WGC: co nowego?

Wargaming Game Center nie stoi w miejscu i cały czas się rozwija. Chcemy opowiedzieć Wam o ostatnich zmianach, które sprawią, że WGC będzie jeszcze przystępniejszym i przyjemniejszym narzędziem w użyciu.

Aby wprowadzanie hasła było jeszcze wygodniejsze, niedaleko pola wpisywania dodano wskaźnik informujący o aktywnej funkcji Caps Lock.

Posiadacie kod promocyjny i chcecie z niego skorzystać, ale nie pamiętacie jak? Teraz możecie szybko przejść do wymaganej strony prosto z zakładki Waszego profilu w WGC.

Nazwy niektórych linków w zakładce Pomoc zostały zmienione na:

  • Moje zgłoszenia
  • Pomoc dla Game Center
  • Wsparcie Gracza Wargaming

W aktualizacji 0.8.0 komunikacja pomiędzy klientem gry i WGC będzie usprawniona.

Podczas autoryzacji, włączania gry i rozłączania, wyświetlany będzie ekran z dwoma przyciskami — ZALOGUJ oraz ZMIEŃ KONTO. Jeśli zostaniecie z jakiegoś powodu odłączeni od serwera, naciśnijcie po prostu ZALOGUJ, by zalogować się z wykorzystaniem tych samych danych, co przy logowaniu do WGC. Zaoszczędzi to czas, gdyż nie będziecie zmuszeni wpisywać loginu i hasła ponownie po odłączeniu od serwera. Jeśli naciśniecie przycisk ZMIEŃ KONTO, zostaniecie przekierowani do znanego Wam okna logowania, gdzie będziecie mogli wpisać adres e-mail i hasło.

Automatycznie logowanie po kliknięciu Graj w WGC wciąż będzie powodowało natychmiastowe uruchomienie gry.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Ja czekam na możliwość wybrania serwera przy logowaniu z wgc

iL

Raczej tej możliwości nie będzie. Dlaczego? Ponieważ są rożne godziny aktualizacji klienta(NA,EU…) przy patchu. Ci może to by nie przeszkadzało, ale zawsze znajda się inni, którym nie będzie pasować kilkugodzinna przymusowa przerwa od gry.