znasz to zamilcz i do spania dziecko. Za parę lat poznasz statystykę.

xd

Czego twój mały mózg nie rozumie w tym co pisze? Wyższe tiery = więcej nakładu na wr ale znajdzie się “yntelygentna” cytryna i wymyśla teorie.

Anonimowo

Jestem na 11 poziomie, do tej pory przegrałem wszystkie bitwy, WTF?

_Milosz_panzer_

Ty chyba mój sobowtór jesteś. 100% defekt.

Luka

Macie info ile expa potrzeba na kolejne poziomy lvli ? ( max do 30 )

plmlkplmlk

Podpinam się pod pytanie.

Silentraz

Jeśli progiem jest 250 bazy i kolejne 50 za każdy poziom, to łącznie wychodzi 29.000 punktów do zdobycia 30 poziomu.
Liczone z ciągu arytmetycznego, pominięto pierwszy wyraz (którym byłby skok z poziomu 0 na 1 – zaczyna się od razu od 1).
Dochodzą straty przy osiągnięciu 30. poziomu (max 1150 pkt) i rzecz jasna przekroczenie maksymalnego dopuszczalnego poziomu prestiżu dla danego miesiąca.

Luka

Czyli w najgorszym wypadku jakieś 100 Bitew ? Hmmm

Anonimowo

linia frontu liczy sie do wn8?..

nie

nie

a godziny nie podają

Wszystko fajnie i pienie dużo info o linii frontu, nagrody, czołgi do kupienia, czołgi do wypożyczenia, i jeszcze dużo ważnych informacji a ja sie pytam w których godzinach można bedzie zagrać w tą linie frontu czy tak jak poprzednia jeśli sie nie myle od godziny 18 do północy czy też jakaś zmiana?

Anonimowo

podobno na ENG stronach jest napisane, że 21h (od 4 w nocy 3h przerwy chyba albo od 3)
no ale szkoda, że WG nie potrafi tej informacji wszędzie napisać, takie to wymagające!

ARQx

Matko…wam to trzeba podać wszystko na gotowo. Samemu poszukać to już nie łaska? Tak więc za stroną http://www.worldoftanks.eu/pl :”Dowódcy!

Odcinek pierwszy rozpocznie się 11 lutego o 06:00 CET (UTC+1) i będzie trwać przez jeden tydzień na serwerach EU1/EU2 do 18 lutego o 03:00 CET (UTC+1).” Jasne, czy jeszcze przetłumaczyć? Zresztą już co niektórzy CC streamują już bitewki z Linii Frontu na YouTube.

Anonimowo

a widzisz, że nie o tym dyskusja? podałeś start i koniec a nie wynika z tego czy będą przerwy w trakcie czy nie… łaska czytać ze zrozumieniem? poza tym nie każdy ma czas siedzieć na YT

Anonimowo

Włącz mózg i zastanów się.

Ech

A gdzie do wypozyczenia IS-3A i Progetto?

Czytelnik

Ooo dziecko 200 wn-a nie dostało Ołpe premek . ołl nie 😭

Ech

Widze lubisz odpowiadac na poziomie dziecka. Dorosnij

serb

w du:{“:ie 😛 WG Ci powie: “kup se” ;P