Przewodnik po okrętach promocyjnych/premium z 9-10 poziomu (oraz tych z Arsenału)

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
q

Beda premki CV.. trzeba bedzie sie im przyjrzec 😀

luki

A musashi za węgiel?? Co zły jest?? Osobiście uważam że nie ma lepszej IX, mam też Missouri, z tym jego gadzeciarskim radarem przydajacym się raz na ruski rok, kupiłem musashi ponieważ dowiedziałem się że to zabierają a w ostatnim czasie dodali pseudo IX Jean barta, pomyślałem że w najbliższym czasie nie pojawi się żadna nowa 9, a jak się pojawi to zdążę nazbierac ten węgiel, kupiłem musashi nawet pomimo tego że na Yamato nagrane mam 500bitew że średnim 100k dmg, uwierz mi długo nie będzie dla niego godnego odpowiednika, gniecie system na swoim tierze, czy samoloty to taki problem, …? Jeśli masz pecha to jedna zablakana torpeda spowoduje detonacje, i wcale na musa nie trzeba płynąć. Jak się cv doczepi to i tak nic nie pomoże i taka jest prawda.

kkas

Salem nie zarabia wcale 5/10 . Zarabia dużo. HE nie zawsze robią robotę,bo czasami zadają śmieszne obrażenia, tak jakby się strzelało lekkim krążkiem bez perku. Bardzie cenię jego AP. Jak ktoś płynie bokiem, to ma kredki, nie ważne czy krążek czy BB. A co do Musashi…gniecie krążki na pół…jak trafi ;D I to trafi dobrze. Bo rozrzut pocisków jest tragiczny (chociaż i tak lepszy niż na Lyonie ) A overpeny wchodzą bardzo często. Nie ma nic bardziej irytującego, jak strzelić w krążek z 6 km centralnie w bok, za 3k.. albo w pancernik za ledwo 5k. A Salema i Mussahi łączy jeszcze jedno..palą się świetnie. Szczególnie Salem. Większość hp tracę przez pożary. Bo BB przebijają mnie od przodu, dopiero od 5-6 km. No chyba że Musashi trafi..wtedy boli nawet z 20.

pold77

No właśnie zastanawiam się pomiędzy Salemem a Alaską. Dla mnie najważniejsze w premce, po przyjemności z gry są zarobki…i teraz nie wiem :/. Salem zarabia porównywalnie do Musashi czy gorzej/lepiej??? (Musashi mam, stąd moje pytanie)

luki

Na pewno musashi lepiej zarobi, przede wszystkim krążek masz na X to już jest dużo, poza tym na musashi na pewno szybciej i łatwiej natluczesz dmg a to właśnie od NIEGO zależy zarobek, mam Missouri i musashi mógłbym już kupić coś następnego ale wolę się wstrzymać, ostro jeszcze zastanawiam się nad blackiem, ten radarek może być bardzo ciekawy w niektórych sytuacjach. W każdym razie na twoim miejscu bym się wstrzymał i poczekal na jakąś fajną ofertę na 9 za węgiel czy stal

Kriss

Te dobre można kupić za stal, która nie jest dostępna dla graczy casualowych.
Te kijowe są za węgiel ale po co je brać skoro są do ****.
Czyli jeśli nie masz życia poza graniem to jesteś zadowolony, śmiechu warte.

Stend

toś to “mądrze” podsumował zapomniałeś tylko o jednym, że czasami ludzie i zdarzają się tacy otóż grają dla zabawy , taki ewenement