DARMOWE przeszkolenie i zmiana specjalizacji dowódcy — zróbcie z nich dobry użytek!

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Skoro WG samo przyznaje , że w nowej aktualizacji jest błąd polegający na niepoprawnym pokazywaniu wartości AA kapitanów ze względu na perki dotyczące obrony p-lot to chyba najpierw powinno ten błąd poprawić, a później wprowadzić możliwość darmowego przeszkolenia.

J_jW

Reset powoduje, ze masz nieprzydzielone punkty na dowódcy i na mój gust nie ma najmniejszego znaczenia kiedy i jak zechcesz je rozdzielić na perki. Nie ma chyba w grze mechanizmu, który spowodowałby automatyczny powrót do podziału punktów po upływie promocji, nigdy o tym nie słyszałem…

Anonimowo

Nie mam obecnie aktualnej wersji WoWs a nie chce mi się pobierać kilku – jeśli nie więcej – GB. Nie aktualizowałem już z rok.

Chciałem więc zapytać, czy ta promocja na przeszkalanie polega na całkowitym procesie, tzn. żeby z niej skorzystać, muszę już teraz rozdzielić punkty po zresetowaniu, czy mogę teraz niejako zdjąć punkty żeby załapać się na promocję, a rozdzielę je na perki kiedy mi się będzie chciało, czyli np. za rok?