Mała aktualizacja 10 stycznia

Krótka informacja: jutro na serwery zostania wgrana mała aktualizacja. Z jej powodu serwery World of Tanks będą niedostępne w dniu 10.01.2019 w godzinach od 05:00 – 05:45 CET. W tej mikro-aktualizacji:

  • Naprawiono problem, w wyniku którego po przejściu do trybu snajperskiego punkt położenia kamery znajdował się poniżej osi wzdłużnej działa;
  • Naprawiono problem w przypomnieniu o nagrodach noworocznych, które zawierało błędną datę;
  • Naprawiono pewne problemy techniczne.

Dodatkowo w związku z tym:

  • Portal klanowy (eu.wargaming.net/clans) będzie niedostępny od 05:00 CET 10.01.2019 do 05:45 CET 10.01.2019.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
29 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Czy po tej mini aktualizacji też wam spadły fps? u mnie zmiana z 120 na 30 🙁

Paweł

Co to jest Type 98 Ke-Ni Otsu ?
Japonia, premium
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/636346-type-98-ke-ni-otsu/

Anonim

Jest to czolg lekki 3 pozionu

Stary Wilk

Na testowym 8.11 można było nim pograć. Kiedyś nawet była możliwość zagrania BT-SV, Pz IIj i MTLS. W tych czasach wg przestało wrzucać do testów otwartych czołgi.

Pszemke2093

Podobno patch ten ma zwiększyć drop ze skrzynek. Potwierdzone info 😛

Jajeti

Potwierdzam, otwieralem skrzynki przed i po tym patch, zdecydowanie lepszy drop

Maraskin

Ale czad pisałem o tym problemie na angielskim forum 3 tygodnie temu? Zbieg okoliczności?

m_w

Tak, tylko zbieg okoliczności.

ALERNO

No ja wlasnie tez wchodze na i czekam na jakies info o kampanii. Ob 907 bedzie za pbligacje czy bedzie mozliwosc zdobycia go ?

Anonimowo

Za obligacje po zajęciu nagradzanego miejsca w Kampanii – więc jak ktoś bierze udział, a nie jest w top klanie – niech sobie te 4k obligacji nazbiera, by nie być zależny od klasyfikacji klanu. Prawdopodobnie też w ramach licytacji dla osób do któregoś miejsca. Od tak do kupna dla każdego retarda – nie liczyłbym na to, bo to by był policzek dla tych co biorą udział w Kampanii.

barbaron

a co reszta gorsza jest dlatego że nie mam czasu grać w klanówki a płacę na tę grę to też coś mi się należy ten nowy brytol naprzykład za 15.000 obligacji byłbym skłonny dać a nie tylko klanowicze i klanowicze bo wszystko wam się należy

ALERNO

Jak ja mam tylko 3k obligacji xd w pazdzierniku wydalem 5k na wentylacje do defendera wiec jestem ciekaw czy bedzie mozna zdobyc te czolgi bez wydawania obligacji

Anonimowo

To jest nagroda za Kampanię klanową, a nie gry randomowe. Tak trudno to pojąć to twoim móżdżkiem? A to, że płacisz to wiesz za co płacisz. Ci co grają w klanach nie mają z automatu konta premium, darmowych czołgów typu Defender, etc. Mają te same i uczciwe wobec wszystkich zasady – albo ciułasz po turniejach/CW, albo płacisz. Ale ty najwyraźniej jesteś z tych płaczków co nic nie robiąc by chcieli wszystko. Nie masz czasu na maraton? Nie zrobisz czołgu bez płacenia. Nie masz czasu na grę w klanie? Nie zdobędziesz unikatowych pojazdów X tieru, ani nie będziesz miał profitów z rezerw klanowych. Może też tak powinienem płakać jak ty? Nie kupuję nic ze sklepu premium, ale tłukę bitwy losowe, więc Dafandor i rok premium też mi się od tak należy. W końcu zapełniam serwer co nie? 😛

Anonimowo

I prawie jeszcze zapomniałem. Można też nauczyć się lepiej grać i dojść do jednego z najlepszych klanów, a tym samym nie marnować czasu na ślęczenie dzień w dzień na bitwach klanowych. Bo właśnie te średnie klany mają największe predyspozycje do niezdrowego przymuszania do aktywnej gry w okresie Kampanii. Na samym początku swojej WoTowej historii właśnie w takim klanie byłem i zaraz po Kampanii go opuściłem. Tyle spiny i kolesiostwa to nie na moje nerwy. W tych lepszych już klanach wystarczyło jedną, dwie bitwy na dzień i miało się spokój, bo czołg i tak wpadał z licencji klanowych. Więc ucz się gry, a możesz również niskim nakładem coś dostać.

Kulfon

To jak jest to nagroda za kampanię to se grajcie tylko na kampaniach tym czołgiem a nie na ramionach.

wkurzony_czołgista

Zabrakło mi w albumie świątecznym OSTATNIEJ naklejki V poziomu żeby odblokować zestaw stylizacyjny. Dziwnym trafem po 10 próbach gromadzenia ozdób i rozbijania skorupek nadal nie mogę trafić na właściwy obrazek. Dziwnie losuje ciągle coś innego. Czyżby zmuszano mnie do aktu desperacji – kup skrzynie? Błąd czy sabotaż Wargamingu?

Anonimowo

też tak miałem. kupiłem 3 skrzynki i już w pierwszej była potrzebna ozdoba

Anonimowo

Nie ma też co się spinać, bo zapewne ten album będzie można za rok uzupełnić za mniejszą ilość skorupek i bez takiego RNG.

Anonimowo

Pytanie : Zestawy stylizacyjne da sie zdjac i zalozyc na inny pojazd ??
Jesli tak to ktore ? – tylko swiateczne czy tez np te wg festowe czy moze nawet czarna wdowe za golda ?

consi

Wszystkie się da, ale nie wszystkie pasują na każdy pojazd. Jest mod, który te sprawę automatyzuje i jedne camo można mieć na wielu czołgach. Oczywiście jeśli czołg z camo pozostaje w bitwie, to na kolejnym czołgu tego camo nie będziemy mieli, aż do czasu zakończenia wcześniejszej bitwy.

Anonimowo

wielkie dzięki za odpowiedz – przyjrzę się tematowi 😛

Anonimowo

Jaki to mod i gdzie go znajde?

NewMulti

Powiadam 10k kłópicie jakiś ósmy czołg

Hubercik_is_legend

A może jakieś informacje na temat zbliżającego wydarzenia na mapie globalnej haloo ?

Mi

Poczekaj, jeszcze 10 miesięcy do aktualizacji. Po aktualizacji się zapytasz.

GIELA

Też właśnie czekam za tym info np. Ceny czołgów za obligacje oraz wszelkie inne związane z kampanią 😊

Damian_is_Legend

kurde już listopad? chyba w sylwestra przesadzilem…

Anonimowo

Z rocznym niemal wyprzedzeniem informują już o łatkach. 09, 11, 2019