Sklep premium: pudełka już dostępne!
Pochwalcie się w komentarzach, co Wam wylosowało 🙂
Spraw radość sobie lub znajomym dzięki prezentom zawierającym dekoracje najwyższego poziomu do magicznego garażu, 250 sztuk złota i trochę atrakcji na dokładkę – więcej złota, nowe style 3D, konto premium, a nawet pojazdy premium… Zrób sobie magiczną niespodziankę!
Oto, co otrzymasz przy otworzeniu każdego pudełka:
- 250 złota
- Dekoracja V poziomu w magicznym stylu
- Losowa dekoracja w magicznym stylu
Możesz również otrzymać:
- 1 dzień konta premium
- 3 dni konta premium
- 7 dni konta premium
- 250 złota
- 500 złota
- 1000 złota
- 100 000 kredytów
- 500 000 kredytów
- 105 leFH18B2, francuskie działo samobieżne V poziomu z miejscem w garażu
- M4 Improved, amerykański czołg średni V poziomu z miejscem w garażu
- Turán III prototípus, niemiecki czołg średni V poziomu z miejscem w garażu
- KV-220-2, radziecki czołg ciężki V poziomu z miejscem w garażu
- E 25, niemiecki niszczyciel czołgów VII poziomu z miejscem w garażu
- IS-3A, radziecki czołg ciężki VIII poziomu z miejscem w garażu
- Rheinmetall Skorpion G, niemiecki niszczyciel czołgów VIII poziomu z miejscem w garażu
- Object 252U Defender, radziecki czołg ciężki premium VIII poziomu z miejscem w garażu
- Styl 3D dla IS-7
- Styl 3D dla T57 Heavy Tank
- Styl 3D dla Grille 15
- Styl 3D dla Bat.-Châtillon 25 t
Nagrody z listy są dobierane losowo. Może otrzymasz to, o czym marzyłeś!





ludzie poratuje ktoś skrzyneczkami?
Do pracy i zarobić sobie biedaki 😀
12k Golda, 2mln sreberek, defender,arta Lefh, 3x5t, załogant klaus, e25, styl do grillowania, styl do is7, 18 dni premium. Kupiłem 3 paczki po 80 zł.
możesz mi kupić 3 paczki ja kupiłem 25 i nic
nick:golec_kacper
Poratuje ktoś skrzyneczkami ? Mój nick Piter2440
Rączki ma? mózg ma? Bo ja dokarmiać zwierząt nie zamierzam
cześć ktoś mi kupi 3 skrzynki bo bardzo mi się przydadzą
otworzyłem 25 i nic
nick: golec_kacper
To masz podobnie jak ja tylko że ja otworzyłem łącznie 55 skrzynek żaden 8 tier nie wpadł. To się nazywa pech. Jak ktoś chętny to może mi wysłać jakiś prezent 😀
Dla ciekawych: 11 skrzynek księżycowych: 3.250 złota, M4 Improved, Turan i 105 leFH18B2. Do tego 6 dni premium, 200k kredytów i specjalny skin do Grille
Jak dla mnie bomba 25 skrzynek i w tym defender is 3a skorpion 2x e25 i te piątki + 17k złota dla mnie kozak.
poratuje ktoś? Wojownik999 ;D
poratuje ktoś? Wojownik999 ;D
wypier…do pracy i zarobić
11 skrzynek 4000 golda kv 220, turan, i najważniejsze 2 ósemki defender i scorpion jestem uchchany na maxa 🙂
Nie kupiłem ani jednego pudełka od WG.

Myślicie, że to sesja na zachętę?
I tak nie kupię 😛
11 paczek (80 zeta) – 13 dni premki, 3500 golda, 600k kredek, defender + dowódca Mike
Koleżka z takiego pakietu miał podobnie + KV 220 ale bez Mikego.
Jeśli wygrał ktoś ostatnio w lotto to może mi coś zafundować 😀
niszczyciel123456
W 15 paczkach Is3A e25 turan
Nie wierzcie nikomu kto nie pokazał tlosowania na wideo 🙂
Mogę dać screena z garażu
Cześć wszystkim. Jednak można coś wygrać małym nakładem kosztów. Mój zakup to 11 magicznych pudełek za 80 dyszek. Wygrana: 12 dni premium, E25, Defender, M4, KV 220, 2600 golda i załogant, więc bardzo OK. To chyba maks co można było w tej ilości paczek trafić. Korci, aby jeszcze zagrać, ale mówię pas! Nadmieniam, że w zeszłym roku nic nie wygrałem….
80 dyszek to 800. Tobie pewnie chodziło o 8 dyszek 😉
No raczej 😉
Kupiłem 14 skrzynek i…… otworze je w domu bo jestem w robocie 😀
Ja też🥴 i aż mnie skręca bo nie wiem co tam jest…. will see
kupione 100 paczek -> 640zł po 25 z każdej kolekcji
wylosowane wszystko co można czyli ->
– 4 style 3D
– is3a, 3x defender, kilka razy turan, m4
– złota wyszlo 71k (wraz z rekompensatą)
– 28 tyś skorupek po przetopieniu nieużywanych
– premki około 40 dni
– siana około 4-5kk
– załogant
podsumowując „wyszedłem” na plus sporo
Może mnie ktoś poratować skrzyneczką, bardzo proszę. BGaming121
0 paczek, wypadło T-1000 autoaimbotloader i dożywotnie konto premium. Potwierdzone info panowie.
To prawda , dostałem dokładnie to samo!!1!111!!!oneoneone!!!111
Cześć, nie każdego stać na takie fajne paczki i nie każdy chce wydawać pieniądze na jakąś grę więc byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś wysłał mi jakąś malutką paczkę jako prezent urodzinowy. Gram w WOTa od wersji beta gry i jeszcze nigdy nie dostałem prezentu świątecznego od innego gracza 😀 Mój nick to „KillerViP” z góry pozdrawiam 🙂 .
Które paczki mam kupić?? Chce wydać całe pieniądze życia dla wg
Wszystkie!!!!!!!!!!!!!!!!
Kupiłem 3 paczki i dostałem KV 220-2, 1 dzień premium i 100 000 kredytów. Ze względu na KV uważam, że się opłacało.
A mi dropnął Defender i scorpion 🙂 Kupiłem 7 zestawów po 3 paczuszki. Dodaje fotki bo sporo tu niedowiarków 😉
[/img]
[/img]
[img
[img
coś nie wyświetla to dam link
https://imgur.com/SUwMVRe
https://imgur.com/35pQvwq
Przyjmę chociaż ze 3 pudełka, bo mam horom curke i mie nie stać, może znajdzie ktoś dobry, kto poratuje 🙁
Whis93
Właśnie najśmieszniejsze jest to, że 5zł nie jest taki głupi i pewnie uja by wydał tylko czekał na paczki od widzów (zresztą cyka na pniak, że jeszcze będzie robił openingi od widzów) Znalazł sobie nisze na której bije extra kase. Napisz mu cos na streamie co mu nie pasuje to od razu ban (nie mówię tu o wyzywaniu tylko konstruktywny komentarz na temat np. ile kasy trzepie a jaki robi konkursy lub na temat jego kampienia ciężkimi i narzekania na team), ale najlepsze jest i tak to na co żebra ostatnio i, że dzieci mu w ogóle jeszcze płacą. Kolo nie zdaje sobie pewnie sprawy ilu jego widzów to dzieci i ile wyciąga od nich kasy. Jeśli miałbym stawiać tytuł dzisiejszego stream to stawiam „Mega opening skrzynek/paczek w wot” 🙂 Wiadomo nikt nikogo nie zmusza do robienia donejtów ale zobacz sobie z ciekawości jak będzie streamował i jak patrzy na czat co chwile, a na ile pytań odpowiada. Oczywiście jak dasz 5zł odp od razu 😉
Może Multi5zł ma dwa paszporty jak „polscy” politycy z kolejnych rządów po 89’tym. Oprócz polskiego ten ważniejszy, uprawniający do powrotu do ojczyzny (prawdziwej) w razie „W”.
Jego „talent” do pieniądza to sugeruje…
Jenij sie w leb dzbanie, nawet pod postem o glupich skrzynkach musisz pchac te swoje dziwne teorie spiskowe
Ja nie czytuję „Jerusalem Post”, „GW i pochodnych, więc dlaczego oskarżasz mnie o jakieś teorie „spiskowe” i pewnie „fejk niusy”?
Pewnie go ubodło mocno. Widać strzał był celny, w myśl polskiego przysłowia: „uderz w stół, a nożyce się odezwą”
A poza tym jakie dziwne „teorie spiskowe”?
Morawiecki ma obywatelstwo państwa Izrael i narodowość żydowską, z czym sam się nie kryje, co za tym idzie także paszport tego kraju.
Prezydent Duda ma za żonę Żydówkę i jako jej mąż ma paszport izraelski.
Były prezydent Komorowski ma za żonę Żydówkę i także ma paszport izraelski.
Nie wspominając o reszcie tych z Menory, czyli ze świecznika…
O jakich więc „teoriach spiskowych” mówisz?
wydana 100 defender , is3 autoloader , m4 7 dni premki 2 razy po 1 dniu premki i jakiś shit
Nie wierze tu tym co 2 paczkach za 25zł trafili wszystkie czołgi premium naraz…kupilem niebieskie pudełko BN za 80zł 11 paczek i wylosowałem: Defendera ale dopiero w 8 otwieranej paczce!, M4 Iproved, 3250 golda, 11 dni premium, 600tys kredytow, unikalny styl, 10 ozdob V, 1-IV, 5-III ,5-II, 4-I i to uwazam za realne a nie tam jakies wymyslanie przez troli co w 1paczce za 25zł trafili 3 czolgi VIII…
3 Pudełka , 24 zł wydane, a w środku 1000 golda…. NIE POLECAM!!
To jesteś 250 golda do przodu, nic tylko się cieszyć.
wtf??? za 24 zł to jest niecałe 1500 golda , więc nie wiem jak mogę być 250 do przodu.
Hejka chciałby mi ktoś kupić jakąś paczkę? Jak tak to mój nick ” Strike2017_megaman ” . Z góry dzięki 🙂
Won pod most żebraku.
to coś ciekawego –
na Ubuntu odpaliłeś WOTa ?
Kupiłem przed chwilą Bożonarodzeniowe pudełko x25: VIII Defender, VII E25, V: KV-220, Turan III, M4 Improved, 8500 golda, 14 dni premium, 3mln kredytow jest OK. Jak ktoś chce mam filmik z otwierania pudełek lub fotki 😉
dawaj filnik lub fotki;)
Dzieki gracze i WG… jesli to prawda co piszecie to bedzie mega wysyp nowych premek…
Bardzo przyjemna gra bedzie w najblizszym czasie
Czas zrobic sobie dluzsza przerwe od WOTa 🙂
A co za różnica czy na przeciw wyjedzie Ci stock czy premium?
Drodzy klienci WG i gracze.
To co tu się wyprawia w tym wątku, to jest „Gra w trzy karty” na targowisku. Młodzi pewnie nie znają, ale starsi powinni mieć w pamięci, te obrazy, jak to na spędach handlowych, na „bazarach” naganiacze krzyczeli: „Ludzie! ludzie! Pinć tysiency wygralem! Hahaha. W karty z tymi głupkami! Patrzcie. 100 złotych postawiłem i jestem bogaty!!!
To byli naganiacze. To oni tak krzyczeli. Tak jak znani strimerzy i jutuberzy robią za naganiaczy. Do tego „fake” info o wygranych.
Czysty koszerny bazar z oszustami!!!
Zwykły klient wychodzi z tej imprezy spłukany i żałuje po niewczasie, że tej kasy chociażby nie przepił.
P.S. Osobiście byłem świadkiem na początku lat 90’tych jak na targowisku w mojej „wsi” tacy cwaniacy zrobili przy mnie dorosłego mężczyznę, który przyjechał kupić źrebaka (prawdziwego) a dał się oszustom i naciągaczom namówić do gry w „trzy karty” (tutejsze paczki od WG) i go zrobili do zera.
Osobiście widziałem, jak dorosły mężczyzna płakał, i rwał włosy z głowy, że jak to żonie wytłumaczy, że wolałby przepić tę kasę, bo to by prędzej zrozumiała, niż danie się wyr…ć przez szemranych cwaniaków!!!
Twój podpis jest w pełni adekwatny do tego co napisałeś. Miło, że masz dystans do siebie i potrafisz się obiektywnie nazwać nawet jeśli nie jest to pochlebna opinia, a teraz trochę na temat samej akcji świątecznej i tego co napisałeś. Byłem małym brzdącem jak tata mi opowiadał właśnie tą historię którą tu przytoczyłeś i powiedział żebym nigdy nie dał się zrobić w konia przez takich ludzi. Cóż mogę więcej powiedzieć? Ni mniej ni więcej, ale po części być może właśnie dałem się zrobić, ale zrobiłem to w pełni świadomie. Przeznaczyłem na ten cel tyle ile wiedziałem, że nie będzie mi szkoda w przypadku jak mi nic ciekawego nie wyleci z tych skrzynek. Fakty są jednak takie iż mimo że to tylko gra to dostałem to co chciałem i jestem w pełni usatysfakcjonowany „prezentamI’ za które zapłaciłem z własnej kieszeni i to w sumie nie małe pieniądze. Nie mam ich fizycznie, ale skorzystam z nich z całą pewnością w grze. Szczerze? Mi to wystarczy. Wolę wydać pewną sumę pieniędzy na przyjemności tego typu niż alkohol (w nadmiarze) czy narkotyki. Każdy ma jakiś budżet i sam decyduje na co chce go przeznaczyć dlatego nikt z nas nie powinien drugiemu człowiekowi w kieszeń zaglądać. Zwłaszcza jeśli te pieniądze zostały uczciwie zarobione. Co innego jak dzieci wyciągają pieniądze od rodziców i wydają na tego typu rzeczy gdzie tak naprawdę nie znają jeszcze wartości pieniądza. A najgorsze w takiej sytuacji jest to, że młodym ludziom jak na czymś bardzo zależy to są w stanie nawet buchnąć kartę rodzicowi i wydawać pieniądze do momentu dopóki nie wypadnie im to co chcą. Znam taki przypadek z „podwórka” gdzie syn znajomemu konto wyczyścił do zera bo otwierał skrzynki w CS:GO – chciał żeby mu jakiś tam karambit wyleciał. Całe szczęście, że nie była to główna karta na której trzymał większość pieniędzy bo mogłoby się skończyć o wiele wiele gorzej. I tak z grubsza to w sumie tyle z moich przemyśleń na ten temat. 😉
PS W linku najtańszy czołg premium dla ciekawskich. 😀
Jakoś bez rewelacji, ot swoje się zwróciło za dwie paki po 25.
Czyli dostałem E-25 i IS3-A po jednym w zestawie. Łącznie golda z 15 koła (będzie na premkę), ponad 30 dni premium, 3 lub 4 czołgi V poziomu, wszystkie camo, ileś tam srebra, ale to nieistotny gift. Mam nagrania z otwierania paczek.
dawaj filnik lub fotki bo swistak siedzi i zawija
Chciałem podziękować wam za zakup skrzynek. Dzięki takim ludziom jak wy, od sześciu lat gram w wota prawie za darmo.
Dziękuję, kupujcie jak najwięcej.
Daj nicka, to kupię Ci jakąś małą paczuszkę.
Serio? Ucieszyłbym się, nick to KartikeKANKO (jest to jedno z moich trzech kont) 🙂
moj brachol wzial 75 paczek i dostal wszystko co mozna bylo, is3u, defender (chociaz ma obj 252) ale chcial i tak defendera do kolekcji, rekompensate za scorpiona 2 razy, wszystkie te czolgi 5 tieru po pare razy + ze 3razy e 25, ogolem 50 000 golda, 52 dni premium i wszystkie skorki, masakra jakbym nie ogladal przez discorda to bym nie uwierzyl, chyba az sam kupie dla tego golda zebym jakies czolgi jeszcze upolowal z kalendarza za golda
Bardzo ***** mądre podejście WG. Mając w garażu Obj 252U trafiłem Defendera w paczce. Na **** mi 2 takie same czołg
i w garażu?
Welcome to the jungle 😀
3pudełka i w pierwszym e25
dwa nastepne z 7dni premium
łącznie ;
-e25,
-750gold
-14dni premium
-reszta gratów
PODSUMA :
O P Ł A C I Ł O S I E ! ! !
Ps. a w zeszłym roku 200zł i nic xd
Paczka za 160zl i tylko wolosowalem is3a 9.5k zlota i 17 dni premium slabo
policz sb ze 9,5k zlota za darmo masz i 17dni premium , inni wtopili a ty masz na plus stówke+ 😛
nie marudz…
25 paczek i 9500 golda, kv 220-2, LeFH, M4, 1 500 000 kredytów i 14 dni premium. W zeszłym roku w 11 paczkach 3 ósemki.
Kupowałem paczki po pracy 6:30 rano w 11 paczkach defender,M4,Turan,kw 220,3700 golda i 100 tyś srebra. Dodam że w zeszłym roku kupiłem tylko zestaw za 25 zł i nic .
Zjebie leśny. O tej porze nie było skrzynek xd
Szeryf jak faktycznie nie bylo skrzynek o tej godz to wychodzi na to ze te wszystkie komentarze z wzwodem ludzi ktorzy wszystko dostali to jeden wielki fake a wiec GG dla dzbanow ktorzy to kupuja i WG ktore robi ukrycie hype zeby to sie sprzedawalo jak swieze buleczki…
ja kupiłem o 6.04 małą paczuszkę, wkurzające jest to że przy kamuflażu wyświetla się czołg,
koledzy sieją defetyzm, a tu była zmiana czasu na zimowy i oferty sa aktualizowane o 6-ej
25 skrzynek – 26 dni premium, ok. 9000 złota, kamo Grille 15, KV 220 2, M4 Improved, Obj 252U. Jestem trochę zawiedziony, że nie ma IS-3A : / Ale w sumie tragedii nie ma.
Widział ktoś film Multiego5zł jak otwiera darmowe 200 paczek? Jak ja mam wierzyć waszym historiom że komuś wylosowało 3x 8 tier w 11 paczkach XD NO KU.WA!
Robię to bólem ale w słusznej sprawie STOP TROLLOM!
https://www.youtube.com/watch?v=-yZz2SrSADI
Oglądałem (warto przyspieszyć 1,75x 🙂 ) i tak za dwieście paczek musiałbyś zapłacić ok 1600zł. 5zł trafił w nich dwa scorpiony g, dwa e25, dwa is3a i jednego defendera plus naście rekompensat za te lolki bo miał wszystkie oprócz m4. Oprócz tego dostał jakieś style trzy, premke i srebro. Czyli według jego paczek żeby dostać jednego z tych 8 tierów bądź e25 szansa wynosiła ok 1:28 . Tak przy moim liczeniu byle jakim jest i tak do przodu jeśli chodzi o to co dostał a ile musiałby za to zapłacić ale powiedzmy sobie szczerze kto wyda urwa 1600zł ?? PaPaPaWian ?? 🙂
i cyk wylosowałem wszystko 🙂
Pewnie w 3 paczkach
nie przesadzaj, kolega otworzył tylko jedną pewnie …
25 skrzynek
-IS3A
-E25
-KV 220-2
-Style do Grille 15, T57 Heavy, B-C 25T
-22dni premmium
-Załogant- Szymon Claus czy jakoś tak
-Około 900tys srebra
I niecałę koło 7000 golda
A ile kosztuje gold normalnie w sklepie?
Zależy jaki pakit kupujesz. Im więcej golda tym taniej, ale tak pi razy oko 1000 golda kosztuje 13zł
Dla tych którzy nie wiedzą jak wygląda sprawa z wg w tamtym roku kupiłem dużo paczek bardzo dużo wszyscy w koło niby wygrywali po 2 czołgi 8 tieru a ja nie w końcu jest t26e5 no ok niby ja też wylosowałem premke 8 tieru tylko że ja już mam taki czołg zwie się patriot ale dla tych *********ów w **** ******** to 2 różne czołgi więc nawet pierdolonej rekompensaty nie dostanę i tak o to za 500 zł mam czołg który można było normalnie kupić za 150 kto kiedykolwiek pisał w jakiejś sprawie do wg wie że oni nawet na czarne powiedzą że jest białe także chcecie mieć spokojne św zapomnijcie o wg kupcie lepiej żonie coś ładnego przynajmniej to wy będziecie walić a nie was i to w **** bez mydła…….
W tamtym roku wylosowałem T26E5, w garażu miałem patriota, pisałem do wg i nie chcieli mi wymienić na gold, rok czasu kurzył się w garażu(nie zagrałem nim ani jednej bitwy). Według wg jest to ZUPEŁNIE INNY CZOŁG. Mogli by dodać wersje black żeby jeszcze bardziej wszystkich trollować. Nie tędy droga Wg! Dopiero ostatnio wymieniłem za dopłatą na strv S1.
11 skrzynek: 3500 Golda, 400 000 Silvera, 5 dni premium, E 25, 105 leFH18B2, Styl na Grille
https://imgur.com/a/UeHIVWI
Paczka za 160zł i nawet jestem zaskoczony i zadowolony: 2x Defender, IS-3A, M4, KV-220, lefefefe wymienione na 1500 golda, 4 załogantki i mikołaj, 20 dni premium, 20k golda, kredytów stosunkowo mało – coś koło miliona, i jakieś tam style na t57.
75 paczek 400pln:
czołgi V tier: turan III, kv220, m4 impruvet, 105lefh
czołgi VIII tier: scorpion
72 dni konta premium
gold 27 150
silver 3 1000 000
4 skórki.
Kasa raczej się zwróciła, szału nie ma.
200zł= 9700golda,24dni prem, kamo na t57Heavy i gówno. Nawet jednego 5tieru.
Liczylem na pozyteczną prem 8. Niestety tylko na tyle można było sobie pozwolić.
Jak komuś się poszczwsciło i ma na zbyciu kilka prezętowych paczek chętnie przyjmę. Odwdzięczę się jedynie dobrym słowem.
Nick w grze _H_A_R_O_
Pozdrawiam i gratulacje szczęśliwcom.
u mnie slabo za X11 dostalem is3A, e 25 4k golda i kilka dni premium do tego kamuflaz na is-7, kupilem jeszcze x3 i dostalem 750 golda 3 dni premium