🇺🇸 T78 w obiektywie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
J23 znowu nadaje

Helcat po nerfach jakie dostał nie jest tankiem godnym polecenia, a ten jest podobny tylko z drobnymi pogorszeniami, więc jeżeli ktoś chce go wybrać, oczekując że będzie dobrym wyborem tylko może się łudzić.

Labamba

O to kiedys w premkach chodziło, ciut gorsze by szkolily zaloge i zarabiały ale widze spolecznosc wota juz przywykla to łope prem tunkow a stara szkola ją nie zadowlala XD

Hebius

Przegiętymi premkami mogą być tylko ruskie czołgi 🙂 Pozostałe da się poprawnie zbalansować.
Wszyscy się teraz rzucili na robienie francuski kołowców. A to nie ma sensu. Trzeba chwilę poczekać jak zaraz wprowadzą ruskie, które będą lepiej jeździć, strzelać, będą mieć lepszy zasięg widzenia i przede wszystkim będą odbijać. No i oczywiście to będą naleśniki z karłowatą, 4-5 osobową załogą.
Czuwaj.

J23 znowu nadaje

I owszem kiedyś tak, lecz od tego kiedyś gra uległa przeobrażeniu (trudno się dziwić bo nic nie stoi w miejscu) i to co było kiedyś to przeszłość, dzisiaj liczą się inne walory w związku ze mianami które nastąpiły. I nie mam nic przeciwko temu żeby twórcy wrócili do korzeni, ale oni chyba maja inny pomysł na tą grę.