Sklep premium: pudełka już dostępne!
Pochwalcie się w komentarzach, co Wam wylosowało 🙂
Spraw radość sobie lub znajomym dzięki prezentom zawierającym dekoracje najwyższego poziomu do magicznego garażu, 250 sztuk złota i trochę atrakcji na dokładkę – więcej złota, nowe style 3D, konto premium, a nawet pojazdy premium… Zrób sobie magiczną niespodziankę!
Oto, co otrzymasz przy otworzeniu każdego pudełka:
- 250 złota
- Dekoracja V poziomu w magicznym stylu
- Losowa dekoracja w magicznym stylu
Możesz również otrzymać:
- 1 dzień konta premium
- 3 dni konta premium
- 7 dni konta premium
- 250 złota
- 500 złota
- 1000 złota
- 100 000 kredytów
- 500 000 kredytów
- 105 leFH18B2, francuskie działo samobieżne V poziomu z miejscem w garażu
- M4 Improved, amerykański czołg średni V poziomu z miejscem w garażu
- Turán III prototípus, niemiecki czołg średni V poziomu z miejscem w garażu
- KV-220-2, radziecki czołg ciężki V poziomu z miejscem w garażu
- E 25, niemiecki niszczyciel czołgów VII poziomu z miejscem w garażu
- IS-3A, radziecki czołg ciężki VIII poziomu z miejscem w garażu
- Rheinmetall Skorpion G, niemiecki niszczyciel czołgów VIII poziomu z miejscem w garażu
- Object 252U Defender, radziecki czołg ciężki premium VIII poziomu z miejscem w garażu
- Styl 3D dla IS-7
- Styl 3D dla T57 Heavy Tank
- Styl 3D dla Grille 15
- Styl 3D dla Bat.-Châtillon 25 t
Nagrody z listy są dobierane losowo. Może otrzymasz to, o czym marzyłeś!





36 skrzynek 16 dni premium, 14 750 golda, 1,2M srebra, wszystkie style, i wszystkie V…
Powiedzmy że kasa się zwróciła ale szaleństwa nie ma. No i nie ma opcji żeby ktoś kupił 25 skrzynek i dostał wszystkie VIII 🙂
75 skrzynek, wypadło:
e25 x4
Szymon Klaus członek załogi 2perki
M4 impr x 2
Turan III x4
KV 220-2 x3
leFH
Styl dla BC 25t
Styl dla Grille
Styl dla IS7
Styl dla T57 heavy
oraz 63150 golda i 2700000 kredytów i 46 dni premium
„Szymon Klaus członek załogi 2perki” A ten to skąd się wziął? Nie ma go w spisie nagród dodatkowych.
No właśnie, też jestem w szoku. no i ma strój Św. Mikołaja na sobie 🙂
.html
Link:
A to ten Dziadek Mróz co się gdzieś tam w zapowiedział przewijał…
Paczki za 160zł:
2x Turan
2x KV 220-2
M4 Improved
500k srebra
12700 golda (wliczajac ten za podwojne premki)
11 dni premium
1 załogant
3 skórki
25 skrzynek – IS3A, defender, kv220-2 geld, srebro i kredki
Za zestaw 11 pudełek Lunar dostałem tego nowego IS-3A, leFH, camo na IS-7 a reszta trochę gold i kredytów.
To się raczej opłaca, ale na pewno nie ma siły żeby dla każdego w 11 pudlach wypadła lepsza premka
https://www.youtube.com/watch?v=nYyOOajxCUA&t=
moje otwarcie 50 skrzynek z rana
170 na czyszczenie jelita grubego, nigdy nie czułem się lepiej
Nie wierzę, jaką ściemę walą tu co niektórzy… W 25 paczkach niby wylosowali wszystko, co było do zgarnięcia. Po co te kłamstwa ja się pytam? Póki co nie kupiłem żadnej paczki, mam e25 i skorpiona, myślę tylko nad Lefefefe, ale przeciwieństwo, że wypadnie jest pewnie najmniejsze
przecież od razu widać że to prowokatorzy i trolle, proponuje załączanie screenów do postów żeby być wiarygodnym bo to jakaś paranoja jak napisałem niżej koleś wydaje 160zł i jest 1000zł do przodu … co jak co ale w taką ściemę nie uwierzę i każdy kto ma styczność z pazernością wota i ma we łbie wystarczająco w prowokacje nie uwierzy!
Dawać screeny z tymi waszymi *********** wygranymi! Coś mi tu śmierdzi że ponad połowa postów to wygrane typu – wydałem 160zł na skrzynki jestem 500zł do przodu, śmierdzi to jak psu jajca! Dawać screeny! Zobaczymy kto trolluje a kto nie!
a w kwiatki typu wydałem 160zł jestem 1000zł do przodu nie uwierzę za ch.. a niejeden znajdziecie poniżej
400zł (zielone pudełko) 2x IS3A, 2x Defender , skorpion g , e25, kv 220-2, 2x turan III,3x M4, gold 35000 ,srebro 500000, 3 skórki ,premka dwa miechy ….
Ja kupiłem 25 księzycowych paczek i wygrałem ok. 18500 golda, Defender, Skorpion, E25, skórkę na T57 i 8 dni konta premium, no i wszystkie premki 5 tieru (oprócz turan, którego i tak miałem wcześniej), nie wylosowało mi is-3a ale i jego też miałem wcześniej. Także jestem zadowolony. Za otrzymanego golda albo kupię premkę z kalendarza adwentowego albo poczekam na zniżki tych premek z drzewka.
25 skrzynek , a w nich: Defender , E 25 ( x2) , 2x leFH18B2, KW-220-2, M4 Improved, styl dla IS 7 , gold 30 000 !!!!, 7 dni premki, 35000 kredytów i kompletna choinka V poziom
Olewam w tym roku te paczki jak i samego WoT’a na dłuższy czas.
A ja za tydzień kupię sobie taką paczkę:
https://www.empik.com/kolekcja-klasyka-kina-radzieckiego-rozni,p1220174254,film-p
🙂
Zapomniałem dodać, że dużą część filmów z paczki już widziałem, pozostałe obejrzę w internecie, a właściwą paczkę z płytami i książką zostawię nieodpakowaną. Niech nabiera wartości.
Taka tam inwestycja kolekcjonerska. Chyba lepsza niż piksele w WoT 😛
80pln: leFH18B2, 7 dni premium, 5100golda, Turan III prototipus, trochę srebra i jakiś śmieci
28 pudełek (25 niebieskich 3 czerwone). Defender, 5*5ter (lefha nie było) wszystkie 3 style, 16k golda (z czego 4*za pierdziki 5 tietru), około 2 mln srebra, i z tydzien premki. ogólnie lipa bo miałem już 252u
Ukradłem dziś mamie karte i kupiłem 75 paczek ze wszystkich typów. Łącznie 300 paczek i wypadło mi wszystko jupiiiii
I to się chwali. ^^
Najbardziej ciekawi mnie to ile z tych komentarzy napisał jeden prowokator do zakupienia paczek. Z racji tego że anonimowość na tym portalu ma się w najlepsze to połowa jak nie więcej z tych podpuch może być napisana przez jednego dobrze zorganizowanego prowokatora od WG. Jeżeli tak jest to oby udławił się pieniędzmi od WG a WG życzę tego samego. Pozostałym uczciwym komentatorom, życzę zdrowych spokojnych. Ja zagłosowałem portfelem, żaden defender czy inne gówno które za miesiąc będzie gównem w stosunku do nowej premki mnie nie przekona. Może kiedyś, jak naprawią sprawy techniczne i grywalność tej produkcji zdecyduje się na wsparcie dobrego produktu a nie crapu wyciągającego chajs od dzieci i naiwniaków.
37 skrzynek: Defender, Turan, skórki na IS-7 i Grille 15, około 30 dni konta premuim, 10 000 golda. Mam Obj. 252 U, więc wolałbym IS-3A, ten Turan też scrap, ale ogólnie zadowolony :).
Warto kupić tą Polską premkę 50TP pro. ?
Ogolnie 11 skrzynek( is 3a/lefh/15dni premium/4k golda/styl do bata i santa claus zalogant
400 zl w plecy trafione tylko niskie poziomy czolgow i style 3d + konta premium, kumpel kupil za 80 i trafil isa i skorpiona jak pech to pech
75 skrzynek. IS3A, Turan, Lefh, Defekator, M4 improved KV220, 2 miechu premki, 5mln kredek i 30k golda
50* szkrzynek
30 skrzynek: 20k golda, kv220,m4,turan,defender,4style, ponad miesiąc premki. Chciałem i tak kupić dzisiaj 50TP. Więc 15 paczek zwróciło mi golda tyle ile jest warty 50tp. Interes raczej na plus
Można kupić: x3, x11, x25, x75 skrzynek. W jakiej konfiguracji kupiłeś 30 skrzynek?
10×3 xD
Tylko pogratulować logiki i oszczędności 😀
Moje pierwsze skrzynki ever. Kupiłem 11 fioletowych, a w nich:
– 3500 gold
– 600 000 kredytów
– Turan
– MK Improved
– IS-3A !!!!
Ciekawe ile % z tych komentarzy to fejkowa zachęta do kupna? hmm
50/50 znajac zycie
jak nie więcej
3 paczki 24zł
-250 golda
-250 golda
-2dni premium
wartość całego przedsięwzięcia – 25 zł
nie ufajcie tym trollom
Zobaczymy w bitwach te czołgi. 🙂
Moje legitne info ogólnie ja żałuje 🙁 Słaby drop VIII tierów w tym roku, w zeszłym 75 skrzynek wszystko moje tylko Patriot mi nie wypadł. Teraz 140 i 2x e25 którego nie potrzebowałem bo mam scorpa ;/
Zestaw za 160 zł otrzymałem wszystkie! 8 prem + kv-220, ok 5k golda 18 dni premii, 1 malowanie na b-c
Własnie kupiłem Radziecki Nowy Rok za 80 zeta. 3000 golda 12 dni premium 100k kredek. Do tego defender oraz e25. Opłacalny interes:-)
3 skrzynki za 24 zł.
SkorpionG
IS-3A
100tys kredytów
może zacznę nawet grać w WoT-a …
Kupiłeś nie grając? Dziwny jest ten świat!
25 Skrzynek
IS-A, Defender i te shity V tieru i 2×6700 rekompensaty za e25, 15 dni konta premium lacznie 22k golda ;D
możecie nie wierzyć
1 skrzynka defender hah . Pzdr płaczki xD
0 skrzynek i wpadł defender.. buhaha pzdr xD
szok – 5 pięc pudełek z 11 i wpadł is3-a, 3d na grilla jestem happy 🙂 fuks – w zeszłym roku mimo wielu skrzynek nie udało mi się trafić na typa…po kolejnych 6 niestety tylko turan i kv oraz 3500 golda i okolo 800 kredytek… w sumie liczyłem na ISa więc jest ok…
I jak mam kupić paczki jak system bankowy aliora nie działa ….
Paczka 25 pudełek – boże narodzenie.
33 dni premium
6750 golda
KV-220-2 -(nie miałem) x3, czyli czołg + 3000golda
M4 Improved – x2,c zyli czołg + 1750golda
Turan III – nie miałem
LEFH – miałem, czyli + 1500 golda
styl do t57 i grille
specjalny załogant – Szymon Klaus 🙂
500000 kredytów.
Łącznie 13000 golda 🙂
Ludzie, oprzytomnijcie!!
Chcecie zeby wasza ukochana gra poszla w dobra strone? Walczcie o to glosujac portfelem, to jedyna metoda.
Jak ja widze te ogolne narzekania na MM, ze nigdy na topie, ze gold sie sypie na kazdym tierze,m ze czolgi sa OP, najwieksi CC nagrywaja materialy krytykujace polityke WG, nawolujące WG do obrania innego niz krotkowzrocznego nachapania sie kursu, tymczasem w slad za tym co gracze, czyli sól tej gry, robia? Wydaje setki zlotych per capita, lacznie to pewnie grube miliony zl, uprawiajac hazard.
Pokazujecie tylko WG ze uwielbiacie dawac sie wykorzystywac. Gra na w sobie wiele mechanizmow wykorzystujacych sztuczki psychologiczne, ba pewnie wg ma caly sztab psychologow, a wy niczym fanboye, slepo i glupie przyklasujacie ich metoda. Niczym KRK czy inna sekta maja armie dajacych soba manipulowac wyznawcow.
Ludzie oprzytomnijcie. Prosze.
To nic że większość CC krytykuje polityke WG w paczkach jest Defendeł i IS-3A, więc odpie.dol się cebulaku. NO offense, tylko ironizuje.
Wiesz co jest najgorsze, że przez takie ameby pchające chajs w kieszeń pazernych dojarzy, nie mamy już szans na normalną rozgrywkę. WG widzi że jest na tym interes i coraz bardziej brnie w tym kierunku. Niech pchają w to grube pieniądze, tylko później niech nie płaczą że grają z botami od WG bo frekwencja graczy spadnie do dramatycznych ilości. OWCZY PĘD.
Gościu ale ty nie rozumiesz ze na tym polegaja ta gra i nic na to nie poradzisz. Obwiniasz ludzi za kupowanie a nie kumasz ze ta gra od samego poczatku jest grą free 2 play wiec z zalozenia jej tworcy mieli zarabiac dokladnie w taki sposob w jaki to sie odbywa teraz. Jesli Ci sie to nie podoba to trzeba bylo w ogole sie nie zabierac za WoTa bo to bylo pewne ze WG bedzie zarabialo w taki sposob. Kazda gra free2play zarabia na premium, na skinach, na boostach. Nie chcesz, to nie kupujesz i tyle, kurtyna.
Cóż to ty nie pojmujesz że chodzi mi o p2w ciekawe że inne produkcję f2p potrafią sobie z tym poradzić a WG po prostu nie chce. Dlatego rozgrywka nie będzie już normalna, bo ameby napędzają p2w i pokazują że jest to jak najbardziej ok. Już nawet duzi CC wypominają ten problem!
25 skrzynek(160zeta) IS3A Defender KW220 Turan 4 style na 10, 9 tys golda 1.5 mln kredytów 9 dni premiki. Święty Mikołaj jako członek zalogi
11 pudełek noworocznych, te zielone i wypadło: Arta francuska, KV220-2 no i Defender, skórka 3d dla Isa 7, około 3200 golda, troche kredytów. Troche szok bo rok temu znacznie więcej kupione a same śmieci low tier były..
Kupiłem 25x Boże Narodzenie, dostałem:
– E-25
– 2x leFH18B2;
– Defendera;
-16 dni premium
– 10k golda
– 2 style (na BC i T57)
To chyba koniec zaupu paczek na ten rok 😉
75 skrzynek – IS 3A, Defender, rekompensaty za czolgi 41 tys golda, 5KK srebra, wszystkie 4 style na 10. Pieknie poszlo, Is czekal na mnie juz w 7 paczce.
Potwierdzam wcześniejsze info. W BELGII BRAK MOŻLIWOŚCI ZAKUPU. U mnie w sklepie Premium nie ma paczek.
x6 skrzynki – styl dla Grille
– KW-220-2
– 1.750 Golda
– 100k srebra
– 3 dni PREMIUM
Wychodzi na to ze szansa na jakas VIII to jakies 0,001% 😀
11 x 4 skrzynki, 16k golda, style, skorpion i troche premki
Hej, Ja pierwsza skrzynka za 80 zł z butem (11 skrzynek) – w pierwszej IS3A 🙂 🙂 , ozdoby, 5 dni premium, i ogólnie ok 5tys golda (trafiłem artę premium, którą już miałem). Uważam zakup za udany i już więcej nie kupuję – mam to, co chciałem 🙂
Gdyby IS był gwarantowany za te 400 zł.. To bym wziął a tak poważnie się zastanawiam czytając komentarze xD
Ogólnie jest opcja, że będzie w kalendarzu to za te 400 zł tyle golda wypadnie XD
11+3 skrzynki (100 złotych) – 3 dni premium i 4 czołgi V – żenada…nie ma się co łudzić, że będą rzucać IS-3A…Muszą przecież później na nim zarobić w Sklepie Premium.
Co tu jest żenadą? Przecież chyba nikt się nie łudzi że kupi kilka skrzynek i dostanie wszystko
150 skrzynek – 73 dni premki, 51 tyś golda, w **** kredek, wszystkie 5 tiery i e25 coś poszło nie tak…
rodzice wiedzą, że skroiłeś im kartę ? 800 zł puścić na Wota, no no
800zł Tylko E25 67tys. golda i V tiery 🙁 Jeszcze dni premium, ale nie wiem ile dokładnie na oko jakieś 3 mies.
Janusze ruszajta po Defendery i IS 3A !
36 skrzynek- 28 dni premki, 14tys złota, 2mln kredytow, wszystkie style, wszystkie 5 tiery, e25.