Przegląd aktualizacji 1.4: pojazdy kołowe i inne zmiany

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

W aktualizacji 1.4 World Of Tanks czekają na Was nowe francuskie pojazdy kołowe, dopracowana kampania misji osobistych, ulepszenie parametrów technicznych Chimera i Object 279 (e), nowe możliwości personalizacji, powrót mapy Miasto Duchów, a też poprawa działania gry dla niektórych komputerów za sprawą renderowania wielowątkowego. Wszystkie szczegóły w dzisiejszym filmiku!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Nowa, beznadziejna useless mapa i kołowce które rozkładają całą rozgrywkę i wszyscy starają się w to trafić ale bez rezultatów, kołowca potrafi rzucić tylko do jednej drużyny więc reszta już przegrała, nowy jeszcze bardziej chory mm – wtf?

zaciekawiony

je… oszusty ,doładowanie usunięte hahaha takie bajki to pier…ie sobie dzieciom na dobranoc ,buff do obj279(e) haha rakiety jeszcze zamontujcie do niego i placzcie dalej ze nie jest op ..eh szkoda gadać ..zero logicznego myślenia

Anonimowo

argumentacja usunięcia doładowania jest po prostu żałosna…

PysznePiwko

Indeed…
No i jednocześnie 279(e) nie był wart zachodu graczy no bo przecież słaby złom to bafik się należał!
Słuchają “graczy” Tia…
xD

Ech

Kolejny buf czolgu rozwalajacy balans, podyktowany podbudowaniem zainteresowania kampania.

Klunkier

Mało macie wyścigowych gier ADHD?
Jak wam za mało, to w AW są chyba DRIFTUJĄCE czołgi i kolowce.
Do tego istnieje taka darmowa gra F2P “Robocraft”. Tam sobie sami możecie zbudować wymarzony, zapieprzający jak F1 strzelający pojazd ADHD (może nawet latać) .

A z WoT *********ć! poszczepionkowe goowniaki z owsikami w duupie i we łbie!!!

Hejter mowy nieanawiści

Racja!

Nawaliło tych “młodych, dynamicznych, w kreatywnym zespole”, komunistów, i odpierpapierają w popieprzony sposób świat normalnym ludziom.
Od kiedy w Jewropie zwyciężyła “demokracja”, to młode jewropejskie komuchy kroczą dynamicznie w rytm marsza “ADHD” ku “światłemu” komunizmowi. Popieprzona ta “demokracja” w której mniejszości mają więcej do powiedzenia, niż większość.

Niestety ten komunizm dotarł też do WG. Dopóki SERB miał w tej grze coś do powiedzenia, to gra była w miarę normalna i dlatego szła w świcie jak burza przez gamingowy rynek.
Jak młodzi, kreatywni, i dynamiczni, komuniści SERBa wygryźli, to WoT poszedł w kierunku jedynie słusznego rynku GEJmingowego!!!