Wersja 1.4: dostosowanie wyglądu 2D

W aktualizacji 1.4 dodano możliwość zakupu zestawu stylizacyjnego za 700 szt. złota dla każdej nacji. Jest to ten sam zestaw, który otrzymujemy przy kupnie kompletu za 100 000 kredytów na okres 100 bitew, z tą różnicą, że tym razem jest on na stałe.

Dla polskich czołgów przygotowano nowe wzory kamuflażu. 

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Ź: WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

12 komentarzy

 1. I Love Guns & Titties pisze:

  Zapewne miało być faktycznie „ŻĄDŁO”
  Takowe miano miał jeden z Shermanów z 3 szwadronu 1 Pułku Ułanów Krechowieckich.
  Ale WG jak to WG. Idioci albo po prostu najzwyczajniej w świecie ignoranci i nie dopatrzyli się na burtach takiej dość ważnej kropeczki poniżej „A”.
  Jak zwykle fuszera w wydaniu WG…
  Ale do tego już się zdążyłem przyzwyczaić.

 2. TakiPan pisze:

  Żadło to po śląsku lustro, dla wszystkich co mówią, że jest błąd ale jaki to ma związek z polskimi czołgami to nie wiem.

 3. Michał pisze:

  Żadło????.A może żarło?.Mi też na początku żarło dopóki nie zostawiłem trochę grosza w kasynie.”Rzajtuje”.Pozdrowienia dla wszystkich czołgistów.

 4. J23 znowu nadaje pisze:

  Wy tu gadu-gadu, pierdu-pierdu, a tymczasem mapę globalna wcięło 🙂

 5. AcoMnieTo pisze:

  z „ZADŁEM” to niech się gonią, jak napiszą poprawnie to wtedy się zastanowię.

 6. . pisze:

  A nie 75k za 100 bitew?

 7. Anonim pisze:

  „Żadło”?? xD

 8. barons1 pisze:

  Przepraszam za błędy. Pralka- Przemka, reszta to błędy komputerowe.

 9. barons1 pisze:

  Jak dla mnie to nie jest rozwiązanie. Wole kupić sobie zestaw na 100 bitew. Nie każdym czołgiem bede grał wiecej niż ta 100. Może się zdarzyć więcej ale tylko przy expieniu na wyższy poziom. Przy dobrej grze pralką zarobie na ten kamuflaż w ciągu 1 góra 2 bitew. Po co więc mam wydawać złoto. Szkoda funduszu. Tak wiem zaraz oraz są się inni że nie mam racji, że czołg będzie wyglądał inaczej. Ja zwracam uwagę na to że podwyższa się stopień kamuflażu. Nie ktoś się przyzna że w trakcie trwania bitwy przygląda się jak wygląda kamuflaż kolegi z drużyny i ma na to czas.

  • q pisze:

   stałe kamo jest przekładalne na inne czolgi.. kupujesz raz, masz je na kazdy czolg do konca swiata jak zechcesz.. ale fakt.. 700 golda to na pewno nie jest 100k ktore sie robi w 15 min. ( 2 bitwy premka ). Tak liczac, to ja chetnie zamenie powiedzmy 10 kk na 7000 golda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.