DARMOWE przeszkolenie i zmiana specjalizacji dowódcy — zróbcie z nich dobry użytek!

Czy zdarzyło Wam się przeglądać karty swoich najstarszych stażem dowódców i stwierdzić, że rozdysponowane punkty mogłyby mieć lepszy układ? A może chcieliście wcielić w życie jakiś szalony pomysł na Waszym ulubionym okręcie, ale nie mogliście zebrać wystarczającej ilości zasobów, by to zrobić? No cóż, mamy zaszczyt ogłosić, że zaistniała ku temu idealna okazja — to najlepszy czas, by coś zmienić!

Wraz z wejściem aktualizacji 0.8.0 do World of Warships, rozgrywka lotniskowcami została diametralnie zmieniona, a w ślad za tym podążyły zmiany w powiązanych z nimi umiejętnościach. Gracze lubujący się w tym typie okrętów z pewnością będą ciekawi przemodelowanych umiejętności, ale jesteśmy przekonani, że inni dowódcy również będą chcieli się przygotować na nowe zagrożenie z nieba, eksperymentując z umiejętnościami powiązanymi z obroną przeciwlotniczą. Z tych powodów podjęliśmy decyzję, że każdy będzie miał szansę ponownie rozdysponować punkty umiejętności i przeszkolić dowódców ze 100% zniżką. Tak, tak… dobrze usłyszeliście!

Zaczynając od 30 stycznia, będziecie mieli 8 dni, by za darmo przywrócić swoich dowódców do formy!

Oznacza to, że jeśli zechcecie przeszkolić dowódcę z 19 pkt. umiejętności, zaoszczędzicie 475 dublonów lub 190 000 elitarnych PD dowódcy!

Początek: Twój czas lokalny: Cz. 31 Sty. 06:00
Koniec: Twój czas lokalny: Pt. 08 Lut. 06:00

W odpowiedzi na Wasze obawy dotyczące faktu, że 7 dni na darmowe przeszkolenie dowódców i zresetowanie ulepszeń może nie być wystarczającym czasem, aby porządnie przygotować Wasze okręty do nowego sposobu gry, postanowiliśmy zaoferować Wam dodatkowy tydzień na darmowe wprowadzenie tych zmian. Wspomniany okres rozpocznie się w okolicach aktualizacji 0.8.2, w przybliżeniu za 2 miesiące.

 

Źródło: Portal WoWs

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Skoro WG samo przyznaje , że w nowej aktualizacji jest błąd polegający na niepoprawnym pokazywaniu wartości AA kapitanów ze względu na perki dotyczące obrony p-lot to chyba najpierw powinno ten błąd poprawić, a później wprowadzić możliwość darmowego przeszkolenia.

J_jW

Reset powoduje, ze masz nieprzydzielone punkty na dowódcy i na mój gust nie ma najmniejszego znaczenia kiedy i jak zechcesz je rozdzielić na perki. Nie ma chyba w grze mechanizmu, który spowodowałby automatyczny powrót do podziału punktów po upływie promocji, nigdy o tym nie słyszałem…

Anonimowo

Nie mam obecnie aktualnej wersji WoWs a nie chce mi się pobierać kilku – jeśli nie więcej – GB. Nie aktualizowałem już z rok.

Chciałem więc zapytać, czy ta promocja na przeszkalanie polega na całkowitym procesie, tzn. żeby z niej skorzystać, muszę już teraz rozdzielić punkty po zresetowaniu, czy mogę teraz niejako zdjąć punkty żeby załapać się na promocję, a rozdzielę je na perki kiedy mi się będzie chciało, czyli np. za rok?