Wczesne pobranie wersji 1.4

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Michał

Ludzie.A gdzie “Anonim”?

pudzik86

licytacja od 6000 obligacji, i 600 czołgów do rozdania, ofertę można zawsze wycofać, jeśli się nie załapiesz obligacje są zwracane.

bepo

licytacja od 5000 obligacji, ale i tak pewnie trzeba mieć 3 razy wiecej. Jakie jest wasze zdanie?

Klunkier

W związku z nadchodzącym nowym “ptahem” 1.4 i prawdopodobną falą problemów z wydajnością WoT przypomnę przedwczorajszy wpisy anonima o ustawieniach giereczki i sterownika żeby polepszyć wydajność i wygląd naszego kochanego wociszka.
To jest pierwszy wpis kolegi:
https://rykoszet.info/2019/02/01/dzienniki-tworcow-koniec-wsparcia-dla-windows-xp-i-directx-9/#comment-94498
Wydawa mi się, że warto zapoznać się ze wszystkimi dodatkowymi komentmi znajdującymi się pod tym z linka.

Informacje tam zawarte mi osobiście pomogły. Nie robiłem tych jakichś “dowiązań symbolicznych” bo nie wiem jak ale defreg i ustawienia sterownika dały mi bardzo dużo.
Ja mam silniejszego kompa iż ten lapcioch z opisu z linka i osiągnąłem zaledwie (albo “aż”) tyle, co tam facet opisał, więc wątpię, że na i3 i reszcie podzespołów to uzyskał. Ale może, może…

One way or another.
Dzięki Kolego, jeśli to czytasz.

Ozz

Czy załogę z ewentu świątecznego ( zalogantki i Mikołaj) można dopisać do pojazdu po wprowadzeniu aktualizacji 1.4 czy trzeba to zrobić przed

vnyutr

Z tego co słyszałem pasowało by to zrobić przed wejściem 1.4

Hejter mowy nieanawiści

Z tego co ja słyszałem i widziałem w oficjalnych “listach” to genetyczny konfabulator Falathi zarzekał się jak żaba błota, że świąteczne załogi można przypisać do konkretnych czołgów, gdy gracza najdzie taka ochota i potrzeba.

Tyle, że genetyczny konfabulator Falathi jeszcze słowa prawdy nie powiedział, a i uczciwie nie skłamał…
Ot. Taki obślizgły wąż, pustynny…

Jeśli wraz z 1.4 znikną świąteczne załogantki, to mainstream media (MSM) będą we wszystkich wiadomościach informować o góówno-burzy nad Cyprem!!!

Anonimowo

Ja mam trzy nieprzydzielone dziewczyny ze świątecznych misji.
Nie mam ich na razie gdzie dać. WG gadało, że one nie znikną i można je będzie przydzielić, gdy się będzie potrzebowało.
Dopiero grinduje dla nich tanki. Jeśli mi znikną, to pierdolee i sprzedaje konto. I tak m,nie ta gra wqrfia!!111

ali

nie znikną Ci kolego

PupkaWG

Nie ma jak tłumaczenie z translatora i propaganda sukcesu w jednym. Umieraj WoT!

Wiadro

Ktoś się orientuje kiedy będą nagrody za kampanie rozdawane i za ile mniej więcej będzie można czołg wylicytować?

Drzewko

Czołgi prawdopodobnie jeśli nie będzie żadnych opóźnień to w środę, a na licytacji pewnie ok. 18-20k to takie minimum, ja tam się o to nie martwię bo zdobyłem go na obecnej kampanii (1400 miejsce) 🤣🤣

siekiera motyka

okno licytacji pojazdów chyba od 06.02 będzie otwarte, a pojazd to pewnie około 15 trzeba mieć

Twoja stara

Chyba nie dokońca wiecie co to znaczy licytacja. Licytacja kończy się wtedy kiedy ktoś zaoferuje cenę nie do przebicia, więc jeśli jakiś dureń z was że obj 907 jest wart 30 k i tyle akurat ma to za tyle pójdzie, o ile jakiś inny kretyn nie przebije takiej oferty.

Idiots, idiots everywhere

Otóż widzisz, ordynarny przyjacielu, to dość przykre, że obrażasz innych, a sam nie wiesz, jak działają licytacje. Oprócz rzadszego rodzaju licytacji, który opisałeś i który popularnie nazywany jest aukcją, jest drugi, bardziej rozpowszechniony, bo używany w internecie, rodzaj licytacji określonych czasowo. Wygrywa ta osoba, która w ostatniej sekundzie licytacji będzie miała zgłoszoną największą sumę. Chciałbym zatem poprosić Cię, przyjacielu, żebyś w przyszłości nie obrażał innych i nie otwierał japska na temat, o którym g*wno wiesz.

Siema. Kto PL?

Szykujcie 30k obligacji i więcej. Tajne przez poufne. 😉