Sklep premium: pudełka już dostępne!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

329 komentarzy
Marek

Takie proste pytanie mam, bez cienia złośliwości, ale z naturalnej ciekawości. Czemu tak często gęsto jest od uwag kto i jak wydaje swoje pieniądze na rzeczy ze sklepu premium? Czemu komentuje się ludzi którzy wydają tam swoją kasę, bo mają na to ochotę? W czym owi komentujący mają problem?

jacipowiem

Powiem Ci mój drogi czołgisto, problem wynika z tego że polityka WG jest obecnie nastawiona na full wyciskanie pieniędzy z graczy. Nie jest to nic złego, ponieważ jak każda firma chce zarabiać chajs. Ponieważ spora społeczność graczy jest niezadowolona z tego jak funkcjonuje ten produkt, priorytetem dla WG powinno być sprawienie żeby był on grywalny, zbalansowany i przede wszystkim uczciwy w stosunku do wszystkich graczy. Wydając mnóstwo pieniążków na WG nie dość że pokazujesz że polityka – pierw chajs później funkcjonalność produktu – jest jak najbardziej ok to jeszcze na to przyzwalasz. Idąc tym tropem, nie zdążysz powiedzieć P2W a będzie to normą w całej branży gier. Nie jest to tylko w interesie graczy wota ale wszystkich graczy którzy nie zgadzają się na politykę P2W we wszelkiego rodzaju grach multiplayer. Mam nadzieje że wyczerpałem wystarczająco zagadnienie żeby Cie zadowolić. Pamiętajcie czołgiści! Gniew ogłupia, głupota zabija!

Abi

W tym ze oni (komentujacy) nie maja na to kasy ^^

Anonimowo

160zł 2x e 25 defender is3-A golda troche i skorki i z 4 czołgi 5tieru.
comment image.html
comment image.html
comment image.html

Zlom

Nic ciekawego za 80 zl 3k golda i 10 dni premki… Tyle.. Szkoda kasy

Sapor

Witam. Rano zakupiłem 75 paczek: 2x Defender, E25, Is3A, Kv220, 2x leFH18B2 jakieś tam jeszcze 5, 45tys złota, ponad 2 000 000 srebra, 65 dni konta premium, wszystkie style. W tym roku miałem szczęście, bo rok temu typa nie trafiłem

to ino jo

Pamietasz moze czy jak Ci losowalo e25 to byla animacja czy po prostu pojawil sie tak jak V tiery?

Ziomek

Do e25 jest animacja

Sapor

Tak była animacja

sibon

Wydałem na paczki 480 (1×75+1×11) zł. Cały rok rozmyślnie nic nie wydawałem mając jeszcze zapasy z poprzednich operacji świątecznych. Dostałem wszytko prócz skórki na Is-7. Podsumowując:
-72k golda
-75 dni konta premium
– 4 mln kredytów
– is3-a, e75, defender, skorpion g (rekompensata w złocie)
– 4 premki niższych tierów
– 3 skórki i mikołaj
Myślę, że dobry deal, a za goldzik wpadnie dzisiaj jeszcze 53TP

Ojciec Boguta

*OMG kupiłem 3 paczki i poleciał progetto, wt auf e100 i leichttraktor! Polecam wszystkim stulejarzą

*Uwaga, komentarz wiarygodny jak 70% poniżej !

parabole tańczą

TAK! kupując 25 paczek dostałem ISa-3A, KV-220-2, Turana, M4 Improved, 9dni premium, 9200 golda, 1mln kredytów i dwa unikalne style na T57 HT i ISa-7
także tego, zadowolony jestem 🙂
w drugiej paczce jak mi się uruchomiła animacja z ISem-3A to skisłem ze szczęścia. Właśnie na niego czekałem bo Defender mnie nie grzeje.
Ho Ho Ho Wesołych Świąt 😛

Anonimowo

Cześć
w zeszłym roku dla starych, nieużywanych kont , były paczki na zachętę – czy ktoś odpalał jakieś stare, nieużywane konto i wie czy dodawane są paczki – specjalnie nie odbierałem T 50 -2 😉

mateusz

WG oddawać mi kasę, wydałem 400 zł na te badziewiaste skrzynki i gówno. Z lepszych nagród tylko skorpion wypadł, którego już miałem. Wszystko ustawione, cwaniaki z WG tylko kasę wyłudzają.

Grrr

Zasdniczo to nic.. Z 11 paczek 3000 golda i 10 dni premium… Nawet pizdzikow nie wylosowalo.

wielkie nic

Kupiłem 6 paczek. Nawet golda dostałem mniej w przeliczeniu na złotówki. Czołgów oczywiście 0. Nie polecam

ehhh

ja kupiłem 3 żeby sprawdzić czy mi się poszczęści…
24 zł
-250gold 1 dzień premium
-250gold 1 dzień premium
-500gold …
wartość wyniosła 25zł XD
Także tego, wyszedłem na minus
bo mogłem poczekać na przecenę
golda …

Dresiq

11 paczek i wylosowało Deffender 3k golda tydz Premium i 600k kredytów

jeszcze mikołaj

Dodatkowo można otrzymać Mikołaja załoganta z dwoma perkami, ja dostałem.

My Country is shit

Hello Gusy
i am from iran , Permium shopt is not support Country , Help me i need box … permium and other ….

luckyguy

U have so much lucky if ur country blocked premium shop… REALY!

My Country is shit

My Brother i need box 🙁 i dont have Permium Tank FUCK ME

Anonimowo

Mieszkam w Belgii też nie ma możliwości, odpowiedź z WG. :

Dziękuję za ponowny kontakt z naszym supportem.

Bardzo mi przykro ale grasz w grę w Belgii, kupujesz z Belgii oraz piszesz do nas z tego kraju. Nie ma żadnych podstaw do zmiany Twojego kraju zamieszkania na Polskę.

Rozumiem, że chciałbyś zakupić dobra w grze, które nie są dostępne z Belgii jednak nie mogę tego uczynić.

Bardzo mi przykro.

Jeżeli jeszcze mogę w czymś pomóc, pisz śmiało!

Życzę powodzenia na polu bitwy i relaksującego zakończenia roku!

Pozdrawiam,

Rafał

2×11 skrzynek hazardowych kupionych:
KV220
M4 Improved
6750 złota
30 dni premium
Styl IS-7

Dodałbym jak nasi anonimowi koledzy tutaj: IS-3A i Defender w pierwszej paczce!!!!! Ale tak nie było:) Życie to nie bajka z komentarzy:)

cyk

Widac ze w komentarzach Fani/pracownicy Multiego5zl i WG az smiechlem serio dzbany myslicie ze ktos uwierzy ze paczka za 160zl da wam zawartosc 720zl? kto czyta moj komentarz prosze o powielanie bo ktos kto odkladal dlugo kase moze przez tych smieszkow wsadzic kase w bloto liczac ze bedzie mial wszystko na raz… jeszcze raz powielajcie komentarze ze to nie jest takie piekne jakby moglo byc prawdziwe!!

mistrz

Ja powiem, że jest tak jak w tamtym roku. Kto logował się zaraz rano to się opylało w cholere (w tamtym roku miałem wolne i kupiłem paczki zaraz rano to mi dało typa, lorke, patriota a nie wydałem nawet 150) Dzisiaj rano też kupiłem paczek za 180 i mam is3a, defendera, kv220, lefha, m4 golda ponad 12000tyś za którego kupiłem 50tp i ponad 30 dni premki. Natomist odradzam już kupowanie, bo na forum, tutaj i na dominie już zaczynają pisać, że daje tylko premke i golda i nawet tych piździków nie chce wylosować

PODOBNIE WPADŁO

podobnie wpadło

Anonimowo

zgadzam sie to prawda 😉

jaje.ie

Popatrz ile komentarzy się napisało od czasu publikacji, dlaczego wcześniej sekcja komentarzy nie była taka aktywna, w dodatku w godzinach popołudniowych? Teraz nagle z rana 120 komentów w 4h od publikacji i to rano gdzie większość ludzi jest w pracy, szkole.

mistrz

Ludzie chcą się pochwalić, albo ponarzekać i to jest normalne przy grach losowych. Tak jak mówie teraz już bym za cholere nie kupił chyba że pod konie eventu ale też tylko z rana. Zresztą najlepiej włączyć sobie filmik 5zł i zobaczyć ile musiał paczek otworzyć, żeby typka wylosować a zaczął otwierać też po południu i uja dawało tylko golda i premke. Kto kupował rano to sie opylało teraz już bym se kase zostawił na kalendarz albo do przyszłego roku. Tylko wiadomo jak ktoś czekał cały rok to i tak wyda te pieniądze i wg tylko na to czeka ludzie zaraz z rana narobią szumu, bo nie wiadomo co dawało i przyjdą ludzie po pracy szkole, a tu uja. Całe wg 🙂

Ja

https://www.youtube.com/watch?v=nYyOOajxCUA&t=

up mojego otwarcia 50 skrzynek z rana

Dzban

I w takie losowanie można uwierzyć, a nie na „słowo” komentującym 🙂

clook9

super trafiłeś, gratuluję

Janusz Nosacz

Kuurłaaa kiedyś to było 🙂

Polishbeer

Też kupiłem 11 paczek u bez rewelacji podejrzewa m że jak się kupi minimum 25 to można liczyć na is3 lub defendera

hamci

konto realne nie zadne zarty z was…

paczka 160 zł dosc skromna ale dostalem to co chcialem!

is3a
kv220-2
1mln kredytow
styl is7
styl t57 heavy tank
styl grill (tego akurat nie potrzebowalem)
10 dni KP
10 000 goldzika
unikalny zalogant santa
+ ozdoby i na start poziom 8 atmosfery

Defenderka nie bylo ale mam is3a ktory jest nowoscia wiec mozna powiedziec ze kupilem sobie is3a a bonusy dostalem gratis chyba sie oplacało

Anonimowo

mam wszystko próćz is-3a, który ginie od takiego carnavała ax czy at 15-stki ;/ w pokrywe silnika wchodzi aż miło szczególnie jak się kątuje ;D
a 400zł to on wart nie jest 🙂 Defendera kupiłem jeszcze za czasów kiedy 1 raz był w sprzedaży 🙂

k1946s

Paczka Noworoczka za 160zł
IS3A
DEFENDER
KV220-2
TURAN
M4 IMPROVED

dodatkowo
9450 GOLDA

1 300 000 srebra
22 dni konta premium

Opłacało się 🙂

screeny!!!

poproszę screena bo coś wątpię żeby WG dało Ci zestaw warty 700zł za 160zł w paczkach

screeny!!!

2×8 tier – około 400zł + 3x 5 tier – około 100zł + 10000k golda – około 150zł + 22 dni konta premium – około 50zł = mniej więcej 700zł poprosze dowody na to że nie kantujesz

wujek cieta riposta

seria 1 x11 nworocznych> 4750 Golda 300k Srebra Styl na Grile mikołaj 4 dni premki wartosc= około 90zł
sera2 x11 noworocznych>3750 golda 200k srebra styl na is-7 M4 improved 21dni premki wartość=około 89zł

Wnioski: istne gówno jak kupisz za 400 zł to moze dostaniesz… defendera, za 2x 80zł istny shit! Odradzam kupować cokolwiek i Życzę Wesołych Świąt 🙂

wujek cięta riposta

PS: STOP TRoLLOM CZATOWYM !!!

Tak jest

Niekoniecznie, znajomy kupil zestaw za 25 zl i wypadl mu defender, w paczce ode mnie (tez 25zl) tylko styl na bata, ja natomiast w 3 paczkach tylko m4imp. i styl na t57 :/
Jak masz farta to za 2 dyszki dostaniesz VIII, a jak pecha to i z paczki za 400 nic lepszego, niz V nie wypadnie. // pomijam golda, premke i słebełka

hazard

dlatego nie powinno istnieć coś takiego jak paczki, jest to najzwyklejszy hazard którego uczą się dzieci!

ściema!

Coraz bardziej utwierdzam się w tym że grasuje tu jeden albo kilku prowokatorów wciskających kity, nie wierzę że na forum gdzie w aktualnych komentarzach maksymalnie pod postami jest ich 30-40 i to po kilku dniach, nagle w 4h od publikacji artykułu jest ich koło 100!!!

to ino jo

11 paczek za 80zl a w nich:
– szymon klaus
– skorpion g
– leFH18B2
– m4improved
– styl dla bat chata
– styl dla Grille15
– tydzien premium
– 3000 golda

Belgia

*** nie dostępne mieszkam w jedynie poprawnym kraju i mając lat 40 nie mogę wydać swoich pieniędzy

Mikołaj

Możesz. podać numer konta?

Anonimowo

? jaki numer tam gdzie są paczki mam puste pole i hasło
Ta kategoria jest pusta.

Niestety obecnie nie ma tu przedmiotów, lecz w przyszłości zostaną one dodane.
Nie martw się, w innych kategoriach dostępnych jest mnóstwo atrakcyjnych ofert.

Anonimowo

witam ponownie chodziło ci o nick?

Mi

podobno jest na to jakiś sposób. Przeszukaj neta.

Anonimowo

SZUKAŁEM i **** nawet jak zassam klienta ru to i tak konto zakłada na eu a tam wpisuje z automatu belgia i lipa

z0nk

W tamtym roku wypadł mi tylko t28 to się zraziłem i kupiłem na próbę tylko 3.. is3a, styl do is7 i konto premium plus złoto i pierdółki, nie jest źle, widocznie trzeba kupić od razu. ;d

Mikołaj

Jedna paczka za 24 zł.
IS3A
Defender
Skorpion G
LeHefe
100kk
54342 golda

a i kop w dupę od Serba, bym zapomniał. Żal co tu się wyprawia a dzieci czytają i wydaja ostatnie zaskórniaki Taty.

mar120

160zł-Defender,5 tiery oprócz arty,8k gold,22 dni premium

Is3a

Kuipłem 25 skrzynek 3 czołgi 5 tieru 2 kamuflaże troche kasy i golda a tak gówno żadnych ósemek!

ojciec dyrektora

skrzynki za 20zł – dni premium, złoto i srebro… 80zł – to samo + premka niższy tier… skrzynki na 160zł – znajdziesz jedną premkę wyższego poziomu… 400zł – kilka premek VIII… tak to działa i opowieści o wylosowaniu ISa w skrzynkach za 80zł to bajdurzenie…

Mikołaj

Jedna paczka za 24 zł.
IS3A
Defender
Skorpion G
LeHefe
100kk
54342 golda

a i kop w dupę od Serba, bym zapomniał. Żal co tu się wyprawia a dzieci czytają i wydaja ostatnie zaskórniaki Taty.

gumowy

Hej, u mnie wyszło spoko: 75 złotych paczek – 4800 000 srebro, 49190 złoto (w tym za powtórzone pojazdy jest 23190), 44 dni premium, 2 x IS3a, 1 x defender, 6xKV2202, 2xM4improved, 1 turan do tego 4xstyle, 1 x jakiś klaus mikołaj członek załogi, dla mnie bomba bo scorpiona, e25i lefka juz mam od dawna. Polecam raczej duże paczki – małe mnie w tamtym roku nie powaliły na kolana…

sonsiad

25 skrzynek – żadnego VIII poziomu
2x e25 ( którego miałem) a więc rekompensata to jakieś 13400 golda za samego e25
2x lefH
1xturan

Paweł

75 skrzynek, 54850 złota ( w tym za posiadane już czołgi), 43 dni premium. Załogant Szymon Klaus z dwoma perkami, 4 kamuflaże, 3.400.000 kredytów i czołgi:
– KW 220-2 x5
– M4 x2
– Defender
– E25
– Turan x2
– IS 3A

piterozos

Podobnie jak w poprzednim roku – czyli GÓWNO
1 dzień premium, M4, 1.5kk srebra i bombki.
Trzeba było kupić za to golda. Konta premium było by na 3 miesiące a tak 1 dzień.
Nie wierzcie poniższym wpisom!!!

BA!

No BA!

Czochracz

Za okolo 400 zl z paczek wyszło :

IS3A
Wszystkie style na X
35000 golda
Okolo 4 mln kredytów
Szymek Klaus
Kompletne ozdoby świąteczne
Trzy czolgi V tieru
42 dni premki
I jakieś tam różne bonusiki

Myślę ze nawet spoko.

Anonimowo

Zestaw 25 ksiezycowych
Kw220x2
M4x2
Turan
Lefh (arta)
Defender
10700golda(to razem z powtórka i piątek)
19 dni premium

BamboMambo

36 skrzynek 1×11 1×25 w pierwszej paczce odrazu Defender ;).
W sumie:
Ponad 20 dni premium
Defender
KV 220-2
M4 improved
Turan
Zalogant
Skróka IS7
Skórka t57
13k golda

Mi

IS-3A – 30025
Defender – 39837

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2018 04:33

Z uwagi na brak możliwości zakupu – po odświeżeniu statystyk różnica pokaże ilość wygranych w paczkach. Wesołych!

Proste cyfry więcej wam powiedzą niż fejkowe komentarze.

ojciec dyrektora

Jeżeli cyfry mówią co innego niż komentarze – tym gorzej dla cyfr … tak działają internety XD

FURY

Można wygrać premkę VIII tieru bez kupowania paczek?

karpenson

80zl wydane a otrzymalem :
-4k golda
-12 dni premium konta
-Czolg premium SKORPION
-i 100kk srebra

Anonimowo

Sto milionów srebra??? :O

Wiesław

Kuledzy ja żem kupił tszy paczki i gdzie ja mogem je łotworzyć? Chalina muwi że przyjdo pocztom.

do paczkomatu

Do najbliższego paczkomatu idziesz, jo tak zrobił i było

kolo

75 skrzynek

31 dni konta
40 tyś golda
is3 , defender
i inne czołgi niskiego tieru

Siema. Kto PL?

Trolle WG w żywiole! 🙂 Wszyscy wydają grosze i wygrywają fortunę. Na te kilkadziesiąt super „wygranych” wpisów kest jak na razie JEDEN odsyłacz do filmiku na YT. Haha. Jakbym się nie urodził w Polsce i nie mieszkał tu całe zycie, to może i bym uwierzył. 🙂 Wesołych Świąt Kłamczuszki.

Babcia_Mila

Specjalnie dla ciebie niedowiarku:
comment image.html
comment image.html
comment image.html
comment image.html

Wypadło z paczki księżycowej 75skrzynek:
Turan III x2
Skorpion G
KV 220-2 x3
M4 impr x3
IS-3A x2
Defender
do tego 5600000 kredytów, 51340 golda, 38 dni premium
🙂

Zx

400 ziko za wirtualne piksele, no no pogratulować

rewolucja

Bogatemu nikt nie zabroni, hmmm chyba że rewolucja. 😀

Siema. Kto PL?

Tak to rozumiem. „Na słowo”, to wierzyłem, jak byłem mały. Zwłaszcza w internecie. Pogratulować szczęścia.

Babcia_Mila

Nie no nie ma za co 🙂 W tamtym roku ani jedna VIII premium mi nie wpadła.

Vashet

Przyjalem ta sama taktyke co rok temu.
Najpierw kupuje x25 a chwile pozniej x75.
Pierwszy zestaw tak samo jak rok temu szalu nie robil, ot mniej wiecej tyle co kupilbym golda samodzielnie.
Natomiast zestaw drugi juz wyraznie lepszy sort:
– Defender
– IS3A
– 3xE25
– 8×5 tier
– 5mln kredytow
Z uwagi na duplikaty za drugi zestaw wyszlo 52k golda.
Jak kogos interesuja szczegoly to moge podeslac screeny.
Powodzonka.

Mikołaj

560 zł dla Sovietów? pogratulować !

ALERNO

80zl 11x paczek 6k golda 1kk kredek i skin na isa7

Nie polecam

Paczki za 80 PLN i nic trochę Golda 7dni premium i turan

uhbokm

Tak na serio z 11 skrzynek mam KV-220-, Turan, 3 dni, 3,5k golda i 1,5 mln kredytow

Kapiszonek

Ja nie będę kłamał.
Wydalem trochę ponad 400 zl a zwróciło i to z nawiązką.

IS-3A
Wszystkie style dla czołgów
35000 golda
42 dni premki
Okolo 4mln kredytów
Kompletne ozdoby świąteczne i związane z nimi bonusy
3 premii V tieru
I to chyba wszystko….albo jeszcze cos ale juz nie pamiętam

Pozdrawiam czołgistów

Nju

ahhahahahaha jak wszystkim defender i e25 leci z tych paczek. Ciekawe czy to bystry support czy figuranci, a może jedno i drugie stoi za tą żenującą prowokacją do zakupu tego badziewia. WG śmieje się Wam prosto w oczy i liczy zyski, a nie potrafi naprawić prostych bugów chociażby z misjami osobistymi.