World of Tanks Blitz rozpoczyna współpracę z zawodnikiem MMA Aaronem Pico

World of Tanks Blitz rozpoczyna współpracę z zawodnikiem MMA Aaronem Pico
Amerykański wojownik wejdzie do klatki w ten weekend podczas gali Bellator 214

World of Tanks Blitz, mobilna gra MMO o bitwach czołgów, z dumą ogłasza, że nowym ambasadorem tytułu został Aaron Pico, zawodnik MMA. Najblisza walka obiecującego amerykańskiego wojownika odbędzie się podczas gali Bellator 214 już w ten weekend. Jego przeciwnikiem będzie Henry Corrales.

World of Tanks Blitz, które zgromadziło ponad 100 000 000 widownię na świecie oraz cały zespół skupiony wokół gry będzie wspierał Pico w walce. Zawodnik wystąpi w specjalnych spodenkach z logo tytułu. Sama gra bazuje na militariach i Aaron uważa to za dobry sposób, aby oddać cześć rodzinie.

„Mój pradziadek był czołgistą. Także jak odezwali się ludzie z World of Tanks Blitz byłem zainteresowany grą,’ mówi zawodnik Aaron Pico. „Zagrałem kilka bitew i mnie wciągnęło. Jest to ciekawy tytuł, który nie bazuje wyłącznie na czystej sile, ale również na przemyślanej strategii. Podobnie jak w MMA, zwykły cios w przeciwnika to marnowanie energii. Musisz wybrać odpowiedni moment, znać słabe punkty oponenta, podjąć ryzyko i cieszyć się ze zwycięstwa.”

„Aaron jest młody i ambitny, łączy umiejętności i mądrość, aby wygrywać. Jest niezłomny i idealnie pasuje do profilu gracza World of Tanks Blitz,” dodaje Thaine Lyman, generalny menadżer Wargaming Mobile.

MMA i World of Tanks Blitz łączy więcej niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, podobnie jak Pico i fanów gry. Śledź profile Aarona na Twitterze and Instagramie oraz doświadcz World of Tanks Blitz na iOS, Androidzie, Steamie i Windowsie.

Ź: Informacja Prasowa

 

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. saper pisze:

  Mają co trochę doświadczenia w tej próg wzrośnie do 16-18k

 2. iBlackLagoon pisze:

  90% graczy wota to spasione i spocone dzieciaki na jednego strzała, dlaczego nie wyglądacie tak jak Pico (atleta)?

  • Anonim pisze:

   Gdy budowałem 10 lat temu swój dom, to też tak wyglądałem. A nawet lepiej. A i tak byłbym dla tego kurczaka na „strzała”.
   Tu nie chodzi o masę tylko odwagę (w zasadzie brak strachu) graniczące z brakiem instynktu samozachowawczego i umiejętności. Bardzo duże umiejętności.
   Znałem kilkanaście lat temu pewnego kucharza w małej knajpce, specjalistę od pizzy i załatwiania porządku w knajpie gdy nasterydowane i przepakowane karki z ochrony sobie nie radziły. Kucharzyk miał może 165cm wzrostu, chude kości i podobną muskulaturę jak ten Pico, czyli jak wyścigowy kurczak. Ale co lał dwa razy większych nakoksowanych cwaniaków z siłki, to aż pięknie było popatrzeć.

   P.S. Laguna, Tyś pewnie za to piękna niczym „Red Fox”?…

  • Anonim pisze:

   I jeszcze jedno Laguna.
   Nie każdy musi facet musi wyglądać jak „Dyskobol” (Nie mylić z przeciętym dresem z klubu tanecznego. Tego mam na myśli: http://1.bp.blogspot.com/-Dae3Ne1MKtI/UT8__Q7G6uI/AAAAAAAAAeg/meJL_vQEji0/s1600/dyskobol-myron.jpg) żeby osiągać sukcesy.
   Jakieś 25 lat temu, gdy byłem piękny i młody, to znałem pewnego DJa. Brzydki był jak przysuszona kupa. Bez jednego zęba jedynki. Do tego mały, chudy, i bez muskulatury.
   A tyle dziewczyn, pięknych, co on „wyjął”, to nikt łącznie ze mną tego nie rozumiał. Do czasu.
   Do czasu, gdy zdarzyło się nam w tym samym czasie korzystać z pisuarów w klubie. Chyba wiesz, że nie są oddzielane żadnymi kabinami?
   No i tak sikamy i spojrzałem czym on „polewa”. Wtedy zrozumiałem tajemnicę jego damskich podbojów.
   Dziewczyno. Jakiego on „mięśnia” trzymał w ręku….

 3. Podziekował pisze:

  A tak z innej beczki wiadomo jest juz ile mniej wiecej trzeba zebrac minimum punktow slawy w wydarzeniu najemnicy zeby zdobyc czolg?

  • Blak pisze:

   Zobacz ile gracz 10k. Ma punktów, podziel na 5 (bo właśnie minął 5ty wieczór i…. Tadam. Po sezonie myślę że koło 6-7k żeby być w top 11k

   • Anonim pisze:

    Twoje wyliczenia nie są wiarygodne , w każdy kolejny dzień klany wraz z graczami zdobywają coraz więcej pkt , żeby mieć zapewniony czołg należy celować w min 10k pkt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.