Zmiany w balansie krążowników Azuma i Alaska

Podczas testów Azumy i Alaski (nowych krążowników) okazało się, że wykazują się nadmierną żywotnością podczas długich bitew. Ich świetne opancerzenie, wraz z odpowiednim pozycjonowaniem sprawia, że jedyną możliwością zadawania im poważnych uszkodzeń są pożary. Zwiększenie czasu trwania pożaru spowoduje zbalansowanie tych krążowników w porównaniu z ich odpowiednikami na tym poziomie, jednocześnie pozostaną ich niezaprzeczalne cechy takie jak: duża ilość uszkodzeń z salwy, gruby pancerz cytadeli i duża ilość Punktów Wytrzymałości. Stale obserwujemy okręty podobnych typów, aby w razie potrzeby móc je również balansować.

Źródło: World of Warships Development Blog

Tłumaczenie: Dark_Havoc

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

3 komentarze

 1. iL pisze:

  Tia, tutaj to zobaczyli, szkoda ze w Rosyjskich Krazownikach IX i X tieru tego dojrzec nie moga :). Ofc mi chodzi o te za zelazo.

 2. Ja pisze:

  To jest chore zamiast zrobić od razu balans to będą później grzebać przy pozostałych okręt ach wszystko psując

  • barula pisze:

   Wiesz problem jest taki, że część balansu można dopiero dobrze zbilansować dopiero po porównaniu statystyk walk na publicznym serwerze. Gracze oraz ilość bitew jest wtedy bardziej statystyczna niż na PT lub ST i pokazuje czy należy podciągnąnąć dane pojazd do góry, czy w dół w s stosunku do reszty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.