Wkrótce w Superteście: Rebalans mapy Mińsk

Niedługo zaczniemy zamknięte testy nowej wersji mapy Mińsk. Druga iteracja jest mniejsza (900x900m), a miejsce, gdzie dzieje się cała akcja ulegnie zmianie.
 
Te zmiany sprawią, że gra w otwartej części mapy będzie większym przeżyciem dla mobilnych pojazdów i zwiększy rolę zwiadowców. Ilość zniszczalnym obiektów, które mogą wpłynąć na wymianę ognia znacznie zmaleje.
 
Krótsze dystanse pozwolą na stworzenie większej ilości opcji taktycznych i dodadzą zróżnicowanie do bitew. Bloki w tej fazie testów są dalekie od finalnej wersji i będą dostosowywane w zależności od wyników testów. Kiedy zbierzemy potrzebne informacje, zdecydujemy o losie tej mapy. Śledźcie newsy i powodzenia w walce! Wesołych Świąt!

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

3 komentarze

  1. Anonim pisze:

    Niby gra, ale w sumie w prawdziwym życiu natura też miała w ***** balans podczas wojen xd

  2. Biznes Janusza pisze:

    Paaaaaaaaczki

  3. jestjakjestidobrzeotymwiesz pisze:

    Co ze starszymi mapami wymagającymi balansu? Tej się człowiek dobrze nie zdążył nauczyć a już ją kompletnie przerabiają. Starsze mapy które są totalnie nie zbalansowane to w ***** mają. Chyba że jest to przykrywka że w ogóle coś robicie w kwestii balansu, jak na razie to widzę od was tylko nowe premki w grze które ten balans gwałcą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.