Wersja 1.4: dostosowanie wyglądu 2D

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lajt

comment image

bosz ale fuck up WG…

ogi

o proszę będzie polska nowa premka 🙂 polski szermanik xD

I Love Guns & Titties

Zapewne miało być faktycznie “ŻĄDŁO”
Takowe miano miał jeden z Shermanów z 3 szwadronu 1 Pułku Ułanów Krechowieckich.
Ale WG jak to WG. Idioci albo po prostu najzwyczajniej w świecie ignoranci i nie dopatrzyli się na burtach takiej dość ważnej kropeczki poniżej “A”.
Jak zwykle fuszera w wydaniu WG…
Ale do tego już się zdążyłem przyzwyczaić.

TakiPan

Żadło to po śląsku lustro, dla wszystkich co mówią, że jest błąd ale jaki to ma związek z polskimi czołgami to nie wiem.

Michał

Żadło????.A może żarło?.Mi też na początku żarło dopóki nie zostawiłem trochę grosza w kasynie.”Rzajtuje”.Pozdrowienia dla wszystkich czołgistów.

J23 znowu nadaje

Wy tu gadu-gadu, pierdu-pierdu, a tymczasem mapę globalna wcięło 🙂

AcoMnieTo

z “ZADŁEM” to niech się gonią, jak napiszą poprawnie to wtedy się zastanowię.

.

A nie 75k za 100 bitew?

Anonimowo

“Żadło”?? xD

barons1

Przepraszam za błędy. Pralka- Przemka, reszta to błędy komputerowe.

barons1

Jak dla mnie to nie jest rozwiązanie. Wole kupić sobie zestaw na 100 bitew. Nie każdym czołgiem bede grał wiecej niż ta 100. Może się zdarzyć więcej ale tylko przy expieniu na wyższy poziom. Przy dobrej grze pralką zarobie na ten kamuflaż w ciągu 1 góra 2 bitew. Po co więc mam wydawać złoto. Szkoda funduszu. Tak wiem zaraz oraz są się inni że nie mam racji, że czołg będzie wyglądał inaczej. Ja zwracam uwagę na to że podwyższa się stopień kamuflażu. Nie ktoś się przyzna że w trakcie trwania bitwy przygląda się jak wygląda kamuflaż kolegi z drużyny i ma na to czas.

q

stałe kamo jest przekładalne na inne czolgi.. kupujesz raz, masz je na kazdy czolg do konca swiata jak zechcesz.. ale fakt.. 700 golda to na pewno nie jest 100k ktore sie robi w 15 min. ( 2 bitwy premka ). Tak liczac, to ja chetnie zamenie powiedzmy 10 kk na 7000 golda