Wargaming Game Center – aktualizacja

Krótka informacja: do Wargaming Game Center dodano nową funkcję: „Użyj wszystkich zasobów komputera podczas instalacji”.

— Wszystkie dostępne zasoby Twojego komputera będą wykorzystane podczas instalacji i aktualizacji gier. Może to przyspieszyć proces, ale może również zmniejszyć wydajność Twojego komputera.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. vice pisze:

  może tak eu3 przed styczniowym cw zamiast psucia czegoś co dziala i spelnia swoją funkcję.

 2. Gracz pisze:

  „Dobra Zmiana” widzę że też się udzieliła WG.Zamiast zatrudnić kogoś kompetentnego do obsługi tej gry to pozatrudniali amatorów, jakiś swoich kuzynów i kuzynki i teraz są tego efekty.Gratulacje WG famuły.

 3. Anonim pisze:

  ten center- to tragedia. poza WOTem chwilę grałem w inną grę WG, ale to co się tam wyrabiało= akrualizacje do jednej gry, do drugiej, lub obu na raz. i – żadnych opcji do odłożenia na potem, ustalenia prędkości pobierania itd itd. = zero było opcji modyfikacji czegokolwiek. a więc – po kilku dniach= poszło z resztą śmieci. Poza tym – czemu nie ma opcji czy chcesz korzystać z tego game center ? to bardzo upierdiwe było. i więcej osób dało sobie spokój ze stycznością z tym centerem i wyrzuciło inne gry zaraz. paskuda jedna

 4. hamci pisze:

  ja tego dziadostwa nie uzywam a gra WOT mi chodzi to po co to jest zamulacz komputerowy… zaraz beda dzieciaki z PCtami z pentagonu pieprzyc ze im nic sie nie zacina zaloze się…

  normalny starter wota zostanie zastapiony tym gownem?

 5. Anonim pisze:

  Wargaming Game Center: „Użyj wszystkich zasobów komputera podczas instalacji”. – już niedługo nowa funkcjonalność kont premium.

 6. robertunio pisze:

  Worst Gaming Center tylko dla Leszczy 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.