Twórczość Czytelników #1 – infirmi

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wonk

Bardzo Ciekawe, poproszę więcej!

Siema. Kto PL?

Coś jak historie wędkarskie…

Sebulba

Opowiadanie OK, tylko troche naciagane z tym winem w jednej rece… wogle to kto pije wino do gry. PIWO sie pije

polishbeer

Święta słowa prawisz 😉

najzwyklejszy gracz

bardzo ciekawe opowiadanie, mam nadzieje że będzie tego więcej 🙂

Zwyklejszy gracz

Bardzo Ciekawe, poproszę więcej!

Anonimowo

Coś w rodzaju opowiadań XXX 🙂 Założenie się że autor tego opowiadania to tak samo fikcja jak to opowiadanie. PR made in Mińsk. Za kilka tygodni przeczytamy ” jadę swoim isem7. Wyjeżdża na mnie Buldog. Ładuje golda!!!”

wwqw

to proszę napisz coś lepszego!!!

Anonimowo

Nigdzie nie sugerowalem że umiem lepiej tylko że to fikcja 100% wymyślona w Mińsku. W kolejnym opowiadaniu napiszą że bez golda nie wygrasz.

Srutin

Bełkot

1111

a ty to debil!!!

TATW

Podoba mi się bp lubię czytać zwłaszcza jak ktoś w sposób przystępny potrafi to opisać. Miło usiąść i odprężyć się czytając takie opowiadania życzy następnych takich opowieści no i oczywiscie szczere graty za bitwę.

Zwykły gracz

Przede wszystkim brawa za chęci, zarówno dla Autora jak i osobie sprawdzającej. Przyznaję, jest to jakiś pomysł, ale ludziom nie będzie chciało się tego czytać. Poza tym, ilu jest takich graczy, którzy w łatwo przyswajalny sposób opowiedzą o swojej bitwie? Zobaczcie, że przyszło nam żyć w czasach, kiedy np. taki “multi”, albo “hallak” robią materiał, w którym czytają Wasze teksty, niejednokrotnie nic nie dodając od siebie. Nie neguję tego, chłopaki znaleźli jakiś sposób na prezentowanie treści i dopóki Wam (Autorom) to odpowiada, to mnie również. Sądzę jedynie (na podstawie chociażby ilości wyświetleń ich “newsowych” filmików), że ludziom nie chce się po prostu czytać i wolą obejrzeć/odsłuchać, jak ktoś czyta za nich. Pomysł z takimi “opowiastkami zwykłego gracza” przyjąłby się, gdyby był podany w formie lekkiego wideo, z podłożonymi lektorem, obrazkami z bitwy lub nagrania z bitwy, tylko zaraz, zaraz.. Jest już coś takiego – Luke Kneller i seria “Best replays of the week”.
Pozdrawiam
Zwykły gracz

g-h

Ale chłopak tak fajnie i z jajem to napisał, że choć sam pomyślałem jak to mam czytać a nie oglądać replaya, to się nie uda, a jednak udało się. Ciekawa inicjatywa. Przecież można pisać tez inne rzeczy nie tylko replaye opisywać. Taktyki bitew na konkretnych mapach, strategie rozwoju, sposoby grania, tipsy itd itp