Wersja 1.4: dodatkowe naklejki i inne zmiany

W trzeciej odsłonie testu publicznego aktualizacji 1.4 dodano dwie dodatkowe czcionki, za pomocą których możecie nanieść na pojazd 3-cyfrową liczbę zapisaną wybraną przez Was czcionką. Obecnie liczby do naniesienia są z zakresu od 001 do 999.

Zablokowane liczby: 000 014 018 028 088 148 198 228 420 488 666 911 119 064 518 426 535. Liczby będą nanoszone na te same części pojazdu, na które są nanoszone napisy.

  • Dodano dwie naklejki (wielkoformatowe kalkomanie), które będzie można zdobyć na Linii Frontu.

  • W Magazynie dodano piątą sekcję dla stylów i kamuflaży, które nie są kompatybilne z pojazdami znajdującym się w garażu.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
nickname

Zaraz zablokują wszystkie liczby poniżej 1000, ale na czacie publicznym nadal można wyzywać ile dusza zapragnie 😀

KretusRex

bosz, ktoś używa tego ścieku odpowiednio zawnym “kanałem”?

_Milosz_panzer_

Jak zdobyć kalkomanie z linii frontu?

Anonimowo

zdobywac poziomy

Anonimowo

na testowym dodali odznakę “brave bot” za wydarzenie “powstanie maszyn” czy coś w tym stylu. Ciekawe co to za event będzie 😛

SzaaloonyX

Ten event jest chyba na konsolach teraz

Kamil

Dlaczego akurat te liczby sa zablokowane?

Anonimowo

Bo prawdziwy komunizm dba o polit-poprawność, żeby wszyscy komuniści wzajemnie się kochali. Uczucia wolno okazywać jedynie dobre. To nic, że fałszywe niczym amerykańskie uśmiechy. Cyferki mieszają komunistom w głowach i są sprzeczne z ideą równości, multi-kulti. W jewropejskim komunizmie wszyscy są numerami “1”.

Żeby komunista nie zwariował (choć mądry nie jest) waadza dba o codzienną, porcję correct-hejtu. Co godzinę (a nawet częściej) media głównego nurtu (ścieku) urządzają orwellowskie “trzy minuty nienawiści”. Wtedy pospolite komuchy nienawidzą legalnie. Nienawidzą tych, których nienawidzić można a nawet trzeba: Rosję z Putinem na czele, a teraz dodatkowo Persję zwana Iranem zamiast Korei Ludowej.
Jako obiekt nienawiści modna staje się Wenezuela (największe na świecie zasoby ropy naftowej).
Kogo należy nienawidzić informuje o tym Europejskie Ministerstwo Miłości Demokratycznej.

Anonimowo

Nie wszyscy w euro-kibucu są pożądanymi numerami “1” gościu. Niektórzy są numerami 1 bardziej a inni mniej.
Najmniej numerami 1 są biali heteroseksualni mężczyźni. Ich można czasem nienawidzieć.
Prawilnymi numerami jeden są ich przeciwieństwa. A najbardziej najbardziej numerami 1 są ci których imienia nie wolno wypowiadać.
Liczba ich to “6 milionów” a symbol to “$”

Anonimowo

O *****! Ale o *****!
Zamknął debila.