Przygotuj się na MECHY w World of Tanks: Mercenaries!

Przygotuj się na MECHY w World of Tanks: Mercenaries!

Rozpocznij 2019 nową rozgrywką, nowymi sposobami zdobywania nagród i nowymi czołgami.

World of Tanks: Mercenaries jest znane z wprowadzania innowacyjnych inicjatyw do uznanej formuły gry o czołgach. Nowy tryb, dostępny od końca stycznia, przyniesie ze sobą pojedynki mechów na Playstation 4 i Xboxa! Ponadto, wystartują zimowe igrzyska, które dają możliwość zdobywania cyklicznych nagród i czołgów premium.

Od 29 stycznia do 4 lutego, nowy tryb o nazwie Przeciążenie Rdzenia (Core Breach) doda wielkie mechy do World of Tanks: Mercenaries! Popularne dzięki hollywoodzkim filmom, anime i grom komputerowym, te wielkie metalowe bestie będą użyte przez graczy w pojedynkach 4 vs. 4. Będzie można wybrać pomiędzy amerykańskim Iron Soldierem albo sowieckim Steel Comrade. Każdy mech wyposażony jest w lasery, pociski, karabiny maszynowe i mnóstwo pancerza. Strzelaj i miażdż swoich przeciwników na specjalnie przygotowanej mapie Miasto Starorzecza (Old River City), na której roi się od zniszczalnych obiektów. Uważaj pilocie, każdy pokonany mech doświadczy tytułowego przeciążenia rdzenia, a jego wybuch może zmieść z powierzchni ziemi całą okolicę i Twoją maszynę również! Akcja nie ustanie nawet gdy zostaniesz zniszczony – ewakuuj się z jednostki i powróć na pole bitwy w nowym mechu!

Tryb Przeciążenie Rdzenia (Core Breach) może być zaskakującym dodatkiem do World of Tanks: Mercenaries. Jest to niejako powrót do korzeni Wargaming Chicago-Baltimore (wcześniej znanych jako Day 1 Studios), które było odpowiedzialne za kultowe MechAssault. Amerykanie są zresztą specjalistami w stawianiu formuły World of Tanks na głowie – ich dziełem były chociażby walki czołgów na księżycu czy inwazja obcych na Ziemię.

Z innych atrakcji warto wspomnieć o startujących zimowych igrzyskach. Nowe wydarzenie zachęca graczy do walki o dzienne, miesięczne, kwartalne i roczne nagrody zdobywając punkty za wykonywanie misji. Druga edycja tego wydarzenia startuje już 1 lutego, a gracze którzy ja ukończą mogą liczyć na znacząca zniżkę na nowy pojazd premium – elektryzującego Thunderbolta. W tym miesiącu również zobaczymy kilka nowych czołgów. Miłośnicy niemieckiej myśli technicznej powinni przyjrzeć się nowemu niszczycielowi czołgów Javelin Krupp-Steyr Waffenträger, a fani trybu Mercenaries – pojazdowi Skullcap.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kris

Czy mógłby ktoś podesłać linka do strony gdzie są przedstawione statystyki czołgów, chodzi mi tę stronę gdzie jest info ile trzeba zadać uszkodzeń na dany stopień biegłości poszczególnymi czołgami.

Wasa-Bi

Przecież to jest totalna porażka co oni robią z tej gry , mogli zrobić osobną dla tych nielicznych którzy to lubią a nie wciskać ten badziew każdemu zaśmieca tylko miejsce na dysku

Anonimowo

Wali im się w głowach. Gra o czołgach o wprowadzają najpierw jakieś dziwne składanki teraz mechy. Ta gra schodzi na psy a myślałem że zaczyna wychodzić na prostą drogę. Kupa i tyle. Trzeba poszukać innego zamiennika.

Paweł

Day 1 Studios to przecież firma od mechów.
Jakieś 3-4 gry o mechach stworzyli.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Wargaming_Chicago-Baltimore