Kalendarz adwentowy: misja dwudziesta czwarta

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ekni

Czy ktoś się orientuje czy zalogantki z świątecznych operacacji można werbowac po evencie czy muszę je wykorzystać teraz ?

hamci

na 80% nie, trzeba wykorzystac do konca eaventu bo potem przeciez znika. na 20% zostana przerzucone do koszar jako rekrutki.

ja planuje wrzucic je + santa sajmona na dzika jestem na SU-100M1 juz zwerbowałem załoge na T7 + drugi ładowniczy bo dzik ma jednego więcej. Jak dojde do T9 gdzie zaczyna z 5 załogantami wrzucam szkolę i do dzika idę. Wystarczy przeszkolić na 90% za kredyty i masz pewność ze załoga z eaventu nie wyparuje. 90% to pare bitew i dobita do 100% a z 2 perkami na pokladzie.

A co ja

Ze Szfedkami było tak że po pewnym czasie podali termin do kiedy mają być odebrane załogantki. To chyba był marzec następnego roku o ile pamiętam.

Możebyć

No nie wiem. Wczoraj za jedną z misji dostałem duże pudełko i ku mojemu zdziwieniu wylosowałem 250 złota i… e25. Nie było największe marzenie ale prezent poprawił mi humor. Życzę szczęścia i wesołych Świąt.

Nie

Niestety to tak nie działa XD

Nie ma nic

Pewnie brałeś udział w wydarzeniu Santa Claus vs ktos tam. Za to było duże pudełko.

Pan banan

Ja na temat kołowców, czy nie sądzicie, że Wg powinno wprowadzić karabiny maszynowe w czolgach, aby dać szanse czolgom w walce z kołowymi?

XD

Co. XD

x

Wesolych Swiat czolgisci, kapitanowie i piloci 🙂

Damian_is_Legend

Mogliby dac 1 duże pudełko na zakończenie kalendarza adwentowego

Anonimowo

No jak?
Przecież to WG ma dostawać prezenty a nie gracze.
W korporacyjnej piramidzie ekonomicznej wbrew pozorom grawitacja nie działa. A raczej działa na opak. Wartościowe zasoby suną strumieniami w górę piramidy. Na dół do plebsu zlatują tylko ochłapy…
Plebs jest od zapie…ania na “panów” i od płacenia.

P.S. Zasada dotyczy ogółu, nie tylko WG.

Jaca

Jutro ma być dzień premki i jedno pudełko, chyba nie małe jak dziś aż 3 dali, co i tak jak na nich to jest precedens hojności.

Anonimowo

Ojojoj! “Wygraj bitwę”.
To będzie wręcz maraton, żeby zdobyć te “aż” trzy pudełka 😛

szczecinPL

Aż 3 pudełka 😀 zaszaleli z nagrodą 😀