Sklep premium: pudełka już dostępne!
Pochwalcie się w komentarzach, co Wam wylosowało 🙂
Spraw radość sobie lub znajomym dzięki prezentom zawierającym dekoracje najwyższego poziomu do magicznego garażu, 250 sztuk złota i trochę atrakcji na dokładkę – więcej złota, nowe style 3D, konto premium, a nawet pojazdy premium… Zrób sobie magiczną niespodziankę!
Oto, co otrzymasz przy otworzeniu każdego pudełka:
- 250 złota
- Dekoracja V poziomu w magicznym stylu
- Losowa dekoracja w magicznym stylu
Możesz również otrzymać:
- 1 dzień konta premium
- 3 dni konta premium
- 7 dni konta premium
- 250 złota
- 500 złota
- 1000 złota
- 100 000 kredytów
- 500 000 kredytów
- 105 leFH18B2, francuskie działo samobieżne V poziomu z miejscem w garażu
- M4 Improved, amerykański czołg średni V poziomu z miejscem w garażu
- Turán III prototípus, niemiecki czołg średni V poziomu z miejscem w garażu
- KV-220-2, radziecki czołg ciężki V poziomu z miejscem w garażu
- E 25, niemiecki niszczyciel czołgów VII poziomu z miejscem w garażu
- IS-3A, radziecki czołg ciężki VIII poziomu z miejscem w garażu
- Rheinmetall Skorpion G, niemiecki niszczyciel czołgów VIII poziomu z miejscem w garażu
- Object 252U Defender, radziecki czołg ciężki premium VIII poziomu z miejscem w garażu
- Styl 3D dla IS-7
- Styl 3D dla T57 Heavy Tank
- Styl 3D dla Grille 15
- Styl 3D dla Bat.-Châtillon 25 t
Nagrody z listy są dobierane losowo. Może otrzymasz to, o czym marzyłeś!





Takie proste pytanie mam, bez cienia złośliwości, ale z naturalnej ciekawości. Czemu tak często gęsto jest od uwag kto i jak wydaje swoje pieniądze na rzeczy ze sklepu premium? Czemu komentuje się ludzi którzy wydają tam swoją kasę, bo mają na to ochotę? W czym owi komentujący mają problem?
Powiem Ci mój drogi czołgisto, problem wynika z tego że polityka WG jest obecnie nastawiona na full wyciskanie pieniędzy z graczy. Nie jest to nic złego, ponieważ jak każda firma chce zarabiać chajs. Ponieważ spora społeczność graczy jest niezadowolona z tego jak funkcjonuje ten produkt, priorytetem dla WG powinno być sprawienie żeby był on grywalny, zbalansowany i przede wszystkim uczciwy w stosunku do wszystkich graczy. Wydając mnóstwo pieniążków na WG nie dość że pokazujesz że polityka – pierw chajs później funkcjonalność produktu – jest jak najbardziej ok to jeszcze na to przyzwalasz. Idąc tym tropem, nie zdążysz powiedzieć P2W a będzie to normą w całej branży gier. Nie jest to tylko w interesie graczy wota ale wszystkich graczy którzy nie zgadzają się na politykę P2W we wszelkiego rodzaju grach multiplayer. Mam nadzieje że wyczerpałem wystarczająco zagadnienie żeby Cie zadowolić. Pamiętajcie czołgiści! Gniew ogłupia, głupota zabija!
W tym ze oni (komentujacy) nie maja na to kasy ^^
160zł 2x e 25 defender is3-A golda troche i skorki i z 4 czołgi 5tieru.
.html
.html
.html
Nic ciekawego za 80 zl 3k golda i 10 dni premki… Tyle.. Szkoda kasy
Witam. Rano zakupiłem 75 paczek: 2x Defender, E25, Is3A, Kv220, 2x leFH18B2 jakieś tam jeszcze 5, 45tys złota, ponad 2 000 000 srebra, 65 dni konta premium, wszystkie style. W tym roku miałem szczęście, bo rok temu typa nie trafiłem
Pamietasz moze czy jak Ci losowalo e25 to byla animacja czy po prostu pojawil sie tak jak V tiery?
Do e25 jest animacja
Tak była animacja
Wydałem na paczki 480 (1×75+1×11) zł. Cały rok rozmyślnie nic nie wydawałem mając jeszcze zapasy z poprzednich operacji świątecznych. Dostałem wszytko prócz skórki na Is-7. Podsumowując:
-72k golda
-75 dni konta premium
– 4 mln kredytów
– is3-a, e75, defender, skorpion g (rekompensata w złocie)
– 4 premki niższych tierów
– 3 skórki i mikołaj
Myślę, że dobry deal, a za goldzik wpadnie dzisiaj jeszcze 53TP
*OMG kupiłem 3 paczki i poleciał progetto, wt auf e100 i leichttraktor! Polecam wszystkim stulejarzą
*Uwaga, komentarz wiarygodny jak 70% poniżej !
TAK! kupując 25 paczek dostałem ISa-3A, KV-220-2, Turana, M4 Improved, 9dni premium, 9200 golda, 1mln kredytów i dwa unikalne style na T57 HT i ISa-7
także tego, zadowolony jestem 🙂
w drugiej paczce jak mi się uruchomiła animacja z ISem-3A to skisłem ze szczęścia. Właśnie na niego czekałem bo Defender mnie nie grzeje.
Ho Ho Ho Wesołych Świąt 😛
Cześć
w zeszłym roku dla starych, nieużywanych kont , były paczki na zachętę – czy ktoś odpalał jakieś stare, nieużywane konto i wie czy dodawane są paczki – specjalnie nie odbierałem T 50 -2 😉
WG oddawać mi kasę, wydałem 400 zł na te badziewiaste skrzynki i gówno. Z lepszych nagród tylko skorpion wypadł, którego już miałem. Wszystko ustawione, cwaniaki z WG tylko kasę wyłudzają.
Zasdniczo to nic.. Z 11 paczek 3000 golda i 10 dni premium… Nawet pizdzikow nie wylosowalo.
Kupiłem 6 paczek. Nawet golda dostałem mniej w przeliczeniu na złotówki. Czołgów oczywiście 0. Nie polecam
ja kupiłem 3 żeby sprawdzić czy mi się poszczęści…
24 zł
-250gold 1 dzień premium
-250gold 1 dzień premium
-500gold …
wartość wyniosła 25zł XD
Także tego, wyszedłem na minus
bo mogłem poczekać na przecenę
golda …
11 paczek i wylosowało Deffender 3k golda tydz Premium i 600k kredytów
Dodatkowo można otrzymać Mikołaja załoganta z dwoma perkami, ja dostałem.
Hello Gusy
i am from iran , Permium shopt is not support Country , Help me i need box … permium and other ….
U have so much lucky if ur country blocked premium shop… REALY!
My Brother i need box 🙁 i dont have Permium Tank FUCK ME
Mieszkam w Belgii też nie ma możliwości, odpowiedź z WG. :
Dziękuję za ponowny kontakt z naszym supportem.
Bardzo mi przykro ale grasz w grę w Belgii, kupujesz z Belgii oraz piszesz do nas z tego kraju. Nie ma żadnych podstaw do zmiany Twojego kraju zamieszkania na Polskę.
Rozumiem, że chciałbyś zakupić dobra w grze, które nie są dostępne z Belgii jednak nie mogę tego uczynić.
Bardzo mi przykro.
Jeżeli jeszcze mogę w czymś pomóc, pisz śmiało!
Życzę powodzenia na polu bitwy i relaksującego zakończenia roku!
Pozdrawiam,
2×11 skrzynek hazardowych kupionych:
KV220
M4 Improved
6750 złota
30 dni premium
Styl IS-7
Dodałbym jak nasi anonimowi koledzy tutaj: IS-3A i Defender w pierwszej paczce!!!!! Ale tak nie było:) Życie to nie bajka z komentarzy:)
Widac ze w komentarzach Fani/pracownicy Multiego5zl i WG az smiechlem serio dzbany myslicie ze ktos uwierzy ze paczka za 160zl da wam zawartosc 720zl? kto czyta moj komentarz prosze o powielanie bo ktos kto odkladal dlugo kase moze przez tych smieszkow wsadzic kase w bloto liczac ze bedzie mial wszystko na raz… jeszcze raz powielajcie komentarze ze to nie jest takie piekne jakby moglo byc prawdziwe!!
Ja powiem, że jest tak jak w tamtym roku. Kto logował się zaraz rano to się opylało w cholere (w tamtym roku miałem wolne i kupiłem paczki zaraz rano to mi dało typa, lorke, patriota a nie wydałem nawet 150) Dzisiaj rano też kupiłem paczek za 180 i mam is3a, defendera, kv220, lefha, m4 golda ponad 12000tyś za którego kupiłem 50tp i ponad 30 dni premki. Natomist odradzam już kupowanie, bo na forum, tutaj i na dominie już zaczynają pisać, że daje tylko premke i golda i nawet tych piździków nie chce wylosować
podobnie wpadło
zgadzam sie to prawda 😉
Popatrz ile komentarzy się napisało od czasu publikacji, dlaczego wcześniej sekcja komentarzy nie była taka aktywna, w dodatku w godzinach popołudniowych? Teraz nagle z rana 120 komentów w 4h od publikacji i to rano gdzie większość ludzi jest w pracy, szkole.
Ludzie chcą się pochwalić, albo ponarzekać i to jest normalne przy grach losowych. Tak jak mówie teraz już bym za cholere nie kupił chyba że pod konie eventu ale też tylko z rana. Zresztą najlepiej włączyć sobie filmik 5zł i zobaczyć ile musiał paczek otworzyć, żeby typka wylosować a zaczął otwierać też po południu i uja dawało tylko golda i premke. Kto kupował rano to sie opylało teraz już bym se kase zostawił na kalendarz albo do przyszłego roku. Tylko wiadomo jak ktoś czekał cały rok to i tak wyda te pieniądze i wg tylko na to czeka ludzie zaraz z rana narobią szumu, bo nie wiadomo co dawało i przyjdą ludzie po pracy szkole, a tu uja. Całe wg 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=nYyOOajxCUA&t=
up mojego otwarcia 50 skrzynek z rana
I w takie losowanie można uwierzyć, a nie na „słowo” komentującym 🙂
super trafiłeś, gratuluję
Kuurłaaa kiedyś to było 🙂
Też kupiłem 11 paczek u bez rewelacji podejrzewa m że jak się kupi minimum 25 to można liczyć na is3 lub defendera
konto realne nie zadne zarty z was…
paczka 160 zł dosc skromna ale dostalem to co chcialem!
is3a
kv220-2
1mln kredytow
styl is7
styl t57 heavy tank
styl grill (tego akurat nie potrzebowalem)
10 dni KP
10 000 goldzika
unikalny zalogant santa
+ ozdoby i na start poziom 8 atmosfery
Defenderka nie bylo ale mam is3a ktory jest nowoscia wiec mozna powiedziec ze kupilem sobie is3a a bonusy dostalem gratis chyba sie oplacało
mam wszystko próćz is-3a, który ginie od takiego carnavała ax czy at 15-stki ;/ w pokrywe silnika wchodzi aż miło szczególnie jak się kątuje ;D
a 400zł to on wart nie jest 🙂 Defendera kupiłem jeszcze za czasów kiedy 1 raz był w sprzedaży 🙂
Paczka Noworoczka za 160zł
IS3A
DEFENDER
KV220-2
TURAN
M4 IMPROVED
dodatkowo
9450 GOLDA
1 300 000 srebra
22 dni konta premium
Opłacało się 🙂
poproszę screena bo coś wątpię żeby WG dało Ci zestaw warty 700zł za 160zł w paczkach
2×8 tier – około 400zł + 3x 5 tier – około 100zł + 10000k golda – około 150zł + 22 dni konta premium – około 50zł = mniej więcej 700zł poprosze dowody na to że nie kantujesz
seria 1 x11 nworocznych> 4750 Golda 300k Srebra Styl na Grile mikołaj 4 dni premki wartosc= około 90zł
sera2 x11 noworocznych>3750 golda 200k srebra styl na is-7 M4 improved 21dni premki wartość=około 89zł
Wnioski: istne gówno jak kupisz za 400 zł to moze dostaniesz… defendera, za 2x 80zł istny shit! Odradzam kupować cokolwiek i Życzę Wesołych Świąt 🙂
PS: STOP TRoLLOM CZATOWYM !!!
Niekoniecznie, znajomy kupil zestaw za 25 zl i wypadl mu defender, w paczce ode mnie (tez 25zl) tylko styl na bata, ja natomiast w 3 paczkach tylko m4imp. i styl na t57 :/
Jak masz farta to za 2 dyszki dostaniesz VIII, a jak pecha to i z paczki za 400 nic lepszego, niz V nie wypadnie. // pomijam golda, premke i słebełka
dlatego nie powinno istnieć coś takiego jak paczki, jest to najzwyklejszy hazard którego uczą się dzieci!
Coraz bardziej utwierdzam się w tym że grasuje tu jeden albo kilku prowokatorów wciskających kity, nie wierzę że na forum gdzie w aktualnych komentarzach maksymalnie pod postami jest ich 30-40 i to po kilku dniach, nagle w 4h od publikacji artykułu jest ich koło 100!!!
11 paczek za 80zl a w nich:
– szymon klaus
– skorpion g
– leFH18B2
– m4improved
– styl dla bat chata
– styl dla Grille15
– tydzien premium
– 3000 golda
*** nie dostępne mieszkam w jedynie poprawnym kraju i mając lat 40 nie mogę wydać swoich pieniędzy
Możesz. podać numer konta?
? jaki numer tam gdzie są paczki mam puste pole i hasło
Ta kategoria jest pusta.
Niestety obecnie nie ma tu przedmiotów, lecz w przyszłości zostaną one dodane.
Nie martw się, w innych kategoriach dostępnych jest mnóstwo atrakcyjnych ofert.
witam ponownie chodziło ci o nick?
podobno jest na to jakiś sposób. Przeszukaj neta.
SZUKAŁEM i **** nawet jak zassam klienta ru to i tak konto zakłada na eu a tam wpisuje z automatu belgia i lipa
W tamtym roku wypadł mi tylko t28 to się zraziłem i kupiłem na próbę tylko 3.. is3a, styl do is7 i konto premium plus złoto i pierdółki, nie jest źle, widocznie trzeba kupić od razu. ;d
Jedna paczka za 24 zł.
IS3A
Defender
Skorpion G
LeHefe
100kk
54342 golda
a i kop w dupę od Serba, bym zapomniał. Żal co tu się wyprawia a dzieci czytają i wydaja ostatnie zaskórniaki Taty.
160zł-Defender,5 tiery oprócz arty,8k gold,22 dni premium
Kuipłem 25 skrzynek 3 czołgi 5 tieru 2 kamuflaże troche kasy i golda a tak gówno żadnych ósemek!
skrzynki za 20zł – dni premium, złoto i srebro… 80zł – to samo + premka niższy tier… skrzynki na 160zł – znajdziesz jedną premkę wyższego poziomu… 400zł – kilka premek VIII… tak to działa i opowieści o wylosowaniu ISa w skrzynkach za 80zł to bajdurzenie…
Jedna paczka za 24 zł.
IS3A
Defender
Skorpion G
LeHefe
100kk
54342 golda
a i kop w dupę od Serba, bym zapomniał. Żal co tu się wyprawia a dzieci czytają i wydaja ostatnie zaskórniaki Taty.
Hej, u mnie wyszło spoko: 75 złotych paczek – 4800 000 srebro, 49190 złoto (w tym za powtórzone pojazdy jest 23190), 44 dni premium, 2 x IS3a, 1 x defender, 6xKV2202, 2xM4improved, 1 turan do tego 4xstyle, 1 x jakiś klaus mikołaj członek załogi, dla mnie bomba bo scorpiona, e25i lefka juz mam od dawna. Polecam raczej duże paczki – małe mnie w tamtym roku nie powaliły na kolana…
25 skrzynek – żadnego VIII poziomu
2x e25 ( którego miałem) a więc rekompensata to jakieś 13400 golda za samego e25
2x lefH
1xturan
75 skrzynek, 54850 złota ( w tym za posiadane już czołgi), 43 dni premium. Załogant Szymon Klaus z dwoma perkami, 4 kamuflaże, 3.400.000 kredytów i czołgi:
– KW 220-2 x5
– M4 x2
– Defender
– E25
– Turan x2
– IS 3A
Podobnie jak w poprzednim roku – czyli GÓWNO
1 dzień premium, M4, 1.5kk srebra i bombki.
Trzeba było kupić za to golda. Konta premium było by na 3 miesiące a tak 1 dzień.
Nie wierzcie poniższym wpisom!!!
No BA!
Za okolo 400 zl z paczek wyszło :
IS3A
Wszystkie style na X
35000 golda
Okolo 4 mln kredytów
Szymek Klaus
Kompletne ozdoby świąteczne
Trzy czolgi V tieru
42 dni premki
I jakieś tam różne bonusiki
Myślę ze nawet spoko.
Zestaw 25 ksiezycowych
Kw220x2
M4x2
Turan
Lefh (arta)
Defender
10700golda(to razem z powtórka i piątek)
19 dni premium
36 skrzynek 1×11 1×25 w pierwszej paczce odrazu Defender ;).
W sumie:
Ponad 20 dni premium
Defender
KV 220-2
M4 improved
Turan
Zalogant
Skróka IS7
Skórka t57
13k golda
IS-3A – 30025
Defender – 39837
Ostatnia aktualizacja: 13.12.2018 04:33
Z uwagi na brak możliwości zakupu – po odświeżeniu statystyk różnica pokaże ilość wygranych w paczkach. Wesołych!
Proste cyfry więcej wam powiedzą niż fejkowe komentarze.
Jeżeli cyfry mówią co innego niż komentarze – tym gorzej dla cyfr … tak działają internety XD
Można wygrać premkę VIII tieru bez kupowania paczek?
80zl wydane a otrzymalem :
-4k golda
-12 dni premium konta
-Czolg premium SKORPION
-i 100kk srebra
Sto milionów srebra??? :O
Kuledzy ja żem kupił tszy paczki i gdzie ja mogem je łotworzyć? Chalina muwi że przyjdo pocztom.
Do najbliższego paczkomatu idziesz, jo tak zrobił i było
75 skrzynek
31 dni konta
40 tyś golda
is3 , defender
i inne czołgi niskiego tieru
Trolle WG w żywiole! 🙂 Wszyscy wydają grosze i wygrywają fortunę. Na te kilkadziesiąt super „wygranych” wpisów kest jak na razie JEDEN odsyłacz do filmiku na YT. Haha. Jakbym się nie urodził w Polsce i nie mieszkał tu całe zycie, to może i bym uwierzył. 🙂 Wesołych Świąt Kłamczuszki.
Specjalnie dla ciebie niedowiarku:
.html
.html
.html
.html
Wypadło z paczki księżycowej 75skrzynek:
Turan III x2
Skorpion G
KV 220-2 x3
M4 impr x3
IS-3A x2
Defender
do tego 5600000 kredytów, 51340 golda, 38 dni premium
🙂
400 ziko za wirtualne piksele, no no pogratulować
Bogatemu nikt nie zabroni, hmmm chyba że rewolucja. 😀
Tak to rozumiem. „Na słowo”, to wierzyłem, jak byłem mały. Zwłaszcza w internecie. Pogratulować szczęścia.
Nie no nie ma za co 🙂 W tamtym roku ani jedna VIII premium mi nie wpadła.
Przyjalem ta sama taktyke co rok temu.
Najpierw kupuje x25 a chwile pozniej x75.
Pierwszy zestaw tak samo jak rok temu szalu nie robil, ot mniej wiecej tyle co kupilbym golda samodzielnie.
Natomiast zestaw drugi juz wyraznie lepszy sort:
– Defender
– IS3A
– 3xE25
– 8×5 tier
– 5mln kredytow
Z uwagi na duplikaty za drugi zestaw wyszlo 52k golda.
Jak kogos interesuja szczegoly to moge podeslac screeny.
Powodzonka.
560 zł dla Sovietów? pogratulować !
80zl 11x paczek 6k golda 1kk kredek i skin na isa7
Paczki za 80 PLN i nic trochę Golda 7dni premium i turan
Tak na serio z 11 skrzynek mam KV-220-, Turan, 3 dni, 3,5k golda i 1,5 mln kredytow
Ja nie będę kłamał.
Wydalem trochę ponad 400 zl a zwróciło i to z nawiązką.
IS-3A
Wszystkie style dla czołgów
35000 golda
42 dni premki
Okolo 4mln kredytów
Kompletne ozdoby świąteczne i związane z nimi bonusy
3 premii V tieru
I to chyba wszystko….albo jeszcze cos ale juz nie pamiętam
Pozdrawiam czołgistów
ahhahahahaha jak wszystkim defender i e25 leci z tych paczek. Ciekawe czy to bystry support czy figuranci, a może jedno i drugie stoi za tą żenującą prowokacją do zakupu tego badziewia. WG śmieje się Wam prosto w oczy i liczy zyski, a nie potrafi naprawić prostych bugów chociażby z misjami osobistymi.